Bioterapija - vaše izkušnje?

Katrina

Zelenc'
20. avg 2013
29
0
1
Pozdravljeni,

ali je kdo poskusil bioterapijo po metodi Zdenka Domančiča ali njegovih učencev, v živo na seansi ali na daljavo?
Kakšne so vaše izkušnje?
Ali bioenergija deluje na daljavo?

Hvala
 
Nazadnje urejeno:

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
206
25
28
17.325776N, 23.254786E
Jaz. V Grosuplju. Izkušnja je malo čudna/trapasta, ker se zadeva dogaja v skupini. Pač ko te nekaj matra, poskusiš vse. Če deluje na daljavo? Še na blizu ne. Govorim za fizične težave. Za psihične ne vem.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.701
113
Če verjameš, lahko deluje marsikaj. Od uradne medicine naprej.
Če pa ne, pa je verjetno večina zdravstvenih težav, ki jih lahko doživimo ljudje, še nerešljivih. Vsaj nerešljivih v smislu popolne ozdravitve.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Pozdravljeni,

ali je kdo poskusil bioterapijo po metodi Zdenka Domančiča ali njegovih učencev, v živo na seansi ali na daljavo?
Kakšne so vaše izkušnje?
Ali bioenergija deluje na daljavo?

Hvala
za te stvari moraš biti dovzeten in verjeti v njih.
Vem, da je moja mami za to in ji je en tak konkretno pomagal.

Če prideš tja s predsodkim ti sigurno ne bo pommagal. Bi te znal celo odslovit, če te ne čuti.
Neke energije sigurno obstajajo. Odvisno pa od tebe kako jih lahko sprejmeš.

Sam vem, da sem dost trd za te stvari:)
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Pozdravljeni,

ali je kdo poskusil bioterapijo po metodi Zdenka Domančiča ali njegovih učencev, v živo na seansi ali na daljavo?
Kakšne so vaše izkušnje?
Ali bioenergija deluje na daljavo?

Hvala
Bioenergija = placebo. Kakšen efekt pa ima placebo, pa je odvisno od vsakega posameznika.
 

B81

22. jul 2007
34.502
8.961
113
Pozdravljeni,

ali je kdo poskusil bioterapijo po metodi Zdenka Domančiča ali njegovih učencev, v živo na seansi ali na daljavo?
Kakšne so vaše izkušnje?
Ali bioenergija deluje na daljavo?

Hvala
Bil dvakrat, še v Kr. Gori. tam videl čudne stvari :D
Pomagalo, zdaj ali je bil placebo (verjetno) ali ne, me niti ni preveč zanimalo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
Moji mami je nekdo v Trbovljah rešil bolečine v hrbtu. Bila 3x in so izginile.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
jaz sem lani staknil bolečine v križu, ko sem se vsakodnevno vozil po terenu. po nasvetu znanca sem se nato začel vsak večer razmigavati, po možnosti pod tušem z vročo vodo. bolečine so po kakem tednu, dveh izginile in zdaj jih nimam več. mogoče je pa tudi v vodi iz mojega tuša malce bioenergije?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
Lahko si ciničen, kot si želiš. Jaz sem zapisal dejansko izkušnjo bližnjega, kaj pa ti verjameš mi pa dol visi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Kot spremljevalec dal skoz par Domancicevih seans.. in ko vidis ljudi prvi dan.. pa potem tretji dan.. kapo dol..
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
743
113
Lahko si ciničen, kot si želiš. Jaz sem zapisal dejansko izkušnjo bližnjega, kaj pa ti verjameš mi pa dol visi.
in jaz sem zapisal dejansko mojo izkušnjo. se pa tudi jaz ne obremenjujem s tem, ali so bolečine izginile zaradi razmigavanja, vroče vode ali nekih neznanih energij okoli mene, važno mi je, da so izginile.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81