Binarno trejdanje

vincent

Majstr
Osebje foruma
31. avg 2007
11.508
153
63
Imamo koga, ki se (še) ukvarja z binarnim trejdanjem?

Za tiste, ki ne veste kaj je to:

Sicer na tleh EU ni dovoljeno ponujanje tovrstnih produktov (ker so veleumi v EU ugotovili, da lahko izgubiš ves vloženi denar..a bejž no) a se zadeva vseeno da trejdat na platformah izven EU. Jaz uporabljam PocketOption, trejdam z minutnimi svečami. Takole zgleda zadeva v živo:

1612446646957.png

Če kdo trejda, če bi kdo želel probat..na dan z besedo, da se kako reče.

(point je v tem...če se gleda dno slike, kontroler..da npr. ob začetku sveče..časa imaš 30 sekund (M1 = 1 minutna sveča) napoveš kam se bo cena gibala (gor Zelen gumb, dol Rdeč gumb) in za to določiš vrednot trejda (pri meni 9 USD). Če je po izteku sveče cena v smeri, ki si jo napovedal dobiš v primeru s slike 88% vložka od 9 USD (kar je 7,92 USD..se vidi nad rdečim/zelenim gumbom). Če fališ si ob vleženih 9 USD.). To je to...ena minuta en trejd.

vincent

Majstr
Osebje foruma
31. avg 2007
11.508
153
63
Trejdaš lahko različne forex pare, komoditete in delnice (do pred kratkim so ponujali tudi kripto valute a jih trenutno več ni so bili tudi % porazni torej BV za trejdat).

ribicija

Guru
4. sep 2007
1.573
550
113
Mogoče celo kdo kaj zasluži s tem, ampak mi je že prav smešno ko vidim, da bi vsi kar nekaj traid-ali in pričakujete neke blazne zaslužke (ne donose). Resni borzniki posvetijo traid-anju celo svoje življenje, pa jim dokaj redno uspe zaj.... in izgubijo lepe vsote, eni pa še kar mislijo, da bodo v par minutah dnevno in ustvarili bajne zaslužke.Ne gre, treba je delat in z delom ustvariti zaslužke, tako kot to počnejo tudi bogati ;), ki v večini DELAJO ali pa so delali in se zraven igrajo še na borzi.

Da se razumeva Vincent ni kritika na tebe, bolj opozorilo vsem gradbincem, mesarjem, podjetnikom, učiteljem, ipd., ki bi na podlagi tvojega posta mislili, da bodo v par dneh zaslužili za novi flat ali hišo....

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
12.523
1.954
113
Obicajno je gradbincem, mesarjem in podjetnikom to kar jasno. Folk ki se pali na nerealne donose brez znanja in dela, tudi v osnovnem poklicu ponavadi ni uspesen

ribicija

Guru
4. sep 2007
1.573
550
113
Delo itak, v mislih sem imel vlaganje v razne izvedene finančne inštrumente. Ko se s tem začnejo vsi ukvarjat, potem veš da bo kmalu nov finančni zlom. Videl prejšnjega od blizu, ko so nekateri lahkomiselno izgubili kar konkretne prihranke....

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.152
103
63
Tisti, ki služijo, se "igrajo" z denarjem, ki ni namenjen za preživetje.
Pol maš pa mojstre , ki svetujejo kredite v CHF, ah ja, po možnosti z anuiteto preko zmožnosti že v štartu... :)

vincent

Majstr
Osebje foruma
31. avg 2007
11.508
153
63
Eden je dobro povedal..trejdanje je verjetno ena najtežjih stvari, ki jih človek lahko počne v življenju. In ce želis tu uspeti se moraš učiti, učiti in še enkrat učiti. Ko je znanje, ko je disciplina (sam sebi si največji sovražnik) lahko pridejo tudi rezultati.
Da 'obvladaš' drugače rečeno 'razumeš trg' traja nekje 10.000 ur.

Ta del procesa 'trejdanja' je mus. A to mora vsak pri sebi razčistiti kaj želi doseči in koliko je za to pripravljen narediti in reskirat časa (ne glede ali trejdaš kripto, forex, delnice, opcije,...).

Kdor vzame v zakup 5 do 8 ur dnevno, dve do tri leta posvetiti temu je na poti da morda dejansko postane profitabilen.

• Všeč mi je
Reactions: darko11

vincent

Majstr
Osebje foruma
31. avg 2007
11.508
153
63
Moji popoldnevi in večeri potekajo takole (na sliki)...v razumevanju trga. Vmes še spremljam dogajanje v živo kolikor gre.
Probal vse drugo prej, parkrat spraznil račun a to je vse del proceca. Slej kot prej prideš do spoznanja, da je treba najprej razumeti trg. Rezultati pridejo kasneje. Pač moja odločitev..ne gledam TV, ne igram igric, ne berem knjig,...učim se.

Pa vseeno...če koga mika it v smer binarnega trejdanja..naj se pofočka :). Da se kako reče.

Priponke

• IMG-f8da27b7d64a399e16bdafd2c4afde3e-V.jpg
    IMG-f8da27b7d64a399e16bdafd2c4afde3e-V.jpg
    1,2 MB · Ogledi: 108

Denis

Guru
22. jul 2007
24.780
3.147
113
Moji popoldnevi in večeri potekajo takole (na sliki)...v razumevanju trga. Vmes še spremljam dogajanje v živo kolikor gre.
Probal vse drugo prej, parkrat spraznil račun a to je vse del proceca. Slej kot prej prideš do spoznanja, da je treba najprej razumeti trg. Rezultati pridejo kasneje. Pač moja odločitev..ne gledam TV, ne igram igric, ne berem knjig,...učim se.

Pa vseeno...če koga mika it v smer binarnega trejdanja..naj se pofočka :). Da se kako reče.

torej je to podobno, kot staviti na rdečo ali črno v casinu? :)

vincent

Majstr
Osebje foruma
31. avg 2007
11.508
153
63
V casinu ti znanje ne pomaga. Pri trejdanju je mus, drugače je vsako trejdanje gemblanje.