Binarno trejdanje

Zurbum

Pripravnik
6. maj 2009
117
1
18
Hvala za tele hinte in linke. Veliko materijala za preštudirat.

Prej nisem nikoli tega gledal na tak način, se mi je vedno zdelo, da je zadeva navaden gambling (50/50). Sicer ne moreš vsakič napovedat kam se bo zadeva obrnila, ampak z razumevanjem trga in izbiro trenutka, imaš več kot 50% šans IMHO.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Če uletiš na trg in nekaj klikaš..ja je, totalni gembling in ja popolnoma vse boš izgubil.
Ko boš prišel do toliko znanja, da boš znal razbrati kako se trg obaša v določeni točki (in ta točka, ti je tebi sveti gral v kateri vstopaš..ker je to tvoj trejd in greš v njega tudi že izgubiš), boš lahko z neko verjetnostjo napovedal nadaljne gibanje trga. Suma sumarum, če si v stanju biti prek 65% pravilen v napovedih, si profitabilen.

Pa še nekaj je..dokler boš na demo računu ni problem kliknit...ko boš enkrat trejdal z lastnim denarjem bo psiha povsem drugače delala (ko sprobaš ti je jasno :fredi:)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zurbum

piškotek_111

Zelenc'
26. jan 2023
1
0
1
Živjo, mene zanime, če se še kdo ukvarja s temi binarnimi opcijami, pa me zanima, kako je npr. z Pocket Option brokerjem glede davkov in kako ste vi začeli s tem? ali je varno depositat denar direkt s kartico?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
PocketOption ni problematičen ne z nakazilom denarja niti ne z dvigom. Edino kar zna biti problem je dvig denarja na kartico (ker so izven EU - vsaj na euroCarde ne gre). Zato se je bolje posluževati nakazil in dvigov preko kriptovalut (npr. XLM in XRP, ki imata praktično ničelne provizije za prenos).
Kar v praksi pomeni da denar naložiš na neko trgovalno platformo za kriptovalute (primer: Binance), tam kupiš xrp ali xlm in nato pošlješ od tam na PocketOption.
Glede davkov - nisem prišel tako daleč. Zadeva je izven EU. Torej si lahko delaš izplačilo nazaj na Binance, tam pa......je več poti ;).