Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Zakaj zagovorniki mask na prostem niste mask nosili zunaj že prejšnji mesec?
... nosil že desetletje, pozimi ... nekdo je že januarja tukaj omenil, da sem "čuden" :gorjaca: ... https://en.wikipedia.org/wiki/Dunning–Kruger_effect
Zakaj pa je potem maska potrebna tudi tam, kjer ni nikogar okoli?
Zato, ker je virus med nami oz. v zraku. Torej zaščitite sebe in druge in ... torej nehajte dihati !
Za mrtve pa bo itak poskrbela naša vojska za varen transport do jame večnega počitka ... https://www.norakrava.si/krek-pomirja-narod-za-odvoz-krst-imamo-na-voljo-dovolj-oklepnih-vozil/
------------------------------------
" ... " Butale so male, Butalcev pa preveč" ! ..." :jezen:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
mirsi...glede na, študije se virus širi tudi z prdenjem...tko da, od tega posta naprej....sprehod samo z dvojnimi (zimskimi!!!) gatami naprej!!! :)
Točno tako. Brez skrbi geš lahko na pasulj.
Ker se prdec širi aerosolno, tako kot (po novem) virus, (spomladi se je širil še kapljično) bi morale dvojne (zimske) gate tudi prdec zadržat, tako kot maske zadržijo virus, (šal, ruta, kos tkanine....so tudi dovoljeni)
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Ni sicer pecikliranje, se mi pa zdi, da je tale prozorna manipulacija iz istega gnezda...

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ni sicer pecikliranje, se mi pa zdi, da je tale prozorna manipulacija iz istega gnezda...

Janševci pa še nikoli niso zmanipulirali nobene fotografije. Jej, jej jej...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Se pravi so jenullovci oz. tile manipulatorski & zavajajoči protestniki isti drek kot kakšni zapriseženi janševiki. Nič novega torej in eden od razlogov zakaj se mi ne dopade, da se prikazujejo kot da delujejo v imenu (celotnega) naroda.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Upam, da ne mislijo pretihotapit kak sod ali dva smodnika v parlament :D
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.059
113
39
MB
Se pravi so jenullovci oz. tile manipulatorski & zavajajoči protestniki isti drek kot kakšni zapriseženi janševiki. Nič novega torej in eden od razlogov zakaj se mi ne dopade, da se prikazujejo kot da delujejo v imenu (celotnega) naroda.

to sem jaz naše forumske komuniste že večkrat vprašal, kaj točno hočejo povedat s tem da njihovi itak niso nič slabši kot črni vladar vesolja.

jaz ne vem če bi se želel s tem primerjat, oni so pa zmogli samo ...

čričke
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.