Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Sej po svoje je mal annoying k pretirava v grimasah pa empatiji.......ampak ma realne... :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Malo daljši posnetek Zlatkovega izpada.


Izgleda, da je razburjen, ker je bil pretekli teden dvakrat obravnavan v oddaji "Kdo vam laže."


Društvo novinarjev se zaenkrat ni odzvalo, se je pa Združenje novinarjev in publicistov.

Ta v linku od erikson -a......kdo pa vam laže!

Sam je dober :D @17:55 :valjamse:

:valjamse:

Prov zabavna oddaja, jo bom še spremljat začel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Oakey in Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Gledal sm pa ke sporadično......me pa zanima če zna tud čez desne kdaj podobne šhowe delat?
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Opažam, da so v Sloveniji največji "borci" proti maskam in s tem povezani problematiki ter provokatorji v večini tisti klasični čefurji. :valjamse: Me ne preseneča, ta golazen se nikakor, nikoli, nikjer ne more ničemur prilagoditi.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Ne vem...najina smisla za humor se lahko tudi razlikujeta..... :)

Probi pa poročaj ;)
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.886
3.150
113
Gledal sm pa ke sporadično......me pa zanima če zna tud čez desne kdaj podobne šhowe delat?
A StudioCity, Godler, vse oddaje Mojce Pašek Šetinc in 24ur niso dovolj? Še na radiu imaš Zapise iz močvirja pa izlete v Vikend paketu in še kje.

Kot je nekoč rekel en "sredinski" aktivist Domen, ko ga je nekdo vprašal zakaj se ne bori proti Zokiju - "Ne podpiram g. Jankovića ampak vsak bije svoje bitke, mi bomo svoje, vi dajte pa svoje."
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Rekli so s kamermanom sdsove nova tv.
Točno na 8:00
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
A StudioCity, Godler, vse oddaje Mojce Pašek Šetinc in 24ur niso dovolj? Še na radiu imaš Zapise iz močvirja pa izlete v Vikend paketu in še kje.

Kot je nekoč rekel en "sredinski" aktivist Domen, ko ga je nekdo vprašal zakaj se ne bori proti Zokiju - "Ne podpiram g. Jankovića ampak vsak bije svoje bitke, mi bomo svoje, vi dajte pa svoje."
Sej ni panike....sam pravm....da me samo zanima a zna poleg DC pit tud AC...sem ga pa premal gledal da bi to vedel...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
Na temo Zlatkota lažnivca manipulatorja pa še ena potrdritev... ne bom objavil posnetka, ker temu ćobanu ne bom delal reklame, ampak na posnetku represija 2 (6:40) se hvali da ima čas in denar, kasneje joka da so ga s kaznijo poslali v bankrot...
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.101
3.395
113
Jaz sem mislil pa, da se mu je zmešalo. OK, če je tebi všeč pa morda ni tako slabo vse skupaj. :) Za čez desne imamo pa ja RTV in POP TV. :)
Če zanemarimo, da jih mi plačujemo - tudi POP je izsilil naročnino pri kabelskih operaterjih, če slučajno ne veš - in da očitno lažejo, so res pravi ekvivalent :valjamse: :bonk:.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Protesti v ExZu so bili recimo 1968 Beogradu. Začelo se je 2.6 v Studenskem naselju v Beogradu. 8 dni kasneje (vsak dan so letele kocke po zraku) se je oglasil Tito in rekel studentje imajo prav. Nemiri so se nehali.
7 let! kasneje je bilo nekaj profesorjev izključenih iz univerze.
Nekateri študentje se niso moglo vpisati v šolsko leto 68/69.
Nič se ni spremenilo - razen morda v Ljubljani je zaćel oddajati radio Študent.

Nihče ni protestantov imenoval brezdelneži, lenuhi ipd.

Podrobnosti:


In seveda, študentarija je hotela bolj levo od levega, zato joško ni mogel reči drugega kot to kar je rekel, sicer bi sam sebi pljunil v skledo...
In seveda, katera študentska zahteva je bila uresničena???
 
Opažam, da so v Sloveniji največji "borci" proti maskam in s tem povezani problematiki ter provokatorji v večini tisti klasični čefurji. :valjamse: Me ne preseneča, ta golazen se nikakor, nikoli, nikjer ne more ničemur prilagoditi.

v nam sosednji Italiji imajo dokaj dobre šole za prilagajanje. Od pravosodnega sistema, kazni do služb ki za to skrbijo. Sploh recimo carabinieri so ena taka spešl zadeva.

verjetno ne bi bilo napak če bi za nekaj časa prevzeli njihov šolsko-izobraževalni sistem. Sploh v petek party time-u bi se to izkazalo za precej učinkovito odločitev. Tako iz finančnega vidika, kot iz učenja in razumevanja navodil. Tudi za tiste, ki so težje dojemljivi. Sicer draga šola, ampak učinkovita.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
zlatan ćordić znan po celi €vropi.
121833344_10223103982896798_2916702018368274455_n.jpg
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.