Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Komu kimaš? :)
Huh.....marsikomu......šabanom.......šank pametnjakovičem......šefu (etak).....takim k v Covid-19 navlečejo orožje iz 91......takim k v vsem vidijo zaroto......a obenem bi ti jebal vse če bi jim kihnu za vrat......takim ki masko nataknejo samo za na FB/Instagram.....

Ljudje so........nevem kaj naj rečem......o vsem bi pametoval......brez da bi si na 3 dni pa mogoče vsaj gate zamenjal.......če razumeš

Ne da se mi več :)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Nč ni.....nalimu en video k si ga že ti! Ne bomo se tepl :)
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63
Rekli so s kamermanom sdsove nova tv.


Meni je najbolj zanimivo to, da kadar napadejo njihove novinarje in novinarje levih medijev, takrat zaženejo vik in krik o tem kakšna krivica se jim dogaja, ker se napada novinarje.

Danes tega ni bilo nič slišati, nobene obsodbe, društvo novinarjev se ni oglasilo in napisalo protestnega pisma, nihče ni tega obsodil.... ta grda dvojna merila.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.963
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Zanimivo, ko poveličujejo čase ExYu... Če se zavedajo, da bi takšne proteste težko furali več kot 2 tedna.
Protesti v ExZu so bili recimo 1968 Beogradu. Začelo se je 2.6 v Studenskem naselju v Beogradu. 8 dni kasneje (vsak dan so letele kocke po zraku) se je oglasil Tito in rekel studentje imajo prav. Nemiri so se nehali.
7 let! kasneje je bilo nekaj profesorjev izključenih iz univerze.
Nekateri študentje se niso moglo vpisati v šolsko leto 68/69.
Nič se ni spremenilo - razen morda v Ljubljani je zaćel oddajati radio Študent.

Nihče ni protestantov imenoval brezdelneži, lenuhi ipd.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.516
8.875
113
lej, če boš pošten in kritičen, pa če boš uporabil enaka merila za vse, potem boš takih pisunov našel res ogromno (Mladina, Delo, Dnevnik, Svet....), pravzaprav boš komaj našel kakega korektnega novinarja.

Evo a sem dovolj pošteno povedal?
Ne spremljam niti enega od naštetih, je za moje zdravje dobro, od nove24 me pa srat pritisne ko sam mim pičim.
Pa da se razumemo, Zlatanovih blesarij ne podpiram niti pod razno.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Protesti v ExZu so bili recimo 1968 Beogradu. Začelo se je 2.6 v Studenskem naselju v Beogradu. 8 dni kasneje (vsak dan so letele kocke po zraku) se je oglasil Tito in rekel studentje imajo prav. Nemiri so se nehali.
7 let! kasneje je bilo nekaj profesorjev izključenih iz univerze.
Nekateri študentje se niso moglo vpisati v šolsko leto 68/69.
Nič se ni spremenilo - razen morda v Ljubljani je zaćel oddajati radio Študent.

Nihče ni protestantov imenoval brezdelneži, lenuhi ipd.

Organizatorje in izpostavljene so pa zaprli in jim sodili. Pa demonstranti verjetno niso zahtevali menjave oblasti. :)
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.203
178
63
Glede na to, da je slatkiš nov frontmen levice...
Lol, kdo te voli to sploh ? :D
 
Nazadnje urejeno:

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.949
3.237
113
Nihče ni protestantov imenoval brezdelneži, lenuhi ipd.
Kako bodo komunisti na oblasti (Tito in kompanija) lahko komunistični mladini očitali komunizem?

Iz protestnikov so zrasli pravoverni komunisti, nosilci ZSMS in ZKS.
Še danes radi študentom povejo (npr. Rudi Rizman) kako so "za staro (komunistično) pravdo" protestirali pred Aškrčevo, ker smo zašli s poti socializma.

Glavne zahteve študentov so bile: študij naj mogoča vsestranski razvoj mladih v osvobojene, revolucionarne posameznike. Študentje so zahtevali »realizacijo samoupravne prakse« .
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
lej, če boš pošten in kritičen, pa če boš uporabil enaka merila za vse, potem boš takih pisunov našel res ogromno (Mladina, Delo, Dnevnik, Svet....), pravzaprav boš komaj našel kakega korektnega novinarja.

Evo a sem dovolj pošteno povedal?

Ne gre za korektnega novinarja. Gre za to, ali je tam sploh kakšen novinar? V političnem trobilu boš težko našel koga.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.890
5.452
113
Dajem sem zaradi zanimivega komentarja.....

Svetice
17.10.2020, 21:59:55
+1
Jenull bo na naslednjih volitvah kandidiral na listi levice in se verjetno uvrstil v parlament......... Jenull bo izpolnil svoj cilj in kaj boste takrat vi, ki ste na protestih..............? In takrat bo tako, kot je Tomiceva kricala POSLANCE NA MINIMALCE in ko je prisla v parlament pa utihnila in se vam smeje, vi pa okrog hodite kot z vodo politi potepuski cucki......
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.