Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.052
1.460
113
39
Sam tale si res dela sramoto... Zanc pa lepo na rtv v neki oddaji gost.. Kaj hudimana ga majo sploh kam se za vabit...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
No ja, ni naključje da je bil modeŁ udeleženec v reality showu. BigBrother ali neko podobno sranje.
Intelektualni in kulturni presežek.

Ne vem, če je res ampak baje so ga celo od tam nagnali zaradi primitivnega obnašanja. To je res lep dosežek, da te naženejo iz oddaje kjer prav iščejo največje bedake. :D
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
:D dva takale zapitka se kdaj pa kdaj oglasiva, pa rata cela panika v rumeni greznici brez dna :valjamse:.

Runo, dobro nama gre :aplauz: . Smrkavci v kevdru so že čisto mozoljasti.

Strašno, res! Grozne probleme imava z alkoholom. Jaz ga že 40 let nisem poskusil, ti si pa tudi rekel, da si se ga že pred časom losal.

Je pa zanimiva referenca tisti, ki je to izpostavil. Eden najbolj destruktivnih uporabnikov foruma, za katerega ne vem, če je že kdaj kaj pametnega napisal. Samo pljuvati zna in se norčevati. Jest5 v vsej svoji veličini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.917
5.461
113

"Uživam takrat, ko rastem z novimi informacijami. Marsikdo bi se tega sramoval, recimo nevednosti, jaz pa včasih rad izpadem bedak, ker se zavedam, da nisem. Ni sramota biti zelen, sramota je biti pokvarjen. Trenutno pa živimo v družbi, kjer je pokvarjenost sprejemljiva, zelenost in iskanje novih poglavij v življenju pa posmehovanja vredna."

Novi Cimerotić v nastajanju :)

Zelen bi lahko razumel tud kot musliman?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.133
113
FB_IMG_1602948068628.jpg
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.937
2.413
113
Lublana
Obišči stran
Imate morda kaj v slovenščini? Hvala. Sicer pa nori tv političnemu trobilu tudi jaz ne bi dovolil, da me snema. Ne prebavljam...
Daj zagovarjat nekega primitivca na tako malumen način. :valjamse: Če ne želi, da ga določeni kamermani snemajo, naj ne počne svoje primitivne predstave v javnosti. Enako velja zate in za vse nas.

EDIT: kje ste zdaj zaščitniki novinarjev in svobodnega poročanja?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.