Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
v petek bi lahko protestirali proti vizjaku, ker je delnice kupil. To baje ni bilo lepo. Ideja pač. Če se še ne ve za danes, če ne pa se tole preloži na naslednji petek. Danes je bolj bogo vreme.
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Ze na 24ur komentarjih se vidi...ko jih odprejo, menda ob 8 al 7...so desni komentarji, ob 10, 11 pa zacnejo na te komentarje minusi letet pa kontra...tocno se vidi, kdo dela, kdo pa je (brunch)...in kdaj tardeci vstanejo...

Tiste komentarje IMHO piše nekaj posameznikov pod različnimi nicki in se potem med sabo "prepucavajo". Verjamem tudi, da so za to plačani. Dvomim, da bi ljudje cele dneve iz dolgčasa viseli na internetu in se kregali glede rdečih, belih, svečkarjev, komunajzerjev ... Tudi na tem forumu se mi zdi, da en posameznik piše pod več nicki in meče kost ostalim (navadno gre za kake ekstremne ideje). Če se jim da ...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Nikoli se ne ve, kdo bo prevzel oblast, kakšen bo potek dogodkov v prihodnosti. Vsaj jaz ne vem.
Tudi sicer ne podajaš pravih podatkov o željah kolesarjev.
Res se ne ve kdo točno bi oz. bo prevzel oblast ampak se pa bolj kot ne zelo točno ve kdo je na voljo in ta izbira je zelo slaba.
Navajam pa kar točne želje kolesarjev saj je odstop vlade (in posledično predčasne volitve) praktično prva in najbolj ponavljana zahteva od mnogih na seznamu njihovih zahtev.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ze na 24ur komentarjih se vidi...ko jih odprejo, menda ob 8 al 7...so desni komentarji, ob 10, 11 pa zacnejo na te komentarje minusi letet pa kontra...tocno se vidi, kdo dela, kdo pa je (brunch)...in kdaj tardeci vstanejo...

Bo kar držalo. Na Alterju je čisto taprvi ravno 8888 .
Sicer pa - a še nisi slišal za staro resnico, da namreč "delo krepeli človeka" ?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
Ze na 24ur komentarjih se vidi...ko jih odprejo, menda ob 8 al 7...so desni komentarji, ob 10, 11 pa zacnejo na te komentarje minusi letet pa kontra...tocno se vidi, kdo dela, kdo pa je (brunch)...in kdaj tardeci vstanejo...

Z vidika nas, preostalih 90% normalnih Slovencev, ki nismo ne rdeči ne tabeli, se zdi to streljanje kozlov.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
In sedaj, če mi cappy ali endvatri ali 8888 in ostala svojat še kakšno čmrhnejo glede moje politične opredelitve - jih bom pozval na dvoboj. S pištolami in sekundanti :gorjaca: .
"Pod uro" ! :mad:
težko rečemo ker še sam ne veš ker enkrat pišeš nekaj drugič pa čisto nekaj drugega.
opažamo pa da ti pijača škoduje tko da dvoboj pa pištole samo če si trezen ;)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.960
113
1601034558824.png


kdo bo te cotke pral, mati? Cankarjeva trpeča mati? Se v grobu obrača.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
:aplauz:

Pismo ej, jaz se enako sprašujem za kolesarje ali to dejansko pri polni zavesti in zdravi pameti prbijajo take izjave kot jih...

P.S. Za vsem skupaj sicer načeloma stoji dober namen ampak kot je bil podan zaključek iz nedavno pripetega filmčka v tej temi - "pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni" in če si dovolj glup in dobronameren hkrati lahko naprimer prav hitro kakšen del Švedske spremeniš v islamski kalifat.

Edit - dopolnilo
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower in Morgoth

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
:aplauz:

Pismo ej, jaz se enako sprašujem za kolesarje ali to dejansko pri polni zavesti in zdravi pameti prbijajo take izjave kot jih...

P.S. Za vsem skupaj sicer načeloma stoji dober namen ampak kot je bil podan zaključek iz nedavno pripetega filmčka v tej temi - "pot v pekel je tlakovana z dobrimi nameni" in če si dovolj glup in dobronameren hkrati lahko naprimer prav hitro kakšen del Švedske spremeniš v islamski kalifat.

Edit - dopolnilo

Tako kot sem rekel: Eden druzga označujete za to pa to, še dobro da ni vojne, ker bi jo izkoristili za zle namene, kot izhaja iz preteklih vojn. Jaz sem med 90% Slovencev in se čudim, od kod jemljete fanatične misli. Tudi mi ne rabiš razlagat, ker me ne zanima. :)

Jaz še vedno mislim, da imajo protestniki pravico protestirat, čeprav imajo še tako napredno idejo. Lahko je celo preveč idealistična. Ti pa se imaš pravico čudit nad temi idejami. Torej, ti kar.

Sicer sem tvoje misli prebral že v zadnjih 5 ih dneh, odkar sem odprl to temo in se mi doslej tvojih misli ni zdelo vredno komentirat. Šele sedaj sem, ko si se že 2x spotaknil ob moje črke.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Tako kot sem rekel: Eden druzga označujete za to pa to, še dobro da ni vojne, ker bi jo izkoristili za zle namene, kot izhaja iz preteklih vojn.
Seveda, kakopak, sploh ni druge možnosti.

Jaz sem med 90% Slovencev in se čudim, od kod jemljete fanatične misli. Tudi mi ne rabiš razlagat, ker me ne zanima. :)
Jemljemo fanatične misli? Ali morda ampak res samo morda (lol) malce posplošuješ in pretiravaš?
Dejanska razlaga tebi pa očitno sploh ni smiselna tako da brez skrbi, je ne bo.

Jaz še vedno mislim, da imajo protestniki pravico protestirat, čeprav imajo še tako napredno idejo. Lahko je celo preveč idealistična. Ti pa se imaš pravico čudit nad temi idejami. Torej, ti kar.
Mislim, da smo tu pa vsi brez izjeme na istem in vsi menimo, da imajo protestniki pravico protestirati. S tem ni prav nič narobe enako kot ni narobe se čudit čudnim, z realnostjo nepovezanimi idejami kolesarjev. Ampak ja, kar naj izvolijo.

...ko si se že 2x spotaknil ob moje črke.
Kje se nebi, glej kakšne pišeš...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.142
113
Če bi kdo slučajno želel v živo spremljati nocojšne že 23. zaporedne protivladne proteste:

 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Še večja je pa ta, da se protestira samo, ko so določeni politiki na oblasti, čeprav kradejo VSI. O tem se pogovarjamo že par strani drugače.
Sej imate sanse protestirat tudi vi. Pa vam očitno paše da ste tiho ko so drugi na oblasti.
Edin po raznih fejk twitter profilih in forumih ste glasni skoz. Naredite pa itak tudi sami nič.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

No Demz ti naš podjetnik.....

Na prejšnih volitvah sem volil Kovšco.....ne samo zaradi spremembe....ampak zaradi programa (pure gospodarskega) ki btw ni bil slab!!! ...ker ma tip sam tudi firmo že več let.....se pravi je bil tud sposoben spisat več kot 3/4 tega programa sam...

Ampak guess what! Dobil je +/-2%.....in izpadel...

Si ga kot podjetnik sploh zaznal? Se ti zdi da je kljub dobremu programu dobil dovolj pozornosti?

Al si raje volil lokalno sceno v upanju da bo status, quo v tvojem lokalnem podjetniskem okolju?

No, njegovi GAS sem pred kakima dvema letoma pisal in se zanimal okoli delovanja itd, potem so mi poslali statut in me povabili zraven. V tistem hipu sem se ovedel, da politika ni moja dejavnost in nisem več rinil v to smer.

Volit to stranko nima smisla, ker je premala in premlečna, to bi bilo kot bi nežno ovčko vrgel v jamo z volkovi. Še Jelinčič tam nič ne opravi, pa vemo kako namazan jezik ima. :zavijazocmi:

Ja, dragi moj, vem za Kovšco.
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Sej imate sanse protestirat tudi vi. Pa vam očitno paše da ste tiho ko so drugi na oblasti.
Edin po raznih fejk twitter profilih in forumih ste glasni skoz. Naredite pa itak tudi sami nič.
Vidim, da nisi dojel kaj sem želel povedati.
Ponovno: Narobe je to, da se protestira samo proti nekaterim, čeprav kradejo vsi. Več kot očitno je, da so to plačani umetno ustvarjeni protesti z namenom, da se vrže vlado, da se lahko ustvari nova leva koalicija, ki bo kradla enako, ali pa še bolj kot ta zdaj.
Je zdaj dovolj jasno?
Če bi bili ti NPCji za pravičnost, bi protestirali tudi proti dosmrtnem ljubljanskem šerifu - btw, a ni ironično protestirajo proti diktaturi, šerif, ki pa dela vse kar hoče in je na oblasti že 14 let, proti njemu pa nič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.