Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63
Ga ne nameravam. Ker ga poveličuješ že odkar si tule gor prišel.

Saj to ni problem. Saj je čisto spodobno in priznano itd.. spoštovati svoje prepričanje. Toda tako kot ti in tvoji, :D , je pa prozorno, da je "po naročilu". Torej z nekimi koristmi zadaj.


Tule na tem forumu vas je namreč kar precej, tudi tebe imam zraven, da ste takole mimo plačani. V korist svoje stranke.

ena značilnost vas komunistekov je ta, da radi ponavljate laži dokler ne postanejo resnica... nič novega na Balkanu.

Tvoj zadnji stavek pa meji celo na neko paranoidno bolezensko stanje... groza kaj vse sproducirajo sprani možgani. Zdaj sem že plačanec od sds-a. Hudo.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
A obstaja samo Janez?

No Demz ti naš podjetnik.....

Na prejšnih volitvah sem volil Kovšco.....ne samo zaradi spremembe....ampak zaradi programa (pure gospodarskega) ki btw ni bil slab!!! ...ker ma tip sam tudi firmo že več let.....se pravi je bil tud sposoben spisat več kot 3/4 tega programa sam...

Ampak guess what! Dobil je +/-2%.....in izpadel...

Si ga kot podjetnik sploh zaznal? Se ti zdi da je kljub dobremu programu dobil dovolj pozornosti?

Al si raje volil lokalno sceno v upanju da bo status, quo v tvojem lokalnem podjetniskem okolju?
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Evo ti fašizem. Kaj od naštetega pri SDS ne drži?


fasizem-za-telebane-kult-osebnosti-1024x572.jpg
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Naj mi en od tako imenovanih desnih, razloži kaj sploh je desna stranka in za kaj naj bi se zavzemala.
Ker kolk vidim in razumem je bila bivša LDS, SD, LMŠ bližje vrednotam in definiciji normalne desne stranke, prosti trg, privat kapital...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Najprej si moramo vsi prej priznat da je pri nas v politiki etak vse malo fuuuu up...

Ker ja...desni po prepričanju delajo spadajo bolj v levo po svojih dejanjih....in obratno...

Leve stranke ki ne bi smele met ves kapital....so si tega nagrabile skozi tranzicijo in si ga še vedno grabijo...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Naj mi en od tako imenovanih desnih, razloži kaj sploh je desna stranka in za kaj naj bi se zavzemala.
Ker kolk vidim in razumem je bila bivša LDS, SD, LMŠ bližje vrednotam in definiciji normalne desne stranke, prosti trg, privat kapital...
Ne zavajaj. Bivša lds je bila skupek zla kater je deloval izključno v lastno korist ustvarjal tajkune ustvarjalie korupcijo in uničile šolstvo, zdravstvo... in vse njene naslednice so samo nadaljevale( ps, zares, ab, lmš,smc). Pač naslednica leve zsms. Pri tem so jim pomagali sd, desus, sls seveda pa je piskrček pristavila tudi sds
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.160
1.184
113
Ne zavajaj. Bivša lds je bila skupek zla kater je deloval izključno v lastno korist ustvarjal tajkune ustvarjalie korupcijo in uničile šolstvo, zdravstvo... in vse njene naslednice so samo nadaljevale( ps, zares, ab, lmš,smc). Pač naslednica leve zsms. Pri tem so jim pomagali sd, desus, sls seveda pa je piskrček pristavila tudi sds
???
Na vprašanje ti pa ne gre odgovorit? Kaj je prava desna stranka, za kaj se naj zavzema, deluje... ?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.