Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Ksz...

Meni je naravnost smešno kako se nekateri uporabniki foruma trudijo opredeliti za nevtralne oziroma trdijo da imajo realen pogled na situacijo, med tem ko z svojimi posti veselo pljuvajo in se posmehujejo vsem tistim kateri ne mislijo isto kot oni sami
Motijo nas samo dvoličnost kvazi protestnikov. Ja, naj rečejo protestiramo ker nam gre jajo na živce. Samo, ko vidiš na protestih kot so kenda, rtvjevci, predin sd politiki, potem vemo da se bojijo le za svoje privilegije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

Airpower

Pripravnik
11. jul 2020
54
23
8
Laži trosiš da je joj. Zakaj ne protestiraš proti pravosodju, katero je koruptivno in nič ne naredi, da se pošlje barabe(večina je levih) v arest? Zakaj nisi protestiral proto mafijskem županu?
Iran-banka, teš 6, ac ...., kemis...gorenje...
Od 8. maja 1989 dalje ne hodim več na proteste.
 

Airpower

Pripravnik
11. jul 2020
54
23
8
Evo rezultate ocetov in dedov piciklistov ,lahko piciklirajo prednikom v cast ampak ponovitve komunisticnega barbarstva jim ne bo uspelo obnoviti : https://m.24ur.com/novice/slovenija/v-kocevskem-rogu-odkrili-novo-grobisce.html
Saj veš, da je verjetno največ bivših komunistov ravno v stranki SDS, na čelu z njenim vodjem? Očete in dede imaš tudi med alteraši, tudi takšne v udbi in tiste, ki so vozili žrtve na morišča. So zato njihovi vnuki krivi za poboje?
Ne, niso. Smo pa vsi dolžni in odgovorni storiti vse, da do tega ne bo več prihajalo, od kogarkoli nad komerkoli.

Pravkar mineva 25 let od poboja v Srebrenici. Zgodovine ne moremo spremeniti, lahko se pa potrudimo da preprečimo nove poboje in genocide, ter da genocida v Srebrenici ne zanikamo, tako kot nekateri zanikajo holokavst.
Populizem, nestrpnost in nasilje nikoli ne smejo biti legitimni, saj še prehitro vodijo v spopade in vojne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in turbobitch

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
"obsoja vse" ampak pisal bi pa le o enih. oh ja, res prozorne varjante.
včasih je človek vsaj prvih 50 prispevkov se spraševal kam uporabnika "vtaknit" sedaj smo po 3 postih čisto na jasnem.
 

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Saj veš, da je verjetno največ bivših komunistov ravno v stranki SDS, na čelu z njenim vodjem? Očete in dede imaš tudi med alteraši, tudi takšne v udbi in tiste, ki so vozili žrtve na morišča. So zato njihovi vnuki krivi za poboje?
Ne, niso. Smo pa vsi dolžni in odgovorni storiti vse, da do tega ne bo več prihajalo, od kogarkoli nad komerkoli.

Pravkar mineva 25 let od poboja v Srebrenici. Zgodovine ne moremo spremeniti, lahko se pa potrudimo da preprečimo nove poboje in genocide, ter da genocida v Srebrenici ne zanikamo, tako kot nekateri zanikajo holokavst.
Populizem, nestrpnost in nasilje nikoli ne smejo biti legitimni, saj še prehitro vodijo v spopade in vojne.
Vnuki so krivi enako, ce imajo ista nagnjenja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

Airpower

Pripravnik
11. jul 2020
54
23
8
"obsoja vse" ampak pisal bi pa le o enih. oh ja, res prozorne varjante.
včasih je človek vsaj prvih 50 prispevkov se spraševal kam uporabnika "vtaknit" sedaj smo po 3 postih čisto na jasnem.
Malo na pamet? V naši družini in naših krajih se je o povojnih pobojih govorilo odkar vem zase, že kot otroci smo vedeli koga so ubili rdeči in kje so grobišča. In ne, nismo bili družina klavcev, niti nismo imeli nikogar v širši družini v partiji. Imamo pa žrtve, ubite in internirane tako s strani nacistov, kot komunistov.

Vnuki so krivi enako, ce imajo ista nagnjenja.
Vsak odgovarja za svoja dejanja, tako za tisto kar storiš, kot za tisto, česar ne preprečiš. Ne moreš pa odgovarjati za tuje zločine.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: B81

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.126
1.222
113
Motijo nas samo dvoličnost kvazi protestnikov. Ja, naj rečejo protestiramo ker nam gre jajo na živce. Samo, ko vidiš na protestih kot so kenda, rtvjevci, predin sd politiki, potem vemo da se bojijo le za svoje privilegije.
Kako pa veš da ne gre jajo tud njim na živce. Jaz bi rekel da jim gre, in to celo bolj kot ostalim piciklistom.
 

Airpower

Pripravnik
11. jul 2020
54
23
8
živjo jagababa. kako si kj ?
Nisem Jagababa, imam pa že en izbrisan profil z obrazložitvijo češ da sem. Verjetno bo permanent ban tudi na tega, ker nekaterim očitno ni všeč kar pišem. Tako da če ne pišem več, potem so me poslali v alter lovišča.
Svoboda govora, demokracija in enakopravnost na Alterju. Ko nekateri uporabnike onemogočajo in banajo zaradi njihovega drugačnega političnega stališča, tiste ki žalijo (kakšen podpis že imaš ti?), širijo laži, nestrpnost in sovražni govor, pa pustijo pisati.
 
  • Ljubezen
  • Haha
Reactions: Runo in Kamele0N

B81

22. jul 2007
34.268
8.816
113
Nisem Jagababa, imam pa že en izbrisan profil z obrazložitvijo češ da sem. Verjetno bo permanent ban tudi na tega, ker nekaterim očitno ni všeč kar pišem. Tako da če ne pišem več, potem so me poslali v alter lovišča.
Svoboda govora, demokracija in enakopravnost na Alterju. Ko nekateri uporabnike onemogočajo in banajo zaradi njihovega drugačnega političnega stališča, tiste ki žalijo (kakšen podpis že imaš ti?), širijo laži, nestrpnost in sovražni govor, pa pustijo pisati.
Tu ni demokracije. Tu ali si desnicar ali pa levicar, ki ima sreco :evil:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Nisem Jagababa, imam pa že en izbrisan profil z obrazložitvijo češ da sem. Verjetno bo permanent ban tudi na tega, ker nekaterim očitno ni všeč kar pišem. Tako da če ne pišem več, potem so me poslali v alter lovišča.
Svoboda govora, demokracija in enakopravnost na Alterju. Ko nekateri uporabnike onemogočajo in banajo zaradi njihovega drugačnega političnega stališča, tiste ki žalijo (kakšen podpis že imaš ti?), širijo laži, nestrpnost in sovražni govor, pa pustijo pisati.
eno je pridt debatirat drugo je pa pridt "debatirat". ti si zaenkrat prišel "debatirat".
kar nekako pomeni ignorirat vse kar ti ne paše ter pisat(bolj pljuvat) samo točno določene zadeve brez obzira tudi če se ti dokaže ravno nasprotno.
fora je da ma folk takih pouhn krščen duš.

če boš dobil ban ga boš zaradi tega. torej ne palamudi in ne išči krivcev za svoje nabijanje drugje kot le pri sebi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Nisem Jagababa, imam pa že en izbrisan profil z obrazložitvijo češ da sem. Verjetno bo permanent ban tudi na tega, ker nekaterim očitno ni všeč kar pišem. Tako da če ne pišem več, potem so me poslali v alter lovišča.
Svoboda govora, demokracija in enakopravnost na Alterju. Ko nekateri uporabnike onemogočajo in banajo zaradi njihovega drugačnega političnega stališča, tiste ki žalijo (kakšen podpis že imaš ti?), širijo laži, nestrpnost in sovražni govor, pa pustijo pisati.
Ja vem ja. Leva roka enojajčne jagebabe.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.