Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Point there (da bi se lahko vzdržal, ker bi lahko bil za zgkled) ampak eno je kazen zaradi prekrška, drugo pa discpilinska na delovnem mestu.


sam matey glej, zdej bo lahk petke preživaljal precej bolj produktivno...recimo v gospodarstvu...namest gont kolesa bo pač delal in s tem ustvarjal dodatno vrednost. Bo vsaj videl od kje je njegova plača hodila, pa kaj smo eni delali takrat ko je on rit kazal
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Matey in Gavran

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.686
6.252
113
Še vprašanje za Apollo8 - a je dejanje pregonljivo po uradni dolžnosti ali na predlog?

(v bistvu me zanima ali je tip prvo- ali drugorazredni)
Sicer ti je fonzl odgovoril (in ima prav)... ampak je vseeno nekaj za povedat glede tega prekrska... pri prekrsku 7/1 gre za “nedostojno vedenje na javnem kraju” kr pomeni da more biti javnost vznemirjena. More bit nekdo ki te prijavi, ker ce tvoje dejanje zazna samo policist potem ne gre za prekrsek ker se policist ne steje kot javnost.

primer: lulas v parku. Vidi te policist. Ne mores dobit poloznice.

vidi te mamca in se zgraza: lahko dobis poloznico
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

igiNo1

Guru
24. feb 2018
1.414
638
113
“Spoštovani, po številnih grožnjah s smrtjo vas prosim, da prizanesete vsaj mojima otrokoma in ženi. Ni vam treba terjati odgovora od mojih delodajalcev, z njimi sem se že telefonsko dogovoril, da prekinemo delovno razmerje. Če zahtevate še kakšno zadoščenje, vam bom ugodil, samo rotim vas, da ne netite več sovraštva ljudi, ki nam grozijo, z novimi članki ....

Kdo grozi njemu in njegovi družini?
zaradi riti rumenim jopičem. Daleč smo prišli, daleč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
“Spoštovani, po številnih grožnjah s smrtjo vas prosim, da prizanesete vsaj mojima otrokoma in ženi. Ni vam treba terjati odgovora od mojih delodajalcev, z njimi sem se že telefonsko dogovoril, da prekinemo delovno razmerje. Če zahtevate še kakšno zadoščenje, vam bom ugodil, samo rotim vas, da ne netite več sovraštva ljudi, ki nam grozijo, z novimi članki ....

Kdo grozi njemu in njegovi družini?
zaradi riti rumenim jopičem. Daleč smo prišli, daleč.
A bo za tiste, ki mu grozijo tudi kdo zahteval izgubo službe?
Pa kdo poiskal, kdo so?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.468
113
Sem prepričan da je to nateg.
Sicer pa, če je kazal rit, naj bi takrat pomislil na svoje otroke in ženo. Me prav zanima, koliko od vas dripcev, ki se vam sedaj ta diot smili, bi šli kazat rit v LJ na trg?
Če si munjen in samski, ti je oproščeno da kažeš svojo mozoljasto rit na trgu v LJ. V primeru, da pa imaš ženo, otroke, torej družino in greš kazat svojo rit na trgu v Ljubljani in veš, da te bodo posneli, potem si glup in je prav, da te nabijejo na križ.
 
“Spoštovani, po številnih grožnjah s smrtjo vas prosim, da prizanesete vsaj mojima otrokoma in ženi. Ni vam treba terjati odgovora od mojih delodajalcev, z njimi sem se že telefonsko dogovoril, da prekinemo delovno razmerje. Če zahtevate še kakšno zadoščenje, vam bom ugodil, samo rotim vas, da ne netite več sovraštva ljudi, ki nam grozijo, z novimi članki ....

Kdo grozi njemu in njegovi družini?
zaradi riti rumenim jopičem. Daleč smo prišli, daleč.


a je podal prijavo? če da bodo kriminalisti te junake zlahka našli....pa verjento ni samo rit rumenim jopičem, lahk je komu ki dela petek in svetek za minimalca pritisk dvignilo, ko je videl kam gredo njegovi davki

da ni bil morda kordež, on je 1x po tviterju razlagal kako bi bilo treba z antirevolucionarji
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Rit pokaže učitelj in vzdrževalec strojev pri enem privatniku.
Kakšna je odgovornost teh dveh? Kako kaznovati?
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.647
3.900
113
“Spoštovani, po številnih grožnjah s smrtjo vas prosim, da prizanesete vsaj mojima otrokoma in ženi. Ni vam treba terjati odgovora od mojih delodajalcev, z njimi sem se že telefonsko dogovoril, da prekinemo delovno razmerje. Če zahtevate še kakšno zadoščenje, vam bom ugodil, samo rotim vas, da ne netite več sovraštva ljudi, ki nam grozijo, z novimi članki ....

Kdo grozi njemu in njegovi družini?
zaradi riti rumenim jopičem. Daleč smo prišli, daleč.

Bi bla zanimiva reakcija, če bi učenec pri njegovem predmetu naredu v protest njemu.
Kako bi on to dojemal?

Dvojna merila za tega jebivetra....
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
“Spoštovani, po številnih grožnjah s smrtjo vas prosim, da prizanesete vsaj mojima otrokoma in ženi. Ni vam treba terjati odgovora od mojih delodajalcev, z njimi sem se že telefonsko dogovoril, da prekinemo delovno razmerje. Če zahtevate še kakšno zadoščenje, vam bom ugodil, samo rotim vas, da ne netite več sovraštva ljudi, ki nam grozijo, z novimi članki ....

Kdo grozi njemu in njegovi družini?
zaradi riti rumenim jopičem. Daleč smo prišli, daleč.
glede tega smo že imeli debato.
nihče od teh še ni podal enega screenshota ali pa dokaza da mu res grozijo, vedno pa se delajo revčke ko zajebejo.

dokler ni dokaza zame grožnje proti njemu ne obstajajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81 in BuDi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.779
-213
113
glede tega smo že imeli debato.
nihče od teh še ni podal enega screenshota ali pa dokaza da mu res grozijo, vedno pa se delajo revčke ko zajebejo.

dokler ni dokaza zame grožnje proti njemu ne obstajajo.
Sej dokaza da Janši grozijo s smrtjo tudi še nisem videl, pa že leta beremo o tem. Kr spomnimo se tistega praška, ga je kdo videl? raziskal od kje je prišel?
 
  • Haha
Reactions: Matey

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Ve se, kdo je rit kazal. In kje!. Moramo dopustiti, da mi je kdo grozil. Le poglejmo trenutno situacijo. Pa ne tisto proti JJ.
Mislim grožnje na splošno. Z levico je kvaliteta pogovorov in odnos do drugega padla. Strmo padlo.
Ta desn niso bili nikoli tako prostaški in nesramni!


Sej dokaza da Janši grozijo s smrtjo tudi še nisem videl, pa že leta beremo o tem. Kr spomnimo se tistega praška, ga je kdo videl? raziskal od kje je prišel?
Men so tudi grozil s smrtjo. Ampak v tem trenutku je JJ predsednik. Dokler ni bil, se ni noben tako ob njega dregnil kot sedaj.

dinamit-smrt-jan_izm.jpg


janez_jansa.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.303
2.276
113
Se spomnite mariborskega pijančka, ki je grozil predsedniku ZDA s smrtjo. Pa so ga našli! S pomočjo naše policije!
Kaj pa grožnje pri nas? So res policaji plačanci USA ali naj izvajajo red v Sloveniji za slovence!
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
policiste se drugace gleda ker sami preganjajo prekrske. Pa se tu imam svoje mnenje (sploh glede primera munda - po tej menjavi je sla nariborska krim policija v 3PM) ampak razumem da javnost zeli da policisti ne pocnejo prekrskov.

Seveda, vsaka ozko profesionalna organizacija z visoko nazivno stopnjo integritete mora najprej poskrbeti za svojo kredibilnost. Za primere kot je bil recimo pijani veseljak Mišo bi morala ničelna toleranca in imo tak človek ne bi smel opravljati nobene funkcije v JU več.Vsi smo ljudje in kdaj naredimo kakšno neumnost, vendar je teža različna.

Podoben primer je zdravniška zbornica, ki je znala kvečjemu zelo blago udariti po prstih svoje člane, ki so počeli nevarne stvari.

Če potegnem analogijo - pijan zdravnik, ki povzroči prometno nesrečo in potem grozi policiji, je prepotenten bedak, svoje zdravniške integritete pa pri tem kljub vsemu ni ogrozil. Če pa bo taisti zdravnik začel po facebooku govoriti ljudem naj ob pljučnici raje spijejo kakšen čajček iz plahtice namesto jemanja antibiotikov, pa je to izredno huda kršitev njegove profesije in nima kaj početi v slovenskem zdravstvenem sistemu z nazivom dr. med.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.