Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.590
8.922
113
tako da težavo ignoriraš jo ponavadi ne rešiš. sem kdaj tudi na svoji koži občutil ko me je na koncu konkretno bolj užgalo po prstih kot pa če bi v štartu zrihtal kot se spodobi.
V moji familiji se je že davno pred mano te zadeve dalo pod "grozote vojne". Če bi kdorkoli od mojih vlekel krivdo po krvni liniji dalje, mene niti ne bi bilo na svetu, tko da mi tega nismo nikoli ignoriral. Mi je pa zanimivo, da imajo nekateri to stalno na jeziku, pa se njihovi familiji kaj res strašnega ni zgodilo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
čestitke, mogoče ste dobro predelali zadevo in jo postavili za sabo.

narod pa vsaj kolikor jaz spremljam forume/medije/ljudi pa še ni. medtem ko imamo del politike ki še danes hodi na razne proslave in poveličuje prejšnji režim imamo na drugi strani še vedno polne jame ljudi katerim kot narod ne privoščimo groba.

obe strani pa bi morali naredit korak nazaj ampak ker ignoriramo težavo že toliko časa je ta prepad vedno večji in korak kmalu ne bo več dovolj.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Kam pa so v resnici prisesani?
Sori, meni se zdi tole neumno. Eni za druge pravjo, kakšni so. Pa prispodobe, pa očitki še za čas vojne, ko so reveži takrat še vsi bli v obliki neizdelanih semenčic. Zanimivo je mogoče kak teden, potem je pa že glupo. Seveda se tu postavi vrašanje, zakaj?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.925
5.463
113
Zato ker se namenoma ne razčisti preteklosti! ZZBNobelovce bi pomojem kolektivna kap če se lotimo,!

Čeprav tam tud nobenga ni blo v WW2....

Zdaj pa jaz tebe nazaj fprašam! Zakaj pa oni lahko nam pametujejo če niso bli aktivni partizani?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Zato ker se namenoma ne razčisti preteklosti! ZZBNobelovce bi pomojem kolektivna kap če se lotimo,!

Čeprav tam tud nobenga ni blo v WW2....

Zdaj pa jaz tebe nazaj fprašam! Zakaj pa oni lahko nam pametujejo če niso bli aktivni partizani?
Mislim, da so tako eni kot drugi precej agresivni. Tokrat besedno, torej črkovno po FB, Twiterju, forumih.

Zanimivo bi bilo, da bi se nas 90% normalnh ljudi, ki nismo ne levi ne desni, ki se zgražamo nad njihovimi obmetavanji, lotili obeh in jih spet besedno napadli z obsojanjem, s prispodobami, češ, kakšni so, da so prisesani na ... itd. Torej, kaj misliš, kako bi se to končalo? :)
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in kajpace
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.