Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Ironija je, da se Pod Krenom klanjajo srbskim in črnogorskim četnikom, ker tam niso ubili nobenega Slovenca. :jok:


"Kot je zapisano na spletni strani Dolenjskega muzeja, je šlo v večini za slovenske domobrance in pripadnike drugih jugoslovanskih vojsk ter tudi civiliste, s katerimi je ob koncu druge svetovne vojne načrtno obračunala takratna zmagovita jugoslovanska vojska."
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska

"Kot je zapisano na spletni strani Dolenjskega muzeja, je šlo v večini za slovenske domobrance in pripadnike drugih jugoslovanskih vojsk ter tudi civiliste, s katerimi je ob koncu druge svetovne vojne načrtno obračunala takratna zmagovita jugoslovanska vojska."
Predsednik komisije Jože Dežman je ob tem poudaril, da Kočevski rog v zadnjih letih dobiva povsem nove dimenzije. Odkritje predmetov nakazuje, da so v breznu pod Krenom predvsem srbske in črnogorske žrtve in da je grobišče in morišče slovenskih vojnih ujetnikov najverjetneje v Macesnovi gorici.
In ja, tudi osebno sem bil večkrat tam in videl same pravoslavne križe.

 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.616
8.942
113
Si ziher, da ti nisi potomec morilcev, izdajalcev, lopovov, kriminalcev, da je tvoja genska linija čista kot solza? Od kdaj se pa deduje takšna nagnenja? Vosu....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in Romzi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Si ziher, da ti nisi potomec morilcev, izdajalcev, lopovov, kriminalcev, da je tvoja genska linija čista kot solza? Od kdaj se pa deduje takšna nagnenja? Vosu....
pa gledam levičarje kako so krvoločni, pozivajo k ponovitvah zgodovinske ure in podobno, ogromno njih je povezano z prejšnjim režimom(ali pa so potomci) pa sem malo sklepal.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
med bližnjimi 100%, če pa je med daljnimi pa je očitno nekdo dobro pretrgal verigo.

kar težko rečem za naše "levičarje" in njih potomce za obdobje po ww2 ter danes ker jim traume še danes ven sekajo.

kot kaže bi moral biti bolj specifičen.
 

B81

22. jul 2007
34.636
9.046
113
Si ziher, da ti nisi potomec morilcev, izdajalcev, lopovov, kriminalcev, da je tvoja genska linija čista kot solza? Od kdaj se pa deduje takšna nagnenja? Vosu....
Lahko je vsak od nas, o tem ni dvoma, ampak to se enostavno preveri, ce se upas sploh pogovarjat z zlahto o tem.
Da pa ima nekdo podobna nagnjenja in da proba zagovarjat...tu pa idi samo bek od mene...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.616
8.942
113
pa gledam levičarje kako so krvoločni, pozivajo k ponovitvah zgodovinske ure in podobno, ogromno njih je povezano z prejšnjim režimom(ali pa so potomci) pa sem malo sklepal.
Maš kle gor enga, k se v prostem času oblač v uniformo in poziva k brušenju motornih žag. Reč njemu da je levičar....
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
o poglej, unipatutek se je spet oglasil

drugače pa je sds(omenjam ker 123=član in zagovornik) kar precej leva stranka (mišljeno v večih pomenih besede).
samo za naše leve skrajneže so desni/extremno desni.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.616
8.942
113
Lahko je vsak od nas, o tem ni dvoma, ampak to se enostavno preveri, ce se upas sploh pogovarjat z zlahto o tem.
Da pa ima nekdo podobna nagnjenja in da proba zagovarjat...tu pa idi samo bek od mene...
Verjemi, v moji žlahti se je o tem veliko pogovarjal že davno pred koncem partije, ker so žrtve in fejst jebene zgodbe na obeh straneh. Žal ne bomo nikol izvedel za dva, ali sta bila res izdajalca, ker ni blo sojenja, je bil samo metek v čelo. Samo še enkrat, kot že velikokrat, to nima kaj iskat v komentiranju aktualne politike v letu 2021.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Verjemi, v moji žlahti se je o tem veliko pogovarjal že davno pred koncem partije, ker so žrtve in fejst jebene zgodbe na obeh straneh. Žal ne bomo nikol izvedel za dva, ali sta bila res izdajalca, ker ni blo sojenja, je bil samo metek v čelo. Samo še enkrat, kot že velikokrat, to nima kaj iskat v komentiranju aktualne politike v letu 2021.
sem sam isto mislil ampak dejstvo je da dokler se ne razčisti s preteklostjo ne more bit dobrega temelja za prihodnost. žal.
in materiala za nabijanje je dovolj ko nek sodnik (oz sodnica) še v današnjem času ne pusti žrtvam dostojnega pokopa. tako normalni narodi ne funkcionirajo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.616
8.942
113
Se strinjam. V tem smislu smo konkretno abnormalen narod. Sam enkrat bo treba nehat s tem.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Se s tabo sploh da debatirat, al se dam na tvoj nivo, pa se bova zezala? Sam povej. Nisem nikjer zasledil, da bi nebuloze od 123 komentiral. Nisi ti ravno biser nepristranskosti.
ko se debatira o desnih in nekdo omeni svinjarije levih si prvi ki zna priletet in napisat "wee wee unipatut" sedaj ko se teb isto spusti pa spet v jok?

nepristranski pa res nisem in tega ne trdim.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Se strinjam. V tem smislu smo konkretno abnormalen narod. Sam enkrat bo treba nehat s tem.
tako da težavo ignoriraš jo ponavadi ne rešiš. sem kdaj tudi na svoji koži občutil ko me je na koncu konkretno bolj užgalo po prstih kot pa če bi v štartu zrihtal kot se spodobi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.