Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.648
3.902
113
Če pol preskočiš in komentiraš samo tisto kar ti paše.....
Zakaj je Zlatko tema številka 1? Razumeš vprašanje? Bo? Ne bo?
Boš napisal da bluzim?

Več se vidi Zalatkota. To kar ti praviš, so samo domneve, da je bil v Italiji.
Kaj naj potem komentiram. Ti si prepričan, pa nobenega dokaza.

Šarec je bil tud na protestih in ko je šu na testiranje (ko je čakal na rezultate brez maske), pa komentiral in kritiziral. Sicer ok lapsus, ni pa to kefo, k vpije, skače v folk, se na nacionalki vala z luknjasto masko .....

potem valda komentiramo.

Zakaj nebi?

Taisti kritizirajo ukrepe, ki se jih ne držijo. Načrtno in pred mediji.
Pa seveda brez sprenevedanja politično angažiran.
1607521720145.png
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.745
113
Ljubljana
hmpg.net
Zlatko je kriv.
Lastnoročno hodi po bolnicah in kolje bolnike, ki bi jih z lahkoto pozdravili, ker se niso okužili in so ležali samo zaradi lažjega prehlada. Ker je država vrhunsko poskrbela za vse stanovalce v DSO, ki se sicer lahko prehladijo, vendar če jih ne bi Zlatan z macolo po glavi bi bili še danes živi.
 
  • Haha
Reactions: bizi

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.564
8.913
113
V tvoji maniri: tvoje navedbe so samo domneve.
Če nalepiš fotko enga baje Zlatkota, to še ni dokaz. Ni datuma, ni nedvoumno dokazan čas fotografije, ni nedvoumno in uradno dokazana identiteta osebe na fotki.
Bo?
Pa ne morš tko. Optipleks Janše ne more prehvalt, on je svetinja.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.328
113
...ksz...

Kaj je res poslanka Levice Violeta PoslanceNaMinimalce Tomić borcu Zlatku priskrbela novo reklamo in mu med sejo v parlamentu dala besedo?
A to dejansko gre čez in lahko potemtakem vsak državljan tam kaj pove v kolikor se dovolj zlobira in mu da besedo kdo od poslancev?
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.963
3.256
113
...ksz...

Kaj je res poslanka Levice Violeta PoslanceNaMinimalce Tomić borcu Zlatku priskrbela novo reklamo in mu med sejo v parlamentu dala besedo?
A to dejansko gre čez in lahko potemtakem vsak državljan tam kaj pove v kolikor se dovolj zlobira in mu da besedo kdo od poslancev?
Ne, ker mora potrdit vodja odbora - to je tov. Violeta.

Zlatko je bil očitno predstavnik neke institucije, strokovnjak ali predstavnik zainteresirane javnosti (?).

Tomićeva je na seji julija nasprotovala nastopu novinarja Bojana Požarja, ki ga je povabila SDS, prav tako pa po posvetu s predlagatelji seje iz vrst opozicije ni dovolila glasovanja o tem. S tem naj bi kršila drugo točko 51. člena poslovnika državnega zbora.

51. člen poslovnika državnega zbora:
(2) Na sejo delovnega telesa se lahko k obravnavi posameznih točk dnevnega reda povabijo predstavniki institucij, katerih delo je neposredno povezano z vsebino obravnavanih vprašanj, strokovnjaki in predstavniki zainteresirane javnosti, ki lahko na seji izjavijo in obrazložijo svoja mnenja in stališča o obravnavani zadevi.
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.328
113
A tako, zanimivo. Hvala za info. Ne vem pa ali bi lahko Zlatko bil predstavnik zainteresirane javnosti, saj naj ne bi govoril v imenu javnosti temveč naj bi bolj kot ne zagovarjal sebe in svoja politilna in glasbena dejanja. Obstaja kje kak posnetek? Me prav zanima kaj je dejansko povedal.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Če je govoril na Odboru za kulturo, je Violeta tista, ki odobri njegov nastop.

A se samo meni zdi, da smo slovenci najbolj "zainteresiran" narod glede delovanja oblasti na svetu? Se ne spomnim, da bi še kje spremljali vsak klinčev odbor in njegova zasedanja - daš na ignore pa je!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.328
113
Ne vem kako je bilo s tem govorom, zato pa sprašujem.

Poleg tega pa menim, da načeloma ne more biti minus, če te zanima delovanje oblasti. Mi je pa zanimivo, da to delovanje narod enkrat zanima bolj, drugič manj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in BuDi

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Če je govoril na Odboru za kulturo, je Violeta tista, ki odobri njegov nastop.

A se samo meni zdi, da smo slovenci najbolj "zainteresiran" narod glede delovanja oblasti na svetu? Se ne spomnim, da bi še kje spremljali vsak klinčev odbor in njegova zasedanja - daš na ignore pa je!
samo in izrecno le kadar je janša gor. takrat nas vse "skrbi za državo".
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-299
113
Ne vem kako je bilo s tem govorom, zato pa sprašujem.

Poleg tega pa menim, da načeloma ne more biti minus, če te zanima delovanje oblasti. Mi je pa zanimivo, da to delovanje narod enkrat zanima bolj, drugič manj.
Načeloma tudi ne more bit minus, če kdo tam kaj pove, pa če poslanci kaj slišijo.
Ampak eni bi ga radi utišali, pa sedaj iščejo pravne dlake, za katere bi se oprijeli da bi mu zaprli usta.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.353
2.280
113
Poleg tega pa menim, da načeloma ne more biti minus, če te zanima delovanje oblasti. Mi je pa zanimivo, da to delovanje narod enkrat zanima bolj, drugič manj.
Če ni interesa: dela politična stran po tvoje, se ni varno javljat, ni možnosti za uspeh
Če je interes: glej zgoraj samo obratno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.328
113
Načeloma tudi ne more bit minus, če kdo tam kaj pove, pa če poslanci kaj slišijo.

Se povsem strinjam.

Bi bilo pa fino, da imajo pri tem, da se kaj pove, vsi enake možnosti in ne da eni lahko drugi pa ne zgolj zato, ker nekomu ni v interesu, da se nekaj sliši.

In ne, ne ciljam na to, da ni v interesu slišati Zlatanove besede temveč Požarjeve, kot je omenil BuDi. Bi bilo nekako smiselno, da lahko govorita oba ali pa noben.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.564
8.913
113
Mene sam Janša niti ne moti toliko, bolj njegovi malikovalci.
Ja, kot si nekje napisal, bi bil Janša na antidepresivih pravzaprav kar OK možnost. Sam pol Optiplexu in njegovim somišljenikom ne bi bil več zanimiv, ker bi se moral ukvarjat še s čim drugim, kot z drekanjem.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.328
113
Violeta: "Zlatko je tukaj čakal kar enih pet ur, da bo prišel na vrsto pa dajmo mu vsaj da ga slišimo ne, a je prov, bomo mi toliko prijazni, da vsaj prisluhnimo umetniku, ki je ta trenutek izbrisan"

Očitno tudi opozicija skrbi, da se govori o Zlatku in ni to zgolj neka igra koalicije z namenom kamuflaže bolj resnih tematik.

Video:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.