Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ne nakladaj. Tako malo kot je dandanes policije na cesti ni bilo nikoli. So pa redarji ja teh je pa veliko.

Je res ali ni res?
Če danes ni preveč policije na cesti, pomeni da država raste.

Žal imamo zelo veliko (in lačno :fredi: ) državo glede na razpoložljive resource. Nihče se ne vpraša, kako bi velikost te "lačnosti" omejil na razpoložljive resource.

Še več, vsi si želimo že vseh zadnjih 30 let zaposliti svoje otroke ravno v državne jasli. Win win dobitek :bonk:. Pa četudi bo punca zgolj neka snažilka z metlo nekje v nekem ministerstvu - samo da je v državni službi. :p

In potem se vlada zapleza... proračun izven meja (itak zvezda stalnica pri nas), potem pa začne razmišljat, kako bi obogatela na račun pobranih kazni. Zakonodaja pa taka, da niti scat ne moreš več it za drevo sredi lastnega gozda, ne da bi bil v prekršku. :bonk:

Bolj je vlada v kurcu, bolj policaji tiščijo po cestah. Cel svet se nam smeji.

Če bomo vztrajali še nadaljnjih ~ 30 let, nas bodo še čefurji zapustili. Morda je pa to namen? :sprasujemse:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Generalni problem pa je, da je pri nas, tako kot tudi v zimbabveju in podobnih, torej, da je politika pomembnejša od stroke. Stroko nihče ne vpraša, če jo pa pomotoma že - se jo pa ignorira.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.773
-212
113
Ne nakladaj. Tako malo kot je dandanes policije na cesti ni bilo nikoli. So pa redarji ja teh je pa veliko.
Da jih je malo danes na cest? haha
Pred kako uro se peljem skoz naselje, (miren kraj) jih vidim ene 6+ na temnem parkirišču kakih 100m od cerkve.
Sigurno so oprezali za parkeljni.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.614
14.308
113
Ja, splošno je na cesti oz. na terenu zelo malo policije in kontrol. Drugo pa je, če si mirsi in se celotna slovenska policija zaroti proti tebi in te spremljajo na vsakem koraku.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.018
113
Jaz nisem vedel da ima on izpit, glede nato kakšne piše zadnjega po leta sem mislil da je največ srednješolec, ker od starejšega ponavadi ne pričakujem toliko neumnosti kot jih zna on skupaj spravit.
Sicer pa ja njega imajo ves čas na piki, le zakaj?
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
izgleda da sedaj ko se je Karl nazaj prilimal bodo imeli možnost. Kako bo ? Isto, razen namesto za vojsko se bo metalo za kulturo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Jaz vsakega borca proti ...
...V taki obliki jaz prosim(!) za alternativo kot izhodišče reševanje problema!

Policija. Zakaj jo imamao? Triditev je, da jo je malo.
Ne rabimo denarja od kazni?
Državljani se kolikor toliko držimo pradposov/zakona?
Je premalo policistov?
Je premalo demonstracij, kjer je potrebna njihova prisotnost?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Pa mir na svetu si pozabil!

A s'ti iz Venezuele? Sam prašam. :cool:

missworld-afp.jpg
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska

Smo dobesedno policijska država, še brez vozniškega dovoljenja se ne smeš voziti!
Veljavno vozniško dovoljenje lahko pomeni, da mu je poteklo prejšnji dan. In zaradi tega, če ni voznik pod vplivom substanc, se vozila ne zapleni. Lahko ti pa nabijejo kazen.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.951
3.238
113
o, lej kaj je direktor STA podpisal ...
d46ac97b5b75e07f2408-pogodba.jpeg

Podpisnika: Urad vlade za komuniciranje (Ukom) in Slovenska tiskovna agencija (STA)

Kljub podpisani pogodbi na STA pravijo, da lahko le vlada, ne pa Ukom, zahteva informacije v takem obsegu, in dodajajo, da je Ukom zahteval vrsto pojasnil tudi v zvezi z novinarskimi vsebinami, kar je v nasprotju z zakonsko zagotovljeno avtonomijo uredništva.

 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Znaš ti brat? pogodba je o JAVNI SLUŽBI - o tem se "sprašujeta" pogodbenika, vse ostalo pa lastnik!
UKOM je spraševal stvari, ki nimajo veze z javno službo STA.

Drugače pa po mojem prepričanju gre za stare zamere in merjenje kurcev obeh direktorjev. Veselinovič je na STA jebal Urbanijo in ni hujšega, kot da takšen dobi kontra nadvlado!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.