Bicikljada proti JJ-u 2. del

Bo jutri parlament ograjen?

  • Ja kar naj bodo za ograjo!

    Glasovi: 11 25,6%
  • Ne....to bi oteževalo pobiranje papirnatih avijončkov za ograjo :(

    Glasovi: 5 11,6%
  • JANŠA JE KRIV!!!

    Glasovi: 31 72,1%

  • Skupaj glasov
    43
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.907
5.457
113
.Vedno se najde izgovor, če se nečesa noče in je veliko lažje zgolj govorit kako in kaj kot pa realizirat zadevo :fredi:
0aca67c25871643f04661d9f7dbbb187.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik in Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
:valjamse:

Kot sem rekel - izgovorov ni težko najti v kolikor ti ni do nečesa. Najprej je bil problem v omejevanju na občine in ostali proticorona ukrepi, nato oddaljenosto od Ljubljane, sedaj v tem, da pa ni kolesa. Podpri malo Zokija še drugače kot s svojo neskončno podporo tu na forumu in najemi BicikeLJ.
Tudi to je še vedno zelo majhna cena za podproro bivši demokraciji in za rušenje današnje diktature :cheer:
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
:valjamse:

Kot sem rekel - izgovorov ni težko najti v kolikor ti ni do nečesa. Najprej je bil problem v omejevanju na občine in ostali proticorona ukrepi, nato oddaljenosto od Ljubljane, sedaj v tem, da pa ni kolesa. Podpri malo Zokija še drugače kot s svojo neskončno podporo tu na forumu in najemi BicikeLJ.
Tudi to je še vedno zelo majhna cena za podproro bivši demokraciji in za rušenje današnje diktature :cheer:
Malo dvomim, da se s temi demonstracijami podpira Zokija. :nigladek:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Malo dvomim, da se s temi demonstracijami podpira Zokija. :nigladek:

:valjamse: :nigladek:

Nikjer nisem tega napisal, še manj mislil - beri ponovno:

Kot sem rekel - izgovorov ni težko najti v kolikor ti ni do nečesa. Najprej je bil problem v omejevanju na občine in ostali proticorona ukrepi, nato oddaljenosto od Ljubljane, sedaj v tem, da pa ni kolesa. Podpri malo Zokija še drugače kot s svojo neskončno podporo tu na forumu in najemi BicikeLJ.
Tudi to je še vedno zelo majhna cena za podproro bivši demokraciji in za rušenje današnje diktature :cheer:

Poanta je v tem, da lahko mirno za male pare najameš kolo preko sistema BicikeLJ ter s tem podpreš Zokija oz. MOL v kolikor res pač nimaš lastnega kolesa. Če bi bil res zagret za demonstracije, bi bil že tam tako pa samo nakladaš in navajaš nove in nove izgovore.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... Janša jih je zamenjal kar nekaj ZSMS, ZKS, SDZ, SDSS in sedaj v SDS, verjetno je bil tudi pri Titovih pionirčkih. Ampak on je že skoraj 60 let politično aktiven
Nekateri kar ne znajo računat zgleda, ker po tvoje je zgleda nekdo skoraj še v plenicah politično aktiven (sere!) ane? Pa ne bluzi, da je v vseh teh strankah kot navajaš in raje poglej malo fakte, npr. kdaj se je pridružil SDS in če je potem zamenjal kakšno stranko kot nekateri, ki so samo po letu 2000 nekajkrat to naredili :eek: .... Ti utegneš bit še en tak butasti papagaj, ki nisi YUge in "socializma" niti sprobal in ponavljaš, kar so ti "prišepetovalci" rekli in so te tastari držali v "vati" dokler te niso hormoni začeli "metat" in te niso mogli več obvladat.

Kar pa se tiče Titovih "pionirčkov" in "Titove omladine" (ZSMS), je naš Stari dobil navdih kje drugje kot pri Dolfiju (Hitlerjugend ipd.) Pri Stalinu tega niso imeli se mi zdi. In ja v obeh primerih si bil "avtomatsko" vključen :zmaga: . Ni bilo treba podajat nobene vpisnice ! . Lahko si se pa izpisal, kot jest v srednji šoli, ker sem ugotovil, kaj je v resnici ZSMS. Naš (tudi tvoj PV) trenutno pa tega takrat ni napravil, ker se je hotel borit za nekatere spremembe od znotraj, pa je še kasneje neprevidno izjavil, da se misli borit za oblast v okviru tedanjih možnosti, pa so ga malo začeli zezat "komunisti" in UDBA etc. ... in tako ima zdaj zaradi vsega sranja, ki ga je bil deležen, težave z želodcem in zato govori zadnja leta z premori med govori, ker se mu spahuje. Kar seveda naša "čudovita RTV" lepo izkoristi za rez kadra, ravno ko je hotel povedat kaj nelepega ... zanimivo a ne?

Če hoče nekdo v naši disfunkcionalni družbi kaj narediti za boljšo državo, se ga proba na vsak način zatolčt. Podoben primer sem imel z našim nekdanjim zdr.ministrom nekoč, kateremu sem svetoval, da naj se "mani" politike, čeprav je bil v "pravi" stranki. Tako so mu metali polena pod noge, da je na koncu obupal in čutil posledice tega še leta. Nesposobnost, vrlina bivših kadrov oz. negativna selekcija, zato pa smo tam kjer smo... just my2c :zavijazocmi: ...
------------------------------------
" ... Err. - System Overload - ReBoot Matrix - 3-2-1 ..." :jezen:
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in Gatto

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Da je pri nas situacija bizarna je jasno, ko podjetniki kličejo na pomoč komunizem :rolleyes:
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Da je pri nas situacija bizarna je jasno, ko podjetniki kličejo na pomoč komunizem :rolleyes:

Ni tko bizarno, kot zgleda na prvi pogled. Če misliva na isto, bi rekel, da se gospa boji, da bo Janša določene stalne stranke odstavil od korita. Tisti, ki jih bodo
nadomestili pa nimajo tako uglajenih (beri dragih) prehranjevalnih navad... ;)
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.968
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Tisti, ki jih bodo nadomestili pa nimajo tako uglajenih (beri dragih) prehranjevalnih navad... ;)
To bo ja:
"Hrvaška je kupila 60 ton PREVERJENE zaščitne opreme brez posrednikov za slabih 5,5 milijonov evrov. "Vlada" oz. Poštejajek je toliko dal samo za prevoz. "Vlada" je plačala za 20 ton zaščitne opreme cca. 31 milijonov evrov. Na portalu zavoda za blagovne rezerve je zapisano, da vrednost tega posla znaša slabih 31 milijonov evrov. Od tega cena prevoza znaša 5,55 milijona evrov. "
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
To bo ja:
"Hrvaška je kupila 60 ton PREVERJENE zaščitne opreme brez posrednikov za slabih 5,5 milijonov evrov. "Vlada" oz. Poštejajek je toliko dal samo za prevoz. "Vlada" je plačala za 20 ton zaščitne opreme cca. 31 milijonov evrov. Na portalu zavoda za blagovne rezerve je zapisano, da vrednost tega posla znaša slabih 31 milijonov evrov. Od tega cena prevoza znaša 5,55 milijona evrov. "

:sprasujemse:

A je s tabo vse v redu?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.