Covid-19 Bi podprli obvezno cepljenje proti COVID-19 v Sloveniji

Podpirate morebitno obvezno cepljenje

  • Da

    Glasovi: 99 48,5%
  • Ne

    Glasovi: 98 48,0%
  • To se te ne tiče

    Glasovi: 3 1,5%
  • Vse ostale razen mene

    Glasovi: 4 2,0%

  • Skupaj glasov
    204

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.272
113
Karkoli bo vlada dločila, boš našel razlog da argumentiraš. Ko bi le vsi tako razmišljali, potem sploh ne bi rabili svojih mnenj..
Kaj ti spet nakladaš? Navedel sem priporočila stroke kot dopolnilo bizijevi trditvi in to ne priporočilo vsesplošne in delno spolitizirane ampak tiste, ki ima direktno opravka z nosečnicami in so v ozadju tega priporočila kot temelj tudi raziskave. Sem na temu področju pred časom kar dobro preštudiral vse kar mi je prišlo pod roke tako od slovenskega kot tudi od tujega gradiva.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
  • Haha
Reactions: ales85

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Sorry sam da si ne vštimaš bolniške oz. maš froca doma ...samo da ne pokasiraš virusa.
To je bil resni odgovor? Takoj ko ugotovijo nosečnost, naj se zaprejo v klet in odjebejo vse stike z bližnjimi, ki hodijo ven iz hiše? Enako ne hodijo na preglede. One naj mesece ždijo v kleti in čakajo porod? Da ne bi ulovile prehlada?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
To je bil resni odgovor? Takoj ko ugotovijo nosečnost, naj se zaprejo v klet in odjebejo vse stike z bližnjimi, ki hodijo ven iz hiše? Enako ne hodijo na preglede. One naj mesece ždijo v kleti in čakajo porod? Da ne bi ulovile prehlada?
Ja tiste ki so umrle oz. so jim otroc umrli pa tista ki so ji pljuča presadili ...

Al če smo egoistični vse ok dokler drugim umirajo žene otroc matr fotr dedi babi...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
Nova cvetka mediane.
vemo da je pri nas 44% je necepljenih,
Po raziskavi jih 34% jih nasprotuje PC pogoju.

Torej velik del necepljenih podpira, da nikamor ne bodo smeli it. :valjamse: :valjamse: :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in jendomen