Beraški zdravniki

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Saj naj dajo vavčer za tiste ki so se in se še bojo cepili do konca 2021. Sam kaj k ni dnarja.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Ta projekt je zasluga vlade oz. natančneje ministrstva za zdravje. Stroka - tista na katero ciljaš s svojim sarkazmom in za katero ti trdiš, da podpira zadevo - je proti.

 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
poklukar, dr.med.
beović, dr.med.
krek, dr.med.
logar, dr.med.
vindišar, dr.med.
itd.
Kdo je stroka in kdo "stroka" ?
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
pa naj bo za test, posebna vikend ponudba: vsakemu, ki se polno cepi: 400€;
vsakemu za 1. oziroma 2.dozo: 200€.
Torej toliko kot naj bi bila cena lažnih potrdil in kolikor bi naj dobivali brezdomci za cepljenje. Pa da vidimo ali gre za denar.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Moja asociacija primerna temi :

Imel sem eno punco (zaposlena, da ne bo pomote), ki je imela fanta bikerja in mi je pripovedovala dogodivščino, ko so šli skupina motoristov na madžarsko gledat F1. Torej pravi, kako so bili fantje nekje tam na prizorišču, pa prideta dve (... kjurbi) in se ponujata za dvesto mark.

- " Dvesto mark ! DVEEESTO MARK, si lahko misliš !!! No ja, ne bi rekla če bi jih bilo dva tavžent, toda - DVEEESTO mark !!!"
- " Lej, deklica zlata, vsaka stvar na tem svetu ima svojo ceno, tudi tebi bo cena padla :D :valjamse: :valjamse: "
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ni vic ampak ženska vsakdanjost. Zato jih pa tudi ne razumemo. :oops1:
Slovenija kot država je pa itak babja, sem že večkrat pokazal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
ja ti si pametoval da je številka veliko manjša...sej mene ne briga tolk, kolk si ti zatrjeval. Jaz samo vem da se folk rad prodaja za fičnike.
Zdaj ce upas sklepat kaksen je delez cepljenih v celi firmi na osnovi pogovora (in poznanstev) nekaj 10 ljudi potem ti lahko priskrbim cifro.
Samo lahko da je delez cepljenih zaradi 70 evrov pri placi v proizvodnji z minimalno placo in nizjo izobrazbo lahko precej drugacen od tistih v pisarnah z visjo izobrazbo in placami nad povprecno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
poklukar, dr.med.
beović, dr.med.
krek, dr.med.
logar, dr.med.
vindišar, dr.med.
itd.
Kdo je stroka in kdo "stroka" ?
LoL. Zakaj zdaj naštevaš ljudi, ki jih imate antivaxxerji za vladne vazale, nevredne naziva stroka in katerih mnenje baje ni vredno počenega groša prav tako pa njihovega morebitnega samostojnega mnenja vlada ne upošteva? Prava stroka oz. 99% nje zavrača ta predlog kar potrjujejo tako članki kot informacije s terena katere ti je "na pladnju" prinesel tudi eden od uporabnikov tu gor. Sicer pa kot sem že navedel - ta projekt je zasluga vlade oz. natančneje ministrstva za zdravje. Dejanski zdravniki po celi Sloveniji nimajo s tem nič in projektu nasprotujejo, prav tako njihov sindikat. Zdaj pa hitro piši dalje kako zdravniki ta projekt v bistvu podpirajo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
pa naj bo za test, posebna vikend ponudba: vsakemu, ki se polno cepi: 400€;
vsakemu za 1. oziroma 2.dozo: 200€.
Torej toliko kot naj bi bila cena lažnih potrdil.
Lažna potrdila baje stanejo jurja, če ne celo več saj JJ-a z enim odmerkom ni več v igri in je posledično za 2 šusa z drugimi cepivi potrebno plačati dvojno :p
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
Prava stroka oz. 99% nje zavrača ta predlog....... ......... Dejanski zdravniki po celi Sloveniji nimajo s tem nič in projektu nasprotujejo, prav tako njihov sindikat. Zdaj pa hitro piši dalje kako zdravniki ta projekt v bistvu podpirajo.
Prava stroka oz. 100% nje je najkasneje 15.09.2021 bila seznanjena z vladnim odlokom oziroma njegovo škodljivostjo.
Dejanski zdravniki po celi Sloveniji so bili tiho.
Jebiga - covid dodatek je le covid dodatek. Naj traja dokler traja.
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Kaj si to zdaj spet zbluzil? Govora je o vladnem projektu na podlagi predloga ministrstva za zdravje za povečan obseg cepljenja, ki je bil sprejet dne 21.10.2021.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.599
1.061
113
dejstvo je, da v Sloveniji ni dr.med. avtoritete, razen občasno Kebra - pa še on je pameten večinoma takrat ko je že prepozno - ki bi opozarjala na neumnosti, pa naj bodo takšne ki se jim lahko le smejiš ali pa življensko ogrožujoče, ki jih sprejema politmedicinski biro v sestavu prej naštetih.