bend za na poroko

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Ja, sej pred dosti leti se je dalo z njimi marsikaj zmenit (mambo Kingsi namreč), potem pa so začeli take streljat.
Cena ni bila tak vprašaj, skenslali smo jih predvsem zaradi odnosa, da "neradi igrajo na porokah".
Mogoče jih je sedaj recesija kaj nazaj prizemljila.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
super
Kot sem že napisal. Važno je, kaj hočeš imeti. Če je še tako super bend, se mogoče pri nekom ne obnese.
Razni bendi se razlikujejo že po tem, kako stvar peljejo. Ali je to na nekem nivoju, v kakšnem hotelu, restavraciji, z gosti, ki so bolj "fini" itd, ali pa je vse skupaj kje v kakšnem kmečkem turizmu, dvorani in podobno. Ali hočeš, da se pleše, nori, šiba kakšen most pri country muski itd, ali da na nivoju vsak pokaže svoje znanje plesnih korakov salse, rumbetango, itd. Folk je različen. Najlažje se boste odločil, če veste kaj hočete. Recimo hočem: spremljanje ženina in neveste na uradu in cerkvi, vodenje programa, musko različno s poudarkom na pop, cro , slo, evergreen, tudi narodnjake. Hočem tudi show program.... ne samo z gosti, igrica mogoče kakšna... za otvoritveni ples hočem da igrate ta in ta komad.... potem še tega in tega... polnočni ples hočmo da igrate ta in ta komad... (ves ostali repertuar je stvar benda, sej zato ste ga povabil, ker igra takšne, mar ne). Na porokah se ne določi zaključek. Igra se tako dolgo, dokler je folk za stvar. Boljši je bend, dalj jih držijo in bolj je fajn. Verjemite, da je tud muskontarjem fajn če je luštno in jim ne bo težko igrat do šestih zjutraj.
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Mnjah, tu pa težko najdemo okus
evil.gif


Drugače pa imaš Zanzibar bolj "Čukast" nick
grin1.gif

Jaz bi za privat žur najel rock band. Kšne Los Ventilos, Res Nullius, Toronto Drug Bust,...ali pa kaj bolj funky, kot so Intimn Frizurn,...ali pa DJ Woo-D, Borka ipd. Ampak, kaj pa jst vem
grin1.gif

Ok, ok.... Nimam poroke v planu, v to temo se vskoču in vprašal če kdo ve za ceno Kingstonov, ko je glih debata okrog bendov.
BTW niti nisem nek full fan od njih, smo pa pred kratkim nekaj debatirali glede cene... koliko sploh pride tak, recimo da znan bend.

Glede nasvetov, ki so jih našteli ostali tu, se pa strinjem. Če je bend v kurcu, pol tudi fešta ne more bit dobra. Nato je odvisno od udeležencev... če so same limone pol ti niti lejdi gaga ne pomaga
grin1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik Zanzibar pravi:
Citat:
Uporabnik mistique pravi:

Ok, ok.... Nimam poroke v planu, v to temo se vskoču in vprašal če kdo ve za ceno Kingstonov, ko je glih debata okrog bendov.

Glede nasvetov, ki so jih našteli ostali tu, se pa strinjem. Če je bend v kurcu, pol tudi fešta ne more bit dobra. Nato je odvisno od udeležencev... če so same limone pol ti niti lejdi gaga ne pomaga
grin1.gif

ahhh... pa kaj pol sprašuješ...jaz sem se pa tolk razpisal, sm mislu, da bom na ohcet povablen, če bo treba svate gor držat.
cool-1.gif
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Sicer nisem band za poroke, sem pa band za rock žurke. Sicer sem sam, ampak imam unikaten program in namesto sintisajzerja kitaro.

Kakorkoli, na moji poroki ne bo igral noben tipučen poroka bend, ker poroka bo za naju in bo tudi glasba za naju. Par komadov, ki so tipični in na začetku, dokler je še familija prisotna, bolj v izi, potem pa do konca.
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Citat:
Uporabnik kajn pravi:


Predvsem iščeva imena bendov, ter kaj mislite o njih.

LP Cain

Živjo,
trio 3 iz Kranja so name naredili zelo dober vtis.
Se je dalo z njimi dogovoriti, jih pogledat na enem žuru, kako špilajo, naštudirali so par komadov.
Prilagodljivi pri spremljevalnem programu - če ne maraš zguljenih igric in mastnih prastarih šal, jim to poveš in jih pač ni.

Skratka, na najini poroki so pustili dober vtis pri vseh udeleženih, pa tudi ceno so imeli ok (2010 so bili 90EUR/uro)
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
malo za hec

The Dan Band. Špilal že na mnogih porokah in party-jih v filmih.
smile-1.gif

 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Ksz

Da se kle probam sreco

Za prjatla iscem porocni ansanbel... slovenska, yugo in rock muska... za populacijo 30-50let

Ideje,predlogi,nasveti,izkusnje,cena..... lahko tut ponudbe na zs
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.106
916
113
Emona / Carnium
Joške v'n, zelo dober bend, ki pa špila izključno slovenski pop-rock pa kako ponarodelo. Ujdi brothers oz. Miro Todosovski, ki špila predvsem yu & tudi slo rock.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Jaz predlagam avstrijcski Obersalzberger Trio (v kolikor so jih izpustili iz ječe) ali pa slovenski metal band Turbo

 

burst

Pripravnik
12. nov 2014
831
0
16
Do sedaj najbolj pozitivno presenečen.

Ansambel Toplar

Prvič sem slišal za njih. Kdor hoče kvaliteto, instrumentalno, predvsem pa vokalno za normalno ceno, naj izbere njih. Preverjeno. Paše malo spočit ušesa po nastopih kakšnih "veleznanih" ansamblov.

Špilajo pa vse, NZ, slovenske, yugo, rock ...
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Ansambel Luna

Če želiš pa ušpičijo tudi kakšen hec ipd.

Cena pa je bila kakšne 3 leta nazaj okol 850 eur, za firmo seveda. Če je za poroko kaj drugače pa ne vem.
 
Nazadnje urejeno: