bedaki na cesti

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Ne dramatiziraj. Kot sem že napisal, težave so na papirju, v praksi se pa marsikaj da. Tudi z golfom dve toni varno peljat.
 

model1a

Fizikalc
14. dec 2008
1.192
41
48
Nič ne dramatiziram.. Problem bo nastal, ko boš moral na hitro zavirat. No.. takrat pač ne boš, oz.ne bo efekta.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Tale je čudna, težko tam spregledaš avto. Se pa redno dogaja, da letijo modeli v rdečo. Imajo te semaforji na gumb kak history, da se da pogledati uro, ko je bil pritisnjen gumb?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Včasih so prav simpatične objave. Oprosti če sm podvomil v tvoj "intelekt"

Gre za objave uradnega organa, ne fizične osebe. Predstavljaj si da podoben tekst dobiš z odločbo o prekršku, recimo ko padeš na radar. In bo uradni organ še par domislic stresel kako je še dobro da tudi goba v volvaku ne uide sokoljem očesu, ki budno čaka v grmovju.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Gre za objave uradnega organa, ne fizične osebe. Predstavljaj si da podoben tekst dobiš z odločbo o prekršku, recimo ko padeš na radar. In bo uradni organ še par domislic stresel kako je še dobro da tudi goba v volvaku ne uide sokoljem očesu, ki budno čaka v grmovju.
Gorenjski policisti se znajo iz dolgočasja kak prekršek tudi izmislit. Smo jih pred časom že tu dobili na laži, ko so poročali o kršitvi na odcepu kranj vzhod, in kršitev podkrepili s sliko, pa smo s sokoljim očesom ugotovili, da ni bilo slikano na tistem mestu, najbrž tudi ne v Sloveniji. Se še spomnite?
Tokrat so bili s sliko bolj previdni, pa so objavili bolj nečitljivo.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
Gorenjski policisti se znajo iz dolgočasja kak prekršek tudi izmislit. Smo jih pred časom že tu dobili na laži, ko so poročali o kršitvi na odcepu kranj vzhod, in kršitev podkrepili s sliko, pa smo s sokoljim očesom ugotovili, da ni bilo slikano na tistem mestu, najbrž tudi ne v Sloveniji. Se še spomnite?
Tokrat so bili s sliko bolj previdni, pa so objavili bolj nečitljivo.
imam jaz sliko s famoznega nadvoza, lepa slika v zadnji del vozila, ko sem pospeševal na prehitevalnem (zadaj en pikiral 200+, z desne pa se je vključevalo vozilo)
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Gorenjski policisti se znajo iz dolgočasja kak prekršek tudi izmislit. Smo jih pred časom že tu dobili na laži, ko so poročali o kršitvi na odcepu kranj vzhod, in kršitev podkrepili s sliko, pa smo s sokoljim očesom ugotovili, da ni bilo slikano na tistem mestu, najbrž tudi ne v Sloveniji. Se še spomnite?
Tokrat so bili s sliko bolj previdni, pa so objavili bolj nečitljivo.
Takrat se je kar lepo izkazalo, da je slika in lokacija OK. Preverjeno na mestu slikanja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Gorenjski policisti se znajo iz dolgočasja kak prekršek tudi izmislit. Smo jih pred časom že tu dobili na laži, ko so poročali o kršitvi na odcepu kranj vzhod, in kršitev podkrepili s sliko, pa smo s sokoljim očesom ugotovili, da ni bilo slikano na tistem mestu, najbrž tudi ne v Sloveniji. Se še spomnite?
Tokrat so bili s sliko bolj previdni, pa so objavili bolj nečitljivo.
Ni Kranj - vzhod, ampak Kranj - zahod, slikano pa s tega nadvoza (sem jih že večkrat videl, ko so merili):

Če tale meritev od BMW-ja drži (torej po števcu gladko 300+), ima voznik res jajca, ker tam pri Vrbi bi zaradi "ozkosti" že ob (naj)manjši napaki najverjetneje priletel v kakšen steber.....
 
Nazadnje urejeno: