bedaki na cesti

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Matr tolk pisanja o tej nesreči in ugibanja. Če bo sodišče delalo bo dobil neko kazen, v kar ne verjamem, saj so sodišča poden od podna. Pokojni pa je tudi vedel s kakšnim norcem se pelje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
No za tiste ki ste pametni.
Mogoče res Dacia nima.

Ampak Mercedes pa ima sigurno EDR modul.

 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
sodišče in ustrezna kazen? hahahahaa, kok ste me nasmejal.......oh no....lol

če bi sistem deloval, bi ga takoj v prvo zaprl za nekaj let.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.612
199
63
Kranj
1. objestno divjaš, se poškoduješ, zgubiš nogo, sistem te časti vse operacije in zdravljenje, imaš denar za prilagojen avto, sistem ve, da si objestno vozil v prvo, ti vse to dovoli oz. ne prepreči
2. nadaljuješ z hvalisanjem po fb (sistem bi to nekako moral vedeti) , delaš pizdarije naprej dokler ne ubiješ sodelavca zdaj.
3. spet vsa oskrba gratis :) vsi stroški zaradi nekega kretena, ki ga morali izločiti iz igre.
4. kaj zdaj, kok let - stave? 5,6,7,8? odvzem vozniške za celo leto? omg :)
5. spet izgovori, da se ne da nič. ja nič potem, ko pride iz okrevanja naj ga čaka novi AMG in repeat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: navlixx in sistemik

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Ne se hecat z avtom in sliko pokojnega pred hišo. A ste že kdaj slišali za sociopata?
Gre za osebnostno motnjo, ki vključuje popolno pomanjkanje vesti. Tem ljudem je vseeno, kako močno prizadenejo druge.

Jebe se njemu za vse ... pa ko bo prišel iz bolnice, ne bo nič drugače. Razen, če bo kdo sedaj (sodnija, policija, whtvr) KONČNO ukrepal (če res držijo navedbe določenih forumašev, kaj vse je že povzročil).
In če je vse res (sicer ne bo ravno lepo napisano ampak jbg), bi blo bolje, da bi takrat (ko se je ponesrečil z motorjem) odtrgal glavo in ne noge ...
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.468
804
113
Izkazalo se bo, da za tako ukrepanje ni podlage. Bi bila pa seveda najprimernejša kastracija. Morda bi se po njej zgornja glava osamosvojila.
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
391
260
63
Poišči zgodbo kako nihče ni pristojen da izda podatke mislim da od Audija. Je bila v zadnjem letu v medijih.
Drži. Zadnji odstavek v spodnjem članku. Če je med alteraši kak pravnik (valda bo, saj se spoznamo na vse), lahko pokomentira še pravni vidik, zakaj se v teh primerih zatakne s posredovanjem podatkov in kakšna je sodna praksa.

...odčitkov z naprave (del airbaga) iz audija, ki utegne razkaditi meglo okoli hitrosti v času trka, še niso dobili. Za podatke so zaprosili v Nemčijo in Audija, a se je izkazalo, da je za to pristojen Bosch na Madžarskem. Zdaj čakajo na povratno informacijo, ali jim bodo ugodili pri posredovanju podatkov.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.358
298
83
sn Dacio Sandero razšraufal in nisem najdo black box?
fizično ne obstaja, je del motornega ecu, airbag ecu in podobno
called an event data recorder
(EDR).

An EDR is generally part of a vehicle's airbag
control module, powertrain control module or
rollover sensor and can be configured to store
recorded information such as speed, brake use,
or restraint system performance when a vehicle
is involved in a crash event.

Po drugi strani pa: na mizi motorni ecu napajaš, ga priklopiš na diagnozo (canbus, K linija...), greš v freeze frame prve OBD napake in vidiš load motorja, hitrost vozila ipd
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.925
1.249
113
a, to je pa možno, ja.


Tole ja.
Iz slik sem sklepal da je prehiteval nekoga po desni strani, ko se je pa hotel vrnit nazaj na prehitevalnega pa mu ni zneslo in se je posledično zakantal v tovornjak z desnim delom avta.

Nekako si ne predstavljam da bi se vozil po prehitevalnem in namerno zavil desno v tovornjak.

Mogoče se motim :p
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.214
9.454
113
kod Džej-Zija
Tole ja.
Iz slik sem sklepal da je prehiteval nekoga po desni strani, ko se je pa hotel vrnit nazaj na prehitevalnega pa mu ni zneslo in se je posledično zakantal v tovornjak z desnim delom avta.

Nekako si ne predstavljam da bi se vozil po prehitevalnem in namerno zavil desno v tovornjak.

Mogoče se motim :p

Zakaj se ti zdi tako nemogoče? Vozil po prehitevalnem skoraj 300 in ga je vrglo iz ovinka pod tovornjak? Ali pa vozniška napaka, pri skoraj 300 je že majhen premik volana dovolj, da zamenja pas. Možnosti je precej.