bedaki na cesti

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Posnetek zaslona 2021-12-28 162617.jpg

Ker te tako zanimam, te bom vprašal nazaj.
A greš ti z družino na pašo ali medtem steljo narediš?
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Glede na lepo vsebino pogovorov, ki jih imaste. Bi jaz na vašem mestu dodal še linke do zakonov (na katere se izgovarjate).
In kaj točno misli da je narobe.
Ker drugače zgleda vse skupaj kot eno navadno prepiranje kdo ima večjega.

Samo povem. Nimam nič proti nobenemu.

Zadrga :
(5) Če je na smernem vozišču iz prvega odstavka tega člena na enem od prometnih pasov onemogočen promet vozil zaradi ovire ali se pas konča, so vozniki, ki vozijo po sosednjem prometnem pasu dolžni omogočiti vključevanje na ta prometni pas tako, da vozijo s primerno hitrostjo in na takšni razdalji do vozila pred seboj, da se lahko izmenoma vključi v promet še po eno vozilo (v nadaljnjem besedilu: sistem zadrge).




Menjava pasu
(1) Voznik mora pri vključevanju v cestni promet ali v promet na prednostno cesto pustiti mimo vsa vozila, ki vozijo po prometnem pasu, na katerega se vključuje,
pri prečkanju prometnega pasu pa vozila, katerih smer vožnje seka.


 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
bom napisal eno lepo in sladko božično misel, za tiste, ki imate probleme z zadrgo...

namreč - kako ostati na varni strani:

če niste zihr... in zadrga je, pa se rinete, lahko dobite kazen

če pa glihtko niste zihr, pa zadrge ni in vi kljub temu nekoga spustite... pa ne bo nobene kazni, mogoče vam bo kdo celo prijazno pomahal...

sej vem... težka dilema
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
brane_new ne spodtikaj se tam kjer te premalo srbi. Ker nas bo zarafi tebe vse bolj srbelo, ko nam bodo dali samo en pas za levo, da se ne bo treba tebi ukvarjat z motoristi.
Ista zgodba je uvoz iz zaloske v smeri stajerske. Samo da je tam cel klanec navzdol dvopasovni.
Pa smo tudi nekoc ko je bil samo en pas za levo in en za naravnost, izsiljevali po tistem za naravnost in zavijali levo proti stajerski.
Tisto je bilo res zrelo za kako kazen. Ampak so raje en pas zaprli kot pa ga namenili za voznjo levo kot je na smartinki.
Kolona bila pa vsak dan do hoferja....
Zaloška cesta
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
brane_new ne spodtikaj se tam kjer te premalo srbi. ..

...Pa smo tudi nekoc ko je bil samo en pas za levo in en za naravnost, izsiljevali po tistem za naravnost in zavijali levo proti stajerski Tisto je bilo res zrelo za kako kazen.....
A bi rad do Kolinske cakal v koloni, ali raje motorista spustil v zadrgo?

Hanzi pometaj pred svojim pragom. Corona ni razlog, da ne moreš po novo dozo tablet k svojemu živinozdravniku.

Koncu koncev JAZ odločam, kdo gre pred mano, oz. ga spustiti. Ste zaradi svojega obnašanja prikrajšani za ta privilegij?
Je prizadeta vaš ponos, nadutost? Kar!
Kakšen bonton le? Ja kar poglejte se, kako se obnašate tu!
Zato kar lepo za mano. Po vrsti :)

Pravila so zato da se kršijo. ...
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Neeeeeee Hanzi!
Zakaj na pogovor, ki ga vodiš Ti, tako burno reagiraš. Pa saj si sam rekel, da NE spoštuješ zakonov.
Tisti, ki ga jaz spustim predse, si mora to ZASLUŽITI! Vem, vem, ti praviš pa da si moram zaslužiti, da me bereš. 1:1
Agresivni kot ste tu na ALTER-ju ste tudi na cesti. Zavedajte se! Pa brez enih floskul o bontonu!
Jaz do danes nisem imel nobenega na blokadi. Nekoč se mi je nakaj spodneslo in je bil nekdo po krivici!
Jaz berem vse. Tudi McGiverja in Apollo8-ta.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.238
113
Neeeeeee Hanzi!
Zakaj na pogovor, ki ga vodiš Ti, tako burno reagiraš. Pa saj si sam rekel, da NE spoštuješ zakonov.
Tisti, ki ga jaz spustim predse, si mora to ZASLUŽITI! Vem, vem, ti praviš pa da si moram zaslužiti, da me bereš. 1:1
Agresivni kot ste tu na ALTER-ju ste tudi na cesti. Zavedajte se! Pa brez enih floskul o bontonu!
Jaz do danes nisem imel nobenega na blokadi. Nekoč se mi je nakaj spodneslo in je bil nekdo po krivici!
Jaz berem vse. Tudi McGiverja in Apollo8-ta.
Sej problem je v tem da ocitno ti ne bi smel voziti, da ti koherentno pisanje ne gre od rok pa itak vsakodnevno dokazujes.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Apollo8:
Ne razumem. Koherentno pisanje?
Dokler mi tvoj Admin dovoli, bom bral tvoje prispevke. Pa čeprav lahko postanejo boljši od mojih.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.393
113

Policista sta zapeljala za njim in ga na predpisan način večkrat ustavljala. Z vijuganjem po vozišču je voznik policistoma preprečeval, da bi ga prehitela, skozi levo, voznikovo okno jima je večkrat pokazal iztegnjen sredinec. Med vožnjo je nekajkrat ustavil, ko sta se mu policista približala, pa je znova speljal.

Ostale prigode med lovom pa na povezavi.