bedaki na cesti

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
A turistični avtobusi nimajo ACC pa Lane assist, da ne ustavi na avtocesti, ko šofer zaspi?
 

giovanotti

Fizikalc
20. dec 2012
170
99
28
Na >10let starem busu na žalost ni za pričakovat take opreme.
Je pa ta cesta vzela ničkoliko življenj:
- znanec, na poti v Srbijo ustavil in želel pomagat ustavljenem vozilu, pa ga je nekdo snel
- jutro po nesreči Tošeta Proeskega sem se peljal v Osijek. Mesto nesreče detaljno počiščeno, da skoraj nisi mogel videt, kje se je zgodilo
- na povratni vožnji proti Slo, pri Slavonskem brodu (verjetno nekaj 100m od sedanje nesreče), na "otoku" med izvozom in uvozom (smer Zg-Bg) prevrnjen kombi in po travi še razmetani potniki. Upam, da so vsi preživeli.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Ognem se jih lahko sam na offroadu, ker tam kjer se jaz vozim še peš včasih nemoreš.. Tole bi imel za na cesto :)
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
Danes na celovški me je grdo izsilil prepotentnež tako, da je zapeljal direktno pred meno na moj pas (nekateri očitno mislijo, da če dajo žmigovec, da potem kar lahko zavijo in se jim bomo vsi ustavljali), za kar sem seveda zatrobil.
Homo Balkanicus se je nato želel tepsti z menoj. Zanima me kako lahko opico izsledim na podlagi registrske?
Tule vidim samo zavarovalnico in številko police:
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Danes na celovški me je grdo izsilil prepotentnež tako, da je zapeljal direktno pred meno na moj pas (nekateri očitno mislijo, da če dajo žmigovec, da potem kar lahko zavijo in se jim bomo vsi ustavljali), za kar sem seveda zatrobil.
Homo Balkanicus se je nato želel tepsti z menoj. Zanima me kako lahko opico izsledim na podlagi registrske?
Tule vidim samo zavarovalnico in številko police:
No daj poslji mi mojo registersko, da se bova zmenila kje se tepeva. Dnevno kar nekaj celovskarjev razjezim.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
Danes na celovški me je grdo izsilil prepotentnež tako, da je zapeljal direktno pred meno na moj pas (nekateri očitno mislijo, da če dajo žmigovec, da potem kar lahko zavijo in se jim bomo vsi ustavljali), za kar sem seveda zatrobil.
Homo Balkanicus se je nato želel tepsti z menoj. Zanima me kako lahko opico izsledim na podlagi registrske?
Tule vidim samo zavarovalnico in številko police:
Prijavis na PP Ljubljana Siska prekrsek in sicer gre na hitro za 6/1 ZJRM-1.

Nato ga oni izsledijo zate. Ce te odpravijo pa bos pisno prijavo podal
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
Dodatno: namrec vprasanje “kako ga izsledim” je neumno. Mel ga je pred sabo. Ce se je hotel zmenit bi se zmenil. Ce pa zeli da se ga kaznuje, sem mu pa napisal kaj narest
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Ok, dajte potem loviti se prepocasne in nesposobne voznike. Samo namig. Kam prijavim komisarja iz medobcinskega inspektoriata, ki ni ustavil bakice iz drustva 70 kmh v lahovcah?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Namig apolllo, nedelja, po nedeljsi masi par zased med cerkvami in gostilnami in kasneje restavracijami pa imate dobicek petkovega vecera v ljubljani. Brez kreganja in pametovanja.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.229
113
Ok, dajte potem loviti se prepocasne in nesposobne voznike. Samo namig. Kam prijavim komisarja iz medobcinskega inspektoriata, ki ni ustavil bakice iz drustva 70 kmh v lahovcah?
Ne vem, njih se izogibam kolikor se lahko.

Ce pa ne ukrepajo ko bi morali pa gre lahko za KD zlorabe polozaja ali pa nevestnega dela. Samo to da on ni ustavil nekoga, za katerega ti menis da bi ga moral, se ne bo dovolj za kaj takega
 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
751
870
93
No daj poslji mi mojo registersko, da se bova zmenila kje se tepeva. Dnevno kar nekaj celovskarjev razjezim.
Kaj, si se našel v tem opisu, zdaj bi se pa tepel? Ali bi se kar tako tepel z nekom, ki si ga MOGOČE razjezil?
Oboje je zrelo za kakšno ustanovo... Za izpit za avto pa tudi nisi zrel, kot vidim...
No, odgovori potem na vsaj enega od teh dveh vprašanj, da vidimo, če si bil res ti. Kater avto voziš? Ali si bil sam notri?