bedaki na cesti

rdr1000

Pripravnik
14. okt 2010
46
4
8
Tržaška cesta v Ljubljani in zavijanje na Viško cesto

po vseh običajnih pravilih in prometnim znakom ko zavijaš iz Tržaške na Viško, nimaš prednosti pred vozili ki zavijajo levo iz Tržaške na Viško,
pred prenovo je bil tam znak da si na stranki cesti, sedaj ko pa prenavljajo, pa tega znaka ni, ne vem ali ga bodo dali, ali ga samo še niso,
ampak situacija je trenutno na momenta kar problematična, saj je večina navajena, da vozila ki zavijajo desno nimajo prednosti.

Poglej priponko 46363

Sedaj pa ni am (še) nobenega znaka, trenutno velja desno pravilo, kar pa vozniki niso vajeni, ni označbe da je spremenjena signalizacija,
es pa da je delovišče. In zadnjič zavijam levo, tudi sam nisem bil prepričan tako da sem previdno peljal in iz desne seveda nekdo suvereno
pripiči mimo... To res ni good... Res da je cesta v gradnji, ampak ta znak mi moral bit postavljen.

Poglej priponko 46365
Zastavil sem vprašanje na MOL in dobil pričakovano neuporaben odgovor.

Po prenovi Tržaške je prišlo do spremembe ureditve križišča z Viško. Iz smeri mesta je na Tržaški še vedno trikotnik, ki učinkuje samo do priključka slepe ulice, vozila iz mesta pa imajo sedaj nenadoma prednost pred vozili, ki zavijajo levo iz smeri Brezovice.

Po mojem mnenju je potrebno:
- bodisi postaviti trikotnik za vozila iz mesta tik ob križišče in narisati talne označbe
- bodisi postaviti začasne označbe kot opozorilo na spremenjeno stanje.


Spoštovani!

Hvala za prejeto pobudo. Obnova Tržaške ceste je še vedno v teku, prometna signalizacija na celotnem odseku Tržaške ceste bo postavljena skladno s projektno dokumentacijo. Vaš predlog bomo preučili in ukrepali skladno z ugotovitvami.

Prijazen pozdrav.

Mestna uprava

Oddelek za gospodarske dejavnosti in promet

Trg mladinskih delovnih brigad 7, 1000 Ljubljana
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.758
4.274
113
Zastavil sem vprašanje na MOL in dobil pričakovano neuporaben odgovor.

Po prenovi Tržaške je prišlo do spremembe ureditve križišča z Viško. Iz smeri mesta je na Tržaški še vedno trikotnik, ki učinkuje samo do priključka slepe ulice, vozila iz mesta pa imajo sedaj nenadoma prednost pred vozili, ki zavijajo levo iz smeri Brezovice.

Po mojem mnenju je potrebno:
- bodisi postaviti trikotnik za vozila iz mesta tik ob križišče in narisati talne označbe
- bodisi postaviti začasne označbe kot opozorilo na spremenjeno stanje.


Spoštovani!

Hvala za prejeto pobudo. Obnova Tržaške ceste je še vedno v teku, prometna signalizacija na celotnem odseku Tržaške ceste bo postavljena skladno s projektno dokumentacijo. Vaš predlog bomo preučili in ukrepali skladno z ugotovitvami.

Prijazen pozdrav.

Mestna uprava

Oddelek za gospodarske dejavnosti in promet

Trg mladinskih delovnih brigad 7, 1000 Ljubljana
Glede na to da je to kar nevarna prometna situacija bi pričakoval kaj drugačen odgovor, oz. ne ker se seveda ne bodo zjasnili, bom pa pozoren naslednje dni
če bo kakšna sprememba v tem križišču...
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.471
858
113

Sem se včeraj tam mimo peljal. Kako je folk tam ob cesti parkiral avte, je katastrofa. So imeli redarji očitno to "srečo", da so samo 9 kazni potalal (ker bi jih sigurno lahko več).
Sej ne, da se nekaj 100m stran (na eno ali drugo stran) tudi še najdejo parkirišča. Aja, ljudem se ne da hodit.... :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.223
2.049
113
SV SLO

Sem se včeraj tam mimo peljal. Kako je folk tam ob cesti parkiral avte, je katastrofa. So imeli redarji očitno to "srečo", da so samo 9 kazni potalal (ker bi jih sigurno lahko več).
Sej ne, da se nekaj 100m stran (na eno ali drugo stran) tudi še najdejo parkirišča. Aja, ljudem se ne da hodit.... :)
Pri nas v podjetju bi se prav tako vsi peljali v prodajne in servisne prostore. Katastrofa, da bi pa kdo 100 metrov prehodil to pa ne pride v poštev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.761
-142
113

Sem se včeraj tam mimo peljal. Kako je folk tam ob cesti parkiral avte, je katastrofa. So imeli redarji očitno to "srečo", da so samo 9 kazni potalal (ker bi jih sigurno lahko več).
Sej ne, da se nekaj 100m stran (na eno ali drugo stran) tudi še najdejo parkirišča. Aja, ljudem se ne da hodit.... :)
A v vojašnico z ogromno prostora, jih pa niso spustili, da bi tam parkirali????
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.936
1.253
113



R.I.P
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.223
2.049
113
SV SLO
A zato ker so umrli so bedaki na cesti?
tak na hitro ja. Ker samo bedaki divjajo z motorjem, ker samo bedaki vozijo prehitro po naselju ali pa hitro skočijo pred avto, in končno ja zakaj ,e treba po ovinkasti cesti ob enih zjutraj podirat hitrostne rekorde???? mimogrede danes me je eden ljubljančan, skoraj zagazil na prehodu čez cesto, ker se mu je nekam mudilo..... Ko sem začel hoditi po zebri, ga ni bilo nikjer..... Aja pa naselje je bilo center mesta.......
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... štirje prekrivajoči se obročki z voznikom ... :zardelalter:
... hlapi od "razkužil" ...
... čedalje smo bolj bogati, pa slabši vozniki verjetno ...

 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.961
811
113
AB30E556-0015-4EFE-B4DE-94CD2C80823D.jpeg

Močno robo kadijo teli projektanti..
 

ametist

Fizikalc
5. nov 2012
180
47
28
Ni photoshop, dejansko so postavili tak znak. Stoji pa to novo krožno križišče v Kranjski Gori, slikano je pa ko se pripelješ iz smeri Vršiča.