bedaki na cesti

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Zaradi ogromnega števila zlorab pri uveljavljanju odškodnine pri zavarovalnicah že dolgo ni več dovolj zgolj to, da te "boli" ali pa dejansko boli vrat ampak je potreben konkreten dokaz o poškodbi v obliki rentgenske slike iz katere je razviden zamik vretenc ali kakšne druge poškodbe.

#sampovem
Za AO-plus to drži že kakšni 15 let. Iz odgovornosti povzročitelja pa se še vedno da kaj pocuzati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Ja ampak po mojih izkušnjah prej v obliki odškodnine za kakšen strah pa to kot pa zaradi tega, ker nekoga "boli" vrat.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Za AO-plus to drži že kakšni 15 let. Iz odgovornosti povzročitelja pa se še vedno da kaj pocuzati.
Tole za AO+ vem da velja že dolgo.
Kako pa za AO laufa pa ne vem. Dejansko se nisem za vrat dobim odškodnine, vem pa da je bilo to nekoč precej "množična poškodba"
Je pa res da če je samo odbijač popraskan (pri tej nesreči najbrž ni bilo treba veliko po tleh pobirati, mogoče kak okvir tablice in tablico.
Lahko pa da je kaj počilo, ampak vrat te pa res najbrž lahko samo virtualno boli ;)
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Tole za AO+ vem da velja že dolgo.
Kako pa za AO laufa pa ne vem. Dejansko se nisem za vrat dobim odškodnine, vem pa da je bilo to nekoč precej "množična poškodba"
Je pa res da če je samo odbijač popraskan (pri tej nesreči najbrž ni bilo treba veliko po tleh pobirati, mogoče kak okvir tablice in tablico.
Lahko pa da je kaj počilo, ampak vrat te pa res najbrž lahko samo virtualno boli ;)
Totalka. Povzročitelj je imel pick-up in dejansko skoraj skočil na zadnji levi bok. Odbijač, zadnja hauba, vezna stena, leve luči, leva stranica. Bo treba donatorja razrezat, pa švasat.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.932
2.414
113
Pravi alteras bi spremljal dogajanje 360 naokoli in pač malo zapeljal naprej, pa ne bi bilo riminga.
 

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
Pravi alteras bi spremljal dogajanje 360 naokoli in pač malo zapeljal naprej, pa ne bi bilo riminga.

pravi alteraš bi, ko bi spredi videl makaronarja, ustavil na prvem možnem mestu. ker sam makaronar oz nekdo z makaronarskimi tablicami je nezmožen vedt, kam mora zavit. njihova folklora je, da se ustavjo na razcepu in kličejo mamico na pomoč. dejansko je to država z najbolj kretensko razporejenimi tablami, razcepi, križišči in krožišči. in ti butci so tko butasti, da ko imajo pred sabo nedvoumne oznake (kot so te v videu), se bojo še zmer ustavli in mozgali, kam morjo it. kako je ta zalega prišle dlje od rimskega amfiteatra mi bo večna uganka. gnoji vseh gnojev
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
pravi alteraš bi, ko bi spredi videl makaronarja, ustavil na prvem možnem mestu. ker sam makaronar oz nekdo z makaronarskimi tablicami je nezmožen vedt, kam mora zavit. njihova folklora je, da se ustavjo na razcepu in kličejo mamico na pomoč. dejansko je to država z najbolj kretensko razporejenimi tablami, razcepi, križišči in krožišči. in ti butci so tko butasti, da ko imajo pred sabo nedvoumne oznake (kot so te v videu), se bojo še zmer ustavli in mozgali, kam morjo it. kako je ta zalega prišle dlje od rimskega amfiteatra mi bo večna uganka. gnoji vseh gnojev
Italjani peljejo scat vsakega alterasa kaj sele slovenca za volanom. Tako dinamicne in varne voznje ni nikjerl. Pri nas speljujete 3s po tistem, ko se prizge zelena luc, rabite minuto do 40kmh in tako cez semafor v povprecni vasi pridejo 4 avtomobili. Italija samo gas in hupanje zaspancem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff in mukwai

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Vse drži, ampak, ko pridejo na drugo stran ITA meje, so pa popolnoma izgubljeni. Pojma nimam zakaj.

Zgoraj omenjena ideja, da jih zjebejo oznake, ki niso genau takšne kot jih je izumil Mussolini, ni napačna...
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Vse drži, ampak, ko pridejo na drugo stran ITA meje, so pa popolnoma izgubljeni. Pojma nimam zakaj.

Zgoraj omenjena ideja, da jih zjebejo oznake, ki niso genau takšne kot jih je izumil Mussolini, ni napačna...

zgubljeni so vsi, ki pridejo na naše ceste
ker noben bog ne šteka tega egoizma in histerije, ki vlada pri nas...

recimo: če hočeš v gužvi zamenjat pas v nemčiji, ni problema... daš žmigavc in če ne prvi te bo pa drugi spustil
v italiji - ne jebejo žmigavcev, ampak ko se začneš malo rinit, je zgodba podobna ko v nemčiji

pri nas? no way... ne boš se ti pred mene rinil... pr nas lahko pas v gužvi zamenjaš samo tako, da najdeš enega zaspanca, ki je spregledal tvojo namero...

ne vem kaj, ampak z našo mentaliteto je nekaj orng narobe
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Tudi v smislu, da clovek ki da zmigavc potem kar porine na tvoj pas. To da je nekdo dal zmigavc se ne pomeni da se more svet ustavit in se mu vsi prilagodit.

ampak ce sta v obeh avtih dva normalna voznika pol bo pas zamenjan kot bi mignil

mogoče če maš bel avto z rumeno flourescentno dekoracijo

men se dogaja da ko dam žmigavc, dajo po gasu, da me namenoma zaprejo
ampak samo pr nas
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Jaz vozil z dekoracijo ze kar nekaj casa ne vozim pa mi se kar uspeva menjat prometne pasove :)
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Jaz vozil z dekoracijo ze kar nekaj casa ne vozim pa mi se kar uspeva menjat prometne pasove :)

sej jest tud zamenjam pas, še vedno sem ga, samo pravim, da ni najbolj enostavno
če gre pa mimo kakšen avto z dekoracijo, se pa ponavad zalimam (s 3x slovensko varnostno razdaljo, aka en clio in pol) za njega... to je pa poezija... neverjetno kako se folk obnaša, ko en tak mimo pelje... kot bi imeli slabo vest, al kaj?