bedaki na cesti

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
752
870
93
screenshot20200826-12325.jpg

Naložil bom video, samo moram naštudirati kako se to naredi.
Jaz sem imel včeraj podobno situacijo. Motorist je bil edino s kolesoma na črti, z nogo je pa kar fajn stal na mojem pasu (na nasprotnem pasu so stali).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jeri

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Mogoče se drugače refundira ko je na nujni vožnji....kriv lastnik hiše , ki se mu ni umaknila....drugače kriv voznik. :)
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Pa saj se lepo vidi, da se izmikajo postavljenim oviram na cesti. Kar ene teorije zarot eni iščete ...

Ne.

Redosled je spodnja slika, nato zgornja.
Zdaj nam hočeš "prodat", da se je policijsko vozilo najprej zaletelo, nato so postavili znake, šele zatem pa prileti druga marica z rotacijskimi lučmi in "zaletena" marica prav tako šele zatem prižge rotacijske luči? Prižge jih ob nesreči, ko postavijo znake, jih ugasne, saj zaradi teh znakov postane bolj "vidno".

Na spodnji sliki še ni "ovir" na cesti.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Takrat sem bil tam.
Preden je prišlo drugo vozilo, ko sta še izstopala iz vozila in se čudila kaj se je zgodilo. Imala sta prižgane lučke, nobenih ovir ni bilo na cesti, zato mislim, da sta jih prižgala, da bi se ju videlo.
Cesta je bila mokra, zato ju je vrglo ven iz ovinka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Cesta je bila mokra, zato ju je vrglo ven iz ovinka.

V kolikor bi šlo za navadne civile in ne policiste bi ju vrglo ven iz ovinka, ker sta vozila s hitrostjo neprilagojeno razmeram na cesti in ne zato, ker je bila cesta mokra :p

Kot pred mnogimi leti na kranjski AC - dokler so se razf00kavali civilisti je bil vedno vzrok neprilagojena hitrost, ko so se pa na istem mestu razf00kal policaji je bil pa vzrok v nepredvidljivem in zahrbtnem ledu na vozišču :D
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Bom popravil. Pa konvertiral je video v SD kvaliteto, ker nisem najdel kljukice za HD.

Evo, sem popravil. :oops1:
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.020
113
Hja ta je kr grda, še dobro da je bil tisti vmesni del ker drugače bi se malo stiskal.