bedaki na cesti

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.411
5.910
113
pri taščici
Sem predlani vozil po slo neke Američane, pa so mi skoz na števec gledal, pa spraševali za omejitve. Jaz pa res vsaj na prazni AC tja do 150, izven naselja mogoče 100...edino to mi ni bilo jasno kako jim je bil 15 let stara kočija s traktorskim motorjem in 300kkm super avto
 

Corvette

Majstr
6. nov 2008
399
264
63
Kaj pa policija? Kolko je prisotna na (ob) cesti.
Odvisno od območja, ampak tam je catch ravno v tem, da če goniš ali delaš sranje (prekrške), veš, da te bodo prej ko slej dobili in ni vredno. Zgodbe ostalih oz. prijateljev to potrjujejo. Tako da najbolje je voziti s tokom prometa, da ne izstopaš v nobeno smer (in pozor, četudi gre ves promet nad omejitvijo, si kljub temu v prekršku, čeprav marsikdo misli da te "go with the flow" reši tega - nope).

Po praznih puščavskih cestah pa omejitev ali kako miljo nad njo, pa si dober. Ker prav neverjetno je, da se bo ravno sredi samotne Nevade z zabačenega nadvoza ali izvoza pojavil state trooper in ti dal pildek :)
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Ustavi te tudi če se njemu zazdi da si šel prehitro. V Kaliforniji v nekem nacionalnem parku, kjer je omejitev v celem parku 25 mph se mi je pripeljal nasproti, obrnil in me ustavil, razlog "speeding", čeprav ne vem če sem peljal več kot 30 mph. Odnesel sem jo z opozorilom in prijaznim pozdravom.


Eni imajo v avtomobilih montirane radarje, ki merijo hitrost tudi nasproti vozečim...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.444
2.306
113
Ko me je ustavil, sem mu rekel, da bi rad videl posnetek hitrosti. Ko prižge luči, prižge kamero. En je moral javiti da divjam. Za menoje je pripejal po odstavnem pasu za kamijonom. No šel je gleda kamero in se vrnil in me pustil naprej. Brez worning-a, tako kot ga je dobila draga.
Tam vozijo počasi, glede na nas in na njihove ceste ☺. Taki dvjajki so redki. Nisem vide nobenega dvjaka ali membe vreden speeding.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.444
2.306
113
Pri Mcdonaldu Celje, pri Merkurju, je tudi krožno križiše. Res da manjše, zato pa 30% voznikov vozi tako, kot ta na posnetku. No ne glih tko, žmigavca NE da. Amo zaija.
Policija pa tudo po 2 mesecih nič.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.617
203
63
Kranj
razlog več, da se poveča kontrola, kazni in pa dodajo jebeno poceni FHD kamere!!!!!!
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.973
814
113
jutranja konica + manjša nesreča med Torovo in Povodje.. kolona do kranja.. nesrečo so vmes že odstranili na odstavni pas.
Reševalni pas - dost dober, sploh glede na to, da smo se premikal - od 0 - 60 - 0km/h.. in potem se najde policaj.. ki gre z 4 žmigavci po odstavnem..

Najbrž bi sicer naredil večjo štalo, če bi s sireno po reševalnem pasu usekal.. a vseeno.. reklame po TV in nadvozih so eno.. izvaja se pa po trenutnem navdihu?

da je absurd še večji - nesrečo je že ena patrulja obravnavala.. in policaj je šel pomoje lepo iz odstavnega na vozni
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.444
2.306
113
.... ko bo zoper njega snemalec podal ovadbo in podal izjavo, da bo v vseh postopkih, tudi na sodišču pričal zoper njega....
Res je, policija je pussy.
Lovi tiste ki vozijo več kot 30km/h po 22:00. Pravijo - policaji - da morjo na cesto.
Enega izmed aktualni strelcev v ZDA so koknili po 1min prijave. Tukaj policije ni in ni ko jih kličeš.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.878
3.403
113
40
Lj
Policija ga bo iskala, ko bo zoper njega snemalec podal ovadbo in podal izjavo, da bo v vseh postopkih, tudi na sodišču pričal zoper njega.lahko apollo pove, koliko jih potem vstraja pri ovadbi.

Snemali so rešilci in so pdoali ovadbo zoper njega, tko da ja dobil bo kazen. A ni to fajn? Ati bi raje da jo nebi?