bedaki na cesti

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.406
3.493
113
Bo treba pri izpitu za avto tudi dat omejitev kw/kg.Ker to da začetnik dobi bombnika v roke je tak tak.
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne vem, se nisem ukvarjal s tem, niti se nisem opredeljeval. Je pa dejstvo, da ce ti na sodisce, pripeljes prico, ki potrdi tvojo zgodbo, da ni bilo prizgano nic, bo kazen itd...padla.

Te zgodbe kako ni beseda obcana vredna nic, so zgodbe. Ko si kot policist poklican na sodisce kot prica te kar lepo obdela obramba. In ce se lazes oz ostale izpovedbe kontrirajo tvoji, ti to tudi povedo.

no ja, o tem bi lahko na široko diskutirali....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik Spajky pravi:
Citat:
Uporabnik alesn pravi: Voznik začetnik in 228 km/h. ... Kako mu preprečiti divjanje po SLO cestah?
Vpisat omejitev v vozniško (100 konjev + 1,6L mašina za začetnike) + odvzem vozila pri takšni brzini ... poleg testa na droge/alkohol in kazni ter k.točk ... Verjetno se je hotel samo malce pelat s fotrovo mašino ... ali pa je šlo za stavo v koliko časa bo v CE in nazaj
cool-1.gif

Najboljš mu bo prepovedat žvet!
crazy1.gif


Najbolje je kar vse prepovedat in vse sankcionirat - najbolje bo vse strpati v zapor in bo mir na tem svetu
stupid-1.gif
.

Preklemanska teleta, prav bojim se bodočnosti, kakršno takole rišete s svojimi željami.
crazy1.gif
 
5. apr 2015
1.346
697
113
ksz ....

Zame je problem, da bo atek skeširal kazen, nov izpit pa še verjetn bo kakšnega golf R mu kupil, da ne bo premočan kot porsche... in naslednje leto oz kdaj pač lahko gre izpit delat, piči opet dalje.. dokler ne bo ubil sebe, kake frajle, pred katero se je pičil itd itd itd scenarijev kolikor hočeš.... nevem kakšna je zakonodaja ampak npr neb smel delat izpita vsaj x let in bi biu začetnik dlje kot 3 leta... neki v tem smislu..

ampak tut z 1.9 tdi smo pičili na avtocestah kolkr se je dal in ni blo veliko manj kot 226... so ga pač dobili, predvsem so pa objavili ker je 19 letnik s poršejem.. pomoje je več takih kršitev visoke hitrosti v sloveniji samo v vw passatih 43 letnik pač ni tolk zanimiv... al se motim
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Jaz bi rekel, da bo za tega očetovega sinčka največja kazen to, da bo brez izpita kar nekaj časa.
In predvidevam, da mu bo to dalo kar mislit. Ker iz ''carja'' bo kar naenkrat padel na loleka brez vozniške...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

hysterical-1.gif


Tako kot ti praviš, ima "ata" še malce manjše jajčke kot "sinko debelinko".
hysterical-1.gif
Saj zato pa s kaznijo ne boš nič dosegel.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

KWA ima ateja za skrbet, kako dolgo bo "sinko debelinko" brez izpita? Naj ga raje skrbi, kako ga je vzgojil!
10.gif
Ker bo zelo kmalu ostal brez "sinkota debelinkota" in mene kot slučajnega voznika nekje na cesti !

Če boš morda odgovoril, češ da - "boli me kjuratz za tebe itd" , ti pa sporočam da ... mah, nič ti ne bom sporočal.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.362
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
KWA ima ateja za skrbet, kako dolgo bo "sinko debelinko" brez izpita? Naj ga raje skrbi, kako ga je vzgojil!
10.gif
Ker bo zelo kmalu ostal brez "sinkota debelinkota" in mene kot slučajnega voznika nekje na cesti !

Če boš morda odgovoril, češ da - "boli me kjuratz za tebe itd" , ti pa sporočam da ... mah, nič ti ne bom sporočal.

V bistvu ti je za sporociti, da se nauci brat. Ker mtl nikjer ni "ateja" omenjal.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.362
113
Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne vem, se nisem ukvarjal s tem, niti se nisem opredeljeval. Je pa dejstvo, da ce ti na sodisce, pripeljes prico, ki potrdi tvojo zgodbo, da ni bilo prizgano nic, bo kazen itd...padla.

Te zgodbe kako ni beseda obcana vredna nic, so zgodbe. Ko si kot policist poklican na sodisce kot prica te kar lepo obdela obramba. In ce se lazes oz ostale izpovedbe kontrirajo tvoji, ti to tudi povedo.

no ja, o tem bi lahko na široko diskutirali....

Kaj bi diskutirali? Pojdi na kako obravnavo na sodisce, saj so javne. Ce bi bilo tako, da bi vedno vsakemu policistu na besedo verjeli, potem ne bi bilo oprostilnih sodb.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mtl ni nikjer ateja omenjal, res, - pa bi ga moral ! Ker je ravno tisti "ate" kriv, da imamo psihopata na cesti. In če je "atejevo" osnovno vprašanje s koliko in kako načičkanimi konji se bo njegov sinko debelinko prevažal po svetu, so posledice pač posledice "atejeve vzgoje".

Toliko o mojem (in tvojem) branju med vrsticami.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.362
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Mtl ni nikjer ateja omenjal, res, - pa bi ga moral ! Ker je ravno tisti "ate" kriv, da imamo psihopata na cesti. In če je "atejevo" osnovno vprašanje s koliko in kako načičkanimi konji se bo njegov sinko debelinko prevažal po svetu, so posledice pač posledice "atejeve vzgoje".

Toliko o mojem (in tvojem) branju med vrsticami.
Aja to je blo med vrsticami.

Pa a res verjames da smo tko zabiti da bo sla ta razlaga skozi? Ocitno je da si povrsno prebral, si v glavo zapicil da mtl nekaj o ateju govori in se nato (popolnoma mimo) vzgal.

Prvo osvoji pisanje sestavkov ki se bodo navezovali na prispevek ki mu repliciras, nato pa poskusi s pisanjem med vrsticami. Ker to da naredis napako ni pisanje med vrsticami ampak le in samo napaka.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nisem odgovarjal samo Mtl-ju, ampak kompletnim zgornjim komentarjem, kjer nekateri zagovarjajo še zvišanje vseh mogočih kazni ter neko otročjo bojazen staršev, v kako sramoto da bodo prišli ker bo njihov delikventni sinko debelinko nekaj časa brez izpita.

Bereš še kaj drugega razen moje čisto zadnje objave? Če že komentiraš, poizkusiš najprej vsaj osnovno misel izluščiti ven?

Živel sem v diktaturi in vse sem naredil, kar je bilo v moji moči, da sem se je znebil. Pa imam danes neznosen občutek, da je tole zdajle še bistveno hujša diktatura! Vse je stokrat bolj kaznovano in sankcionirano. Niti scat ne smeš več iti za grmovje ko si nekje v hosti na pohodu, da ne bi bil pod grožnjo kazni
uf-1.gif
. Komu na čast? Državi ki si na ta način nabira denar? Ker vzgojno tole že zelo dolgo ni več. Vsaka kazen mora pa prvenstveno biti vzgojna, sicer je brez smisla.

Da spomnim, osnova tegale mojega oglašanja je divjanje nekega mozoljastega in pubertetniškega mulca z avtom po cesti. Lahko vzameš 8 centimeterski kol in mu izbiješ boga iz njega, lahko pa vzameš čisto tanko šibo in mu jih dve - tri nadevaš čez rit vpričo vseh, da bodo ja vsi videli. Katera metoda bo bolj vzgojna?
grims-1.gif
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.467
2.313
113
Pa n aj grejo taki v zapor. Saj so omejitve za začetnike drugačne, panj bodo še kazbi
Kar bo atek lahko zrihtal je samo ugodnost v zaporu. Pa ima kartoteko.
Saj ni nevem kdo, ki mu je vseeno po 1 letu ven pridet. Ali ni nekdo tu na forimu govoril o tako "lepih" zaporih? Naj bi to ne bilo lepo.
Pa med tem naj puca ob cesti tiste pivske piksne, ki jih je med vožnjo ven iz avta metal.
Pa naj bo potem kazen še omejitev konov pri nadaljni vožnji, ko pride ven iz zapora.
Preveč se takim popušča, pol pa jokajo, k so jabolzga prjatla u grob spravl.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.679
14.382
113
Citat:
Uporabnik CLIO15 pravi:
Bo treba pri izpitu za avto tudi dat omejitev kw/kg.Ker to da začetnik dobi bombnika v roke je tak tak.

Hja, dokaj relativno je tole. Ko smo jaz & kolegi pred 15imi leti naredili izpit za avto je bilo v "našem" voznem parku vse živo, največ pa raznih jajčkov s 75 in manj konji ala corsa, maruti, swift pa tudi kakšen yugo se je našel. Lahko, da je šlo za slučaj, ampak takrat je bilo tako manjša kot je bila kubatura in manj kot je bilo konjev v motorju, večji je bil konj ali pa osel za volanom pa smo leteli 120+ čez Mengeš recimo.
Kaj torej bi rešila omejitev moči vozila? Bolj malo v kolikor niso stvari urejene tudi v glavi
wink-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Že že, ampak - a ti misliš, da je mulc sam prišel do 100 jurjev dnarja, da si je kupil avto s tristo konji? NI ! In tu se prične (pre)vzgoja tastarih, potem šele mulca!
rolleyes-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Že že, ampak - a ti misliš, da je mulc sam prišel do 100 jurjev dnarja, da si je kupil avto s tristo konji? NI ! In tu se prične (pre)vzgoja tastarih, potem šele mulca!
rolleyes-1.gif

Daj ne delaj scene, ko nimaš blage veze kaka je dejanska situacija (tudi jaz ne). Pač mu je foter posodil avto, mulc pa ga je malo prepihal. S takim avtom si mimogrede na 200+.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

V 80. letih je Krško odlično cvetelo, če se je stabilizacija in gospodarska kriza poznala po celi Slo, v Krškem se ni preveč. Zaradi prebogatih staršev se je kar nekaj mojih čudovitih prijateljev pobilo na cesti - ker so imeli pač možnost imeti premočno mašino in nihče jih ni udaril po prstih!
rolleyes-1.gif


V cca treh letih se je praktično ves podmladek najmočnejših krških obrtnikov pobil
frown-1.gif


S tem, da bolj prijetnega in uravnoteženega človeka še do danes nisem srečal, kot je bil on. Fant star 22 let. Ko mu je v Volčjem Potoku, kjer smo se sprehajali, padla čebelica v kozarec Ore, jo je s prstom dvignil ven in pol ure sušil na prstu, da je potem odletela!

Nihče od nas prijateljev mu ni mogel dopovedat, da naj vsaj malce jajčka ohladi! Pa je šel, skupaj s celo generacijo zelo perspektivnega podmladka v Krškem.
frown-1.gif
Če bi tastar rekel, da naj vendarle malo "oladi", bi morda vsaj malo prijelo, ker prijatelji mu tega nismo mogli dopovedat. Saj vsi veste, zakaj prijatelji nimamo v takem primeru dovolj moči.

V glavnem, mulca je treba zvleči v sredino Ljubljane na tromostovje in mu jih vpričo vseh nadevat čez nago rit, tastarega pa konkretno oglobit in javno pokazat nanj.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Praviš - "scene". Da, žal sem jih nekaj doživel in vsaj približno vem, kje je bil vzrok. Posledica me ponavadi ne briga. Mene vedno zanima vzrok.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.767
6.362
113
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
Nisem odgovarjal samo Mtl-ju, ampak kompletnim zgornjim komentarjem, kjer nekateri zagovarjajo še zvišanje vseh mogočih kazni ter neko otročjo bojazen staršev, v kako sramoto da bodo prišli ker bo njihov delikventni sinko debelinko nekaj časa brez izpita.

Bereš še kaj drugega razen moje čisto zadnje objave? Če že komentiraš, poizkusiš najprej vsaj osnovno misel izluščiti ven?

Živel sem v diktaturi in vse sem naredil, kar je bilo v moji moči, da sem se je znebil. Pa imam danes neznosen občutek, da je tole zdajle še bistveno hujša diktatura! Vse je stokrat bolj kaznovano in sankcionirano. Niti scat ne smeš več iti za grmovje ko si nekje v hosti na pohodu, da ne bi bil pod grožnjo kazni
uf-1.gif
. Komu na čast? Državi ki si na ta način nabira denar? Ker vzgojno tole že zelo dolgo ni več. Vsaka kazen mora pa prvenstveno biti vzgojna, sicer je brez smisla.

Da spomnim, osnova tegale mojega oglašanja je divjanje nekega mozoljastega in pubertetniškega mulca z avtom po cesti. Lahko vzameš 8 centimeterski kol in mu izbiješ boga iz njega, lahko pa vzameš čisto tanko šibo in mu jih dve - tri nadevaš čez rit vpričo vseh, da bodo ja vsi videli. Katera metoda bo bolj vzgojna?
grims-1.gif

Človeka pri 20ih nimas vec kaj prevzgajat. Lahko upas "da mu svane", z nekim tepezkanjem pa ne bo ucinka. Vzet izpit, naslednjic pa avto. Bo pa foter kljuce skrival.