bedaki na cesti

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Apachi in fejk policist s kapo na štrikcu
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Ja zakaj bi pa morali beemvejaši poznati prometne znake? To je za prometni untermensch
evil.gif


Imaš na YT drugače tudi tečaj za izobraževanje bmw voznikov v kolikor kdo ne ve kako se mora na cesti obnašati
cheer.gif


 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Takšnih voznikov pa žal sploh ne manjka na naših cestah, običajno gre za kakšne stare ate in pa ženske, seveda vsi prepričani, da so (zaradi umirjene vožnje) najbolj varni vozniki v prometu in ti običajno še kaj blendajo v kolikor jih zaradi vožnje 40 ali manj na 50-60 omejitve pač prehitiš in mirno nadaljuješ pot. Sam sem že ničkolikorat pyzdil, ker kakega takega voznika zaradi situacije na cesti nisem mogel prehiteti dlje časa, za piko na i pa potem ostanem na rdeči skozi katero gre ta voznik seveda kot da mu gori zelena
jezen.gif
Jah lej, nimaš kaj, jaz če vem, da ga ne bom mogel prehiteti, se lepo cijazim za njim na lepi varnostni (če ni gužve). Na videu sem vedel, da bo kmalu rdeča in sem takoj pospešil, ko se je umaknil, ampak sem bil prepozen. Muska bolj na glas, kakšno izustiš, pa je...
grin1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Jado pravi:
bil v miamiju te dni, fak to folk upošteva vse cppje...pridem danes nazaj, že tona kretenov po cestah....

Pa a si ti kdaj pomislil, zakaj je temu tako, al boš spet sam nabijal tukaj. Tebi se iztekajo zadnje minute, da se že končno zaposliš v policiji in narediš red. Pa ne s tem, da boš svoje frustrcije stresal po folku s kaznimi. Najprej boš imel ogromno dela že s tem, da policija dobi nazaj ugled. Recimo Apollo je en dober primer. Sedaj pa rabiš čim več takih mož nabrati na kup in narediti revolucijo. Srečno in navijam za te spremembe.
srce-1.gif
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Ah, zadnjič je meni ena mamca trobila in mahala, ker ji nisem ustavil, ker baje je imela ona prednost, ker se je vključevala v krožišče in ne jaz, ki sem bil že v njem
smile-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.321
113
Kako se vozi po BTCju je drugače že pred časom lepo nakazal Domžalčan
evil.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
On bi lahko imel svojo temo bedaki na cesti. Kje je pa kak posnetek, ko je policaje zasledoval?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.329
5.847
113
pri taščici
Res je, kar mal.skoda ker smo cist opustil tisto sceno....
Bel accent pa 2x tezji voznik od ostali racerjev. Pa je bil kar konkurencen....

A ni enkrat tudi po btc okol policajev nekaj se vozil....
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Pa to jaz vsak dan doživljam... In to na cestah, kjer je omejitev 90. Pa po možnosti za menoj nobenega, morda eden, max dva. Potem pa ne gremo več kot 70, 75.
bonk.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
952
113
Aja, a kdo kontrolira kamijone, ki se izogibajo cestnini in gredo iz Gorenjske na Štajersko mimo letališča? In ne, ne gredo v katero izmed ind. con.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
yogi: nihče ne kontrolira kamionarjev, kot voznikov nihče ne.....redarji in policija ne upravljata svojega dela.