fejk policist

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Meni je najbolj zanimiv fenomen kapa, privezana na vrvico.
V čem je sploh fora te kape/vrvice?
confused-1.gif
Po nekih teorijah bi naj kapo potegnil iz modre luči med vožnjo
hysterical-1.gif

Tista vrvica je navadna bela nit ki sploh ni bila "pritrjena" ampak preprosto se je preprosto prijela podlage.

Probaj vzeti nitko in jo daj na kar koli volnenega, pa boš videl da zadeva ne odpade kar tako.... zgodbica vedno bolj tone... kot titanik...
Danes sem sicer videl 3 posnetke, ki izkazujejo mojo nedolžnost. Med drugim posnetek zaustavljanja na AC in pa nekaj zanimivih detajlov
zmaga.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Cash pravi:
capl, ja sej ti že pamet nese, zakaj je špaga....da potegne kapo stran, ko bliska z lučko, hehe
smirk-1.gif
Ker glede na to, da sem elektro stroke očitno ne vem narediti servomotorčka ki bi luč preprosto zakril
smile-1.gif


@kdorkoli že: kaj ima veze s kom sem bil na pijači?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Torej - vrvica je se je samo držala kape in preživel to svojo "simbiozo" s kapo tudi med pregledovanjem avtomobila, označevanju na policiji, novinarski konferenci... Mater to pa res mora biti huda statika! Tale nitka je tudi sama na šla pot od sprednjega sedeža pa vse nazaj do kape. In tale nitka sploh ni nitka, ampak vrvica...

Da povzamem - kapa je bila na modri luči, ki sploh ni modra luč, na njo je bila pritrjena nitka, ki sploh ni nitka ampak vrvica in ki sploh ni bila pritrjena, ampak samo v ljubezenskem razmerju s kapo. Drugi del te nitke/vrvice je bil v ljubezenskem razmerju z voznikom, ki pa to sploh ni vedel...

Ali je torej vrvica/nitka varala kapo z voznikom???
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
preveri kaj se zgodi če daš ženski las (malce daljši) na pulover. Začuda ne pade dol, a?

Daj nit na pulover... pade dol? NE...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Ker glede na to, da sem elektro stroke očitno ne vem narediti servomotorčka ki bi luč preprosto zakril
smile-1.gif

Očitno ne... Ampak za učitelja je to razumljivo... samateorija.press
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.701
3.582
113
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Danes sem sicer videl 3 posnetke, ki izkazujejo mojo nedolžnost. Med drugim posnetek zaustavljanja na AC in pa nekaj zanimivih detajlov
zmaga.gif

Utišaj dvomljivce ali pa še sam enostavno STFU. Ker tole nekaj vmes ni za nikamor oziroma je na nivoju Kunstlja. Ne razumem kje je fora stalnega ponavljanja "jaz pa nekaj vem". Kot v vrtcu. Hočem rečt slabše.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik retro pravi:
E bolano , bolano

Kaj praviš na ta zapis Apachi, s kom bi naj bil na pijači?

http://www.dnevnik.si/kronika/romun-razkrinkal-laznega-moza-postave
A zdaj so mi že celo že anorak z napisom policija našli
confused-1.gif

Zadetek v polno ja.. bravo...

Pa Jeppessen letalski zemljevidi Slovenije in scan/print Pomurja... pa zemljevidi madzarske... vsi bodo tudi zelo pomagali pri razkrivanju misterijev... bravo....
aplauz.gif


Drugače sem bil pa na pijači v MS z bivšim (takrat še) sodelavcem s šole, če te že zanima
uf-1.gif
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Tvoja zgodba je še boljša od MalcomX ovih groženj s plastično pištolo
aplauz.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.983
2.715
113
Čakaj no, saj se je sam izpostavil, sori po mojem mnenju njegova zgodba ne drži vode. Prej je pisal o vrvici ki se je prijela kape,... sedaj ko je gor slika, ki to ovrže pa tišina. Naj potem pove, da on tako ni imel in so policisti to naknadno naredili da mu podatknejo pa je, če se že drži svoje zgodbe.