bedaki na cesti

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.686
6.252
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Najprej kapo dol za to kar si naredil, verjetno jih ni veliko, ki bi prevzeli odgovornost, temveč bi raje iskali ovinek, kako se tega losat.
Sicer si pa napisal točno to, kar sem tudi jaz.
In da te potolažim: nisem teoretiziral, ker sem to napisal na podlagi ''hvaljenja'' kar nekaj policistov, kako so se izognili kazni s tem, da je bila izkaznica (ali kaj že imate) v prometnem, ki ga je podal policistu. Najhujši se je hvalil, da so ga na Hrvaškem ustavili zaradi 135km/h v naselju, pa jo je odnesel brez kazni.
In da ne bo nesporazuma: ne mislim zaradi tega, da so vsl policisti barabe.
Jaz mam sodelavca ki je letos ze dvakrat placal hrvatom. Odvisno na koga naletis. Ampak ni point v nalepkah ampak v poklicu. Policisti so bolj prizanesljivi do policistov. Ne do lastnikov raznih nalepk.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Po moje nalepka kdaj pomaga, ampak v glavnem pa je odnos tisti, ki naredi kar naredi. Če si normalen in prijazen do policista, bo tudi on nazaj enak. Jaz do danes še nisem naletel na takega s katerim bi imel probleme. Res pa, da ga nikoli ne naderem in nisem sarkastičen ali tečen. Če pa nekdo stopi iz avta pa začne gnjavit pa je logično, da bo dobil nazaj še hujšo reakcijo policaja. In v končni fazi je tako tudi prav.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.340
3.432
113
Pa dobro ,kaj so v Mariboru na vseh Frčotih pocrkale danes vse žarnice.
I centa do Dupleka 5 debilov v temi. Se bo treba malo z kareto okrog vozit gospodje Policaji.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik mtl pravi:

PS: Jebe.. dejte vsaj enkrat bit zadovoljni, ne pa vedno nekaj nergat.
tongue-1.gif

Dejstvo!


Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Pravilen odgovor bi bil, da ti nalepka ne zagotavlja, da jo boš odnesel brez kazni, verjetnost le tega pa vseeno precej poskoči, še posebej če se zraven identificiraš z ustreznim dokumentom, ki dokazuje, da si policist. Drži?

Drži. Bil kot sovoznik in dejansko doživel tole.
smile-1.gif


Drgač pa hvala za lepo branje. Ste me spet nasmejali in to že zjutraj. Bo lep dan.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Tudi zaradi Apolla sem spremenil mnenje o policajih. Sicer nisem bi nikdar ne vem kako nastrojen proti njim, ampak..

Ko bi bili vsi kot on ne bi bilo stereotipov o policajih.

Skoraj vsak dan vidim enga prometnega policajčka ko na polno štarta iz gostilne. Pa ni več pobčk ampak gre proti 50-im. Pa to ni edini.

Še en video, malo v razmislek:

 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Kje so pa to brežiško - krško navezo dobil v tem spotu. Bi imel za vsakega od teh kej za povedat od reševalca do policaja in pogrebnika. lahk pa ta spot v LJ, primorski, gorenjski, štajerski predvajajo, ko jih dobeden ne pozna.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.929
113
najrajš na babi
Čisto nič. Kdo je naročnik tega spota? Objavil ga je PGD veliki kamen. so tudi oni naročniki? So tazadnji ki bi lahko kej pametirali o prometni varnosti. ne glede, kaj se dogaja se njih ne tiče. Tud na enem karambolu niso trupel rezali ker nimajo opreme, to dela PGD Krško. ko ti enkrat gasilci začnejo pametovat o vzgoji v prometu, naslednji korak je jagerski terapevt v društvu AA.
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kolker se spomnim prispevka, gre za gasilsko veselico (torej gasilci), na katero pozivajo tudi s tem spotom, oz. prosijo naj se ljudje domov peljejo s kom treznim.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Nazadnje urejeno:

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Kaj nakladajo.
Tip je v primerjavi z drugimi povzročitelji prometnih nesreč dobil zelo visoko kazen. Npr tisti, ki jih ubil osem, je fasal 4 leta, (koliko je res odslužil in na katerem oddelku ne vemo).
S tem, da sta dekleti sami sokrivi za nesrečo, tudi pescem zakon namreč narekuje, da pogledajo levo/desno in smejo prečkat cesto šele ko se prepričajo, da je varno.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Ko ti prepotentnež pohodi na plin, ko ga hočeš prehiteti...
Zanimivo, da je bil v Saab-u, običajno so vozniki Saabov konkretno umirjeni.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.851
3.370
113
40
Lj
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Kaj nakladajo.
Tip je v primerjavi z drugimi povzročitelji prometnih nesreč dobil zelo visoko kazen. Npr tisti, ki jih ubil osem, je fasal 4 leta, (koliko je res odslužil in na katerem oddelku ne vemo).
S tem, da sta dekleti sami sokrivi za nesrečo, tudi pescem zakon namreč narekuje, da pogledajo levo/desno in smejo prečkat cesto šele ko se prepričajo, da je varno.

Kaj si ti kak advokat od tega ali zakaj ga braniš?
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
bel MAN tovornjak LJ-565-BI

Zdaj že drugič v mesecu na isti relaciji dobil tega bedaka za sabo. Model se ti nalima čisto na zadek s prižganimi meglenkami in blenda in vsake toliko časa pohupa. Ponavadi ne peljem točno 50 čez mesto danes sem pa ob vsem tem peljal nekje 48 in se nisem pustil jebat. To sem moral trpeti 8km dokler se nisva ločila na križišču, kjer mi je za slovo pokazal spet, da mu dela hupa. Verjetno se mu je blazno mudilo,čeprav ko se je na nasprotnem pasu vse spraznilo me ni prehitel.
 

krofica

Fizikalc
24. feb 2010
357
91
28
Citat:
Uporabnik casio pravi:
bel MAN tovornjak LJ-565-BI

Zdaj že drugič v mesecu na isti relaciji dobil tega bedaka za sabo. Model se ti nalima čisto na zadek s prižganimi meglenkami in blenda in vsake toliko časa pohupa. Ponavadi ne peljem točno 50 čez mesto danes sem pa ob vsem tem peljal nekje 48 in se nisem pustil jebat. To sem moral trpeti 8km dokler se nisva ločila na križišču, kjer mi je za slovo pokazal spet, da mu dela hupa. Verjetno se mu je blazno mudilo,čeprav ko se je na nasprotnem pasu vse spraznilo me ni prehitel.

Takmu bedaku, se na prvi možni avtobusni postaji umakneš in prihraniš na živcih, on je pa tudi vesel
aplauz.gif
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
še bolje bi bilo, da bi ga plavi ustavili in mu izstavili kos papirja. samo to je Slovenija.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Ko ti prepotentnež pohodi na plin, ko ga hočeš prehiteti...

Zanimivo, da je bil v Saab-u, običajno so vozniki Saabov konkretno umirjeni.
Hehe, enako smo včasih s Katro prehiteval. Se ti je pa mudil....
Kje pa je to?
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Ko ti prepotentnež pohodi na plin, ko ga hočeš prehiteti...
<object width="640" height="505"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/HmFuAEZEgq0&hl=en&fs=1&hd=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/HmFuAEZEgq0&hl=en&fs=1&hd=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>
Zanimivo, da je bil v Saab-u, običajno so vozniki Saabov konkretno umirjeni.

Če ne bi bilo podnapisov, bi samo ti vedel, da si ga hotel prehiteti... Tako pa slepo verjamemo podnapisom...