bedaki na cesti

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
moderator naj prosim spremeni naziv teme..bedaki o bedakih.

men ni jasno kako vas je mama rodila in kje ste odraščal. na fužinama sigurno ne.

če je nekje 1000 parkingov za invalide in en navaden, pa je ta azseden..ne parkiraš na invalidu, razen če si invalid. pika. jebeno pravilo. pravilo se upošteva. če se ne..se nosi posledice. jaz v city parku neinvalida na invalidu sankcioniram.

dve koki, čufuriki, kake 3/4 leta nazaj..parkirata..ju lepo vprasam..ustni sta, nog eimata, roke tudi..jajčnike predvidevam da tut..pljučna kapaciteta je ok..a sta torej mentalni invalidki..al kje je fora..pa me vzviseno pogledata in gresta v spar. jaz se sklonim, kapce dol, hop..lepo zmerno spuscanje gume..pa ena je brezveze, ker ma vsak rezervo s sabo..najmanj dve.

verjamem, da sta si zapomnili moj glas za vse vecne case
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
od kdaj je pa 24/120 - 5 %?

A si moral? Sem nekak upal, da bo šlo skozi (sem šele po kakih 15 minutah ugotovil, da mi matematika očitno ne leži
tongue-1.gif
). Nekako sem "videl" 240 vseh in 12 za invalide - potem pa štima, a ne. (bemti alkohol).

Je pa vsaj "pravno osnova" dodana.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.389
1.354
113
Rekel sem si že, in bom še napisal: če se kdaj vidiva v živo, dam roko!
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik softi pravi:
moderator naj prosim spremeni naziv teme..bedaki o bedakih.

men ni jasno kako vas je mama rodila in kje ste odraščal. na fužinama sigurno ne.

če je nekje 1000 parkingov za invalide in en navaden, pa je ta azseden..ne parkiraš na invalidu, razen če si invalid. pika. jebeno pravilo. pravilo se upošteva. če se ne..se nosi posledice. jaz v city parku neinvalida na invalidu sankcioniram.

dve koki, čufuriki, kake 3/4 leta nazaj..parkirata..ju lepo vprasam..ustni sta, nog eimata, roke tudi..jajčnike predvidevam da tut..pljučna kapaciteta je ok..a sta torej mentalni invalidki..al kje je fora..pa me vzviseno pogledata in gresta v spar. jaz se sklonim, kapce dol, hop..lepo zmerno spuscanje gume..pa ena je brezveze, ker ma vsak rezervo s sabo..najmanj dve.

verjamem, da sta si zapomnili moj glas za vse vecne case

Sta ti zasedli mesto?
hysterical-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ne..4 parkingi so bili frej..invalidi..mi pa vsi komplet..2+2..in sem pomislil, da se stisnem ke gor..pa sem reku ne..mi mamo sam male froce..nismo invalidi..in sem cakal, da je en. nasproti, 3 parking od uvoza sel ven..parkiram..dajem vozicek ven..in eto..pickici z golf..al eos..en bel vw cabro scena..nisem rabil dost razmislajt. se je ejzik razvezal..

jedini je bilo nerodno..ampak je navajena
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Citat:
Uporabnik predator pravi:
Se ne rabiš trudit, jih je uporabnik Hanzi že dovolj poslikal klik

A se meni samo zdi, da je največ Audi-jašev?
17758-icon_confused.gif
"Optička varka". So vsi.
Sem na slepo tam 20 slik odprl in so bili 3 BMW in 1 Audi.
Je pa bilo polno Renaultov in VW, ker so to pač pogosta vozila v Sloveniji.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.911
274
83
tam ko se terc po tori rola
..enkrat sem videl napis na listku za brisalci ''ko ste že zasedli moj prostor, bi vzeli še mojo invalidnost?'' Daje misliti, ampak kreteni ne mislijo.
Sicer pa... ko so vsi parkingi zasedeni, prosti pa le za invalide, takrat si rečem ''srečen sem, da lahko hodim''. In se odpeljem tistih 100 metrov naprej, nekje se že najde prazen prostor.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
jebeno zajeban tip ....
cheer.gif


na to isto foro (auto ki sem ga čakal, me je zaprl) je v soboto uletel en audi v garažni citypark....žena ga je prijazno opozorila..model se je opravičil in odpeljal....
wink-1.gif
naj me nebi videl, da čakam.....

tko da ja, ni rečeno, da je vedno baraba če kdo not zapelje...
shocked-1.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Ma sej ni čudno, da folk na invalidske place parkira, če maš pri nekaterih centrih toliko invalidskih prostorov, kot ni invalidnih voznikov v celi SLO
tongue-1.gif


Pred Qlandijo na Ptuju je enih 40 mest za invalide, dnevno verjetno en do dva invalida gresta tja po nakupe.

Pa ce jih je 50% (parkirnih mest za invalide namrec), nimas tam kaj parkirati. Ce bi bila dva boksa od 40ih zasedena, bo brez skrbi lastnik enkrat spremenil stevilo v korist navadnih bokov, sploh ce bo dobil dovolj pripomb od strank, ki nimajo kje parkirati, zraven pa vse prazno. Dokler pa mentalni invalidi zasedajo bokse, ki so namenjeni tistim, ki imajo problem zlesti ven iz avta oziroma nazaj noter, pa jasno ne bo nihce nic naredil, saj od dalec izgleda, da je razmerje boksov postavljeno idealno ...
 

Zetor5011

Fizikalc
14. dec 2010
639
28
28
carica

1160756-09032011294.jpg
 

Priponke

  • 1160756-09032011294.jpg
    1160756-09032011294.jpg
    32,5 KB · Ogledi: 586
Nazadnje urejeno:

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Sam nisem nikoli parkiral kjer je namenjeno invalidom, saj se mi zdi bolano, da človeku še tist vzameš kar mu je namenjeno, glede bedakov na cesti, jih je večina tistih iz drugod.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Sam nisem nikoli parkiral kjer je namenjeno invalidom, saj se mi zdi bolano, da človeku še tist vzameš kar mu je namenjeno, glede bedakov na cesti, jih je večina tistih iz drugod.

kaj je to..iz drugod