Barvanje spojlerja

theiva

Zelenc'
4. avg 2017
12
0
1
Vidim, da se vas kar veliko ½spozna½ oziroma je že imelo izkušnje z ličarji. Malo sem pobrskal po forumu pa ne najdem nič primernega glede tega. Sam bi namreč dal prebarvat nov strešni spojler za karavana in me zanima, če je slučajno že kdo od vas se tega posluževal. Namreč zanima me kakšna bi bila približno cena za tako delo in pa kje v okolici LJ se bi to splačalo naredit... če pa ima še kdo kakšen info glede montaže (kje,koliko:) pa bi bil tudi dobrodošel
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Ce hoces kvalitetno s temeljno barvo, bi na pamet rekel da bi te prislo 100e ali pa celo vec. Lahko das tudi dosti man okoli 40e recimo, samo ce ne bo temeljne barve, kar se vecina licarjev poslozuje, se bo barva zacela lusciti. Drugace licar/klepar ti lahko montira spojler.
 

theiva

Zelenc'
4. avg 2017
12
0
1
Hmm, to se mi zdi kar precej, sigurno pa bi raje videl, da je kvalitetno narejeno kot pa da se kaj lušči. Vrjamem pa da so takšne cene. Se pravi nov spojler 70e+ barvanje in montaža pa smo na 200+. Kaj pa mogoče premontaža od kakšnega drugega avta, ki je razbit in bi spojler pobral dol. Je to sploh možno ali je preveč komplikacij?
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.633
142
63
Odvisno od avta, po navadi je par vijakov, beri 5min dela.

Drgač pa cene so kakršne so
grin1.gif
naj enga popoldanca da ti na fuš nardi pa bo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Saj ceno spojlerja in barvanja/montaže ti bodo pokrili sponzorji; veš to so tisti, ki nalepke lepijo po tvojem avtu.
wink-1.gif
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
saj se lahko da spojlet tudi "foil-wrap"-at ... nič dražje, pa hitro in niti dol ga ni treba znemat ...
 

theiva

Zelenc'
4. avg 2017
12
0
1
Sicer spojler še ni na avtu tako, da to še ni problem da bi ga moral sneti.... Za folijo pa res ne vem, ker nimam izkušenj kako je kaj z barvnim odtenkom, če je potem res enake barve kot avto?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.346
248
113
Citat:
Uporabnik Spajky pravi:
saj se lahko da spojlet tudi "foil-wrap"-at ... nič dražje, pa hitro in niti dol ga ni treba znemat ...

V enem kosu bo tezka... Pa precej lazje je ce ga das dol. Da se lepo zaviha za vse vogale... Skratka, koncna cena bo malo manj kot barvanje...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.346
248
113
Citat:
Uporabnik theiva pravi:
Sicer spojler še ni na avtu tako, da to še ni problem da bi ga moral sneti.... Za folijo pa res ne vem, ker nimam izkušenj kako je kaj z barvnim odtenkom, če je potem res enake barve kot avto?

Seveda ni ista. Spojler se wrapa, ce se tud ostalo oblaci v folijo... Ali pa da je namerno druge barve...