+- Bar (bivša Samsara)

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Ja da se pokažeš kaki đek si
tongue-1.gif
Pol pa se lahko družiš s MB smetano a la Kumer in Sandra Auer.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Dobro bodimo realni? Kaj je VIP? Za mene je VIP ločen prostor od ostalih, mogoče kakšna animatorka not, nonstop oskrba s pjačo, skratka bolj zasebna zadeva, neke droljice not nabašeš in akcija...tisto kar pa je v plusu pa zame ni VIP temveč prostor za izpostavljanje pa še to nihče ne ve da je VIP če mu tega kdo ne pove
smile-1.gif
Ko sem jaz prišel v plusa sem prvič mislil da je to pač prostor kjer se lahko sedi in pač po sistemu kdor prvi pride prvi melje...
 

B81

22. jul 2007
34.588
9.028
113
Za silvestrovo se je dal vip rezervirat, okoli 200 eur za 6 ljudi, pa steklenica votke, miza, ločeni wc....je pa dobra stran, da če je guzva, te ne rukne vsak, ko vsi neke hodijo gor in dol po klubu....
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Dobro bodimo realni? Kaj je VIP? Za mene je VIP ločen prostor od ostalih, mogoče kakšna animatorka not, nonstop oskrba s pjačo, skratka bolj zasebna zadeva, neke droljice not nabašeš in akcija...tisto kar pa je v plusu pa zame ni VIP temveč prostor za izpostavljanje pa še to nihče ne ve da je VIP če mu tega kdo ne pove
smile-1.gif
Ko sem jaz prišel v plusa sem prvič mislil da je to pač prostor kjer se lahko sedi in pač po sistemu kdor prvi pride prvi melje...


Ditto.


Frend mel RD, uredi si VIP zadevo "tam zgoraj", pridem, sedem, pijem... In opazujem akcijo pri šanku. Pa gledam... WTF,
jaz sem na vipu pa sedim, pa hebite si mater, grem jaz lepo dol do šanka, dva frenda in ajmo na tekilo in pivo. Nima smisla
bit na VIPu, če lahko akcijo samo opazuješ.

In res je, VIP je za mene ločen prostor v diskoteki, s svojim šankom, s svojo akcijo z isto muziko kot ostali, in pa seveda
vsaj nekaj zastonj pijače. Tisto v matematiki tam je pač da lahko rečejo da je VIP, vbistvu pa pač morajo met nekaj stolov in miz.

Pravi VIP je recimo v planetu tuš, kjer si prav ločen od ostalih, imaš svojega kelnarja ki dela samo za VIP, imaš svojo biljard mizo
skratka svoj prostor, muzika pa ista kot za vse ostale. Se naliješ tako treba, po polnoči pa je itak treba dol med "navadne", sicer
neboš niti telefonske domov prneso kajšele kaj komaj polnoletnega. Zdaj nevem če tistemu tam rečejo VIP ampak tako si jaz to predstavljam.
 

B81

22. jul 2007
34.588
9.028
113
Kak je zdaj tam, še vedno gužva pri vhodu in nabito noter?
Nismo že lep čas tja zavili...
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Mašina, študentske zabave imajo? Tega pa nisem vedel, sem mislil, da samo petek, sobota.

Mogoče pa reskiram kakšen torek, pa grem malo študentke pogledat.