+- Bar (bivša Samsara)

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Včeraj spet bil v Plus - Minus...ni več take hude gužve...ob pol treh sem šel domov, ni bilo vrste pred vrati več...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Tako je to v Mariboru tovariši, se nekaj odpre in ovce letijo, par tednov kasneje več ni izrazite gužve, 2 leti kasneje propade. Zato pa vlagat pa odpirat kaj v Mariboru, hvala
smile-1.gif
 

alcyx

Fizikalc
19. jul 2007
2.091
0
36
Bizeljsko
Imam občutek da je vedno tako z diskači
smile-1.gif

Stalno otvoritev polno, potem pa samo, če so kakšni gosti, tko navadni večeri pa bolj kot ne prazno...
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
jaz raje grem v patriksa al pa totoja al pa kam tak na pir
smile-1.gif


plesat (ce se kaksna fajna najde
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

tomi

Guru
1. sep 2007
18.005
9.139
113
40
MB
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Tako je to v Mariboru tovariši, se nekaj odpre in ovce letijo, par tednov kasneje več ni izrazite gužve, 2 leti kasneje propade. Zato pa vlagat pa odpirat kaj v Mariboru, hvala
smile-1.gif

fora je ker preprosto ni dovolj ljudi in nemoreš met recimo samo house, ker preprosto folka ki mu to sede ni dovolj da bi lokal obratoval, pol pa se začne mešat vse poprek glasba in maš noter od cigotov do zimzelenih jebačov 50+ do nevem česa, to pa pač se dolgoročno ne obnese
grin1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
jaz raje grem v patriksa al pa totoja al pa kam tak na pir
smile-1.gif


plesat (ce se kaksna fajna najde
grin1.gif

Jaz pa raje Takos al pa 55-ka.

V Fuegota je pa vsako soboto tak naval, ko da not kaj zastonj talajo.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Kaj pa vem meni te diskoteke gredo rahlo na kur*ac. Torej če nisi nek plesalec kaj ti bo diskač? Pogovarjat se itak ne moreš ker nabija muzika, plešeš ne, pol al pičkurine haklaš al pa stojiš tam kot en [censored] ter se drug drugemu dereš na uho ter se napajaš. Mislim da bi morali v MB naredit korak naprej. Odpret neko zadevo ki je prav tako odprta do 4-5, kjer lahko piješ, debatiraš (ker je glasba na določenem nivoju jakosti) a hkrati ni diskač. Kak predlog?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Dobro no eni pač nismo taki frajeri kot ti in imamo za razliko od tebe resne ženske in če gremo z družbo ven z njimi kaj naj potem? Imam samo dve šansi, al stojim tam za šankom pa se derem vse povprek ter se ga nažiram ali pa ne grem. Zato bi kakšna bolj umirjena opcija bila dobrodošla. Saj imaš najbrž kakšne prijatle? Ali tudi tega nimaš? No žalostno če se nimate kaj pogovarjat. Ravno iz tega razloga smo v preteklosti dosti hodili na kakšne kmečke turizme v okolici Maribora, lepo greš gor ob kakih 19h, potem pa ko malo podebatiraš, spiješ par litrov in nekaj poješ greš okoli polnoči dol še na par pjačk pogledat...
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Kaj pa vem meni te diskoteke gredo rahlo na kur*ac. Torej če nisi nek plesalec kaj ti bo diskač? Pogovarjat se itak ne moreš ker nabija muzika, plešeš ne, pol al pičkurine haklaš al pa stojiš tam kot en [censored] ter se drug drugemu dereš na uho ter se napajaš. Mislim da bi morali v MB naredit korak naprej. Odpret neko zadevo ki je prav tako odprta do 4-5, kjer lahko piješ, debatiraš (ker je glasba na določenem nivoju jakosti) a hkrati ni diskač. Kak predlog?

se strinjam!
467716-post_slo.gif

ampak dejansko je pa najvecja fora, ko vidis po klubih kako se 35+ decki s presirokimi vratovi nagnetejo in pol oprezajo kot sokoli za 20-30% populacije v klubu (torej zenski spol), od katerih je max 10-20% dobrih, ki so slucajno zasle not, ostale so pa klubske/barske deklice, ki se ne znajo niti zrihtat da bi zgledale kolk tolk. take cheap picke.

[censored] ga, ni to za mene. zal so studentske cage se najbolse, ceprav je studentskega zivljenja konec
crazy1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Ja študentske čage so ql ampak zopet brez pjače gre težko
smile-1.gif
Jaz iščem neko pametno zadevo kjer lahko zabluziš brez da bi spil 3L vina. Lani smo kar dost hodli v Rožmarina pa kaka butelkica pa debata samo kaj ko se relativno hitro dol zapre.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.005
9.139
113
40
MB
vse take variante se zaprejo dokaj hitro, poleti je malo boljše ko se da kje zunaj posedet
smile-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Tudi jaz ne razumem, v čem naj bi bil smisel sedenja v lokalu več ur pozno ponoči in neskončnega debatiranja. Za take variante se je ugodneje dobiti pri komu doma, predvsem je pijača kupljena v trgovini, veliko cenejša.

Ven verjetno greš, da koga spoznaš, če že greš.

Študentski torki pa vsaj meni odpadejo. Ne morem ga srat v torek pozno v noč, če pa imam naslednji dan šiht.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Ja no primarni namen da grem ven mi ravno ni v tem da koga spoznam, če bi iskal žensko je to druga stvar tako pa je ne. Sicer pa ja, tudi to je opcija da gremo k komu ampak nerad to prakticiram. Torej zakaj grem ven? Zato da nisem doma, da se malo razvedrim, kaj dobrega pojem in kaj dobrega in kvalitetenga spijem. To velja kadar se pač ne gremo nalivat z alkoholom. In iz tega razloga se ne vidim v nekem plusu seveda kadar se ne grem nalivat... Upam da sem zdaj bil bolj jasen
smile-1.gif