Banja Luka novo leto-nasveti

Sadika_solate

Zelenc'
15. apr 2014
10
0
1
Pozdravljeni

S prijatelji odhajamo za novo leto v Banja Luko. Zanimajo me vaše izkušnje in priporočila glede hrane in seveda partijev( Kam kaj dobrega pojest, kje so dobri partiji in cene v klubih.)
Hvala in lep pozdrav
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Stopis pred hotel poklices taxi. Ko pride taxi mu reces naj te pelje kjer je najboljsi party
wink-1.gif

To se tako dela ne pa da vse v nulo splaniras kam in kako gres. Pa se taxist bo bolje vedel kaj se v danem trenutku dogaja kot nekdo tukaj na forumu.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Moj nasvet...preden gres pit se najej rostilja in kajmaka
smile-1.gif


Jaz sem mel to nesreco da sm dol uletu lacen direkt iz sihta 31.12...na vecer...vsi fast foodi zaprti...ajmo direkt v lokal na forspajze...pol pa v lokal...Narodnjak ve kjer ker mu rođo ga drzi...in WCji so bli moji
smile-1.gif


Drugac pa center...boska pa tm naokolo...pametno je kej rezervirat...cene v centru so k pr ns (red bull vodka itd...)
 

Matic78

Pripravnik
19. jun 2011
231
1
18
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Stopis pred hotel poklices taxi. Ko pride taxi mu reces naj te pelje kjer je najboljsi party
wink-1.gif

To se tako dela ne pa da vse v nulo splaniras kam in kako gres. Pa se taxist bo bolje vedel kaj se v danem trenutku dogaja kot nekdo tukaj na forumu.

Sej ne da ne obstaja moznost da ima taksist koga v zlahti ali komapniji, ki drzi kak pajzl. Pa tud pelje kake dva kroga okrog turisticnega razledavanja
evil.gif
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Matic78 pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Stopis pred hotel poklices taxi. Ko pride taxi mu reces naj te pelje kjer je najboljsi party
wink-1.gif

To se tako dela ne pa da vse v nulo splaniras kam in kako gres. Pa se taxist bo bolje vedel kaj se v danem trenutku dogaja kot nekdo tukaj na forumu.

Sej ne da ne obstaja moznost da ima taksist koga v zlahti ali komapniji, ki drzi kak pajzl. Pa tud pelje kake dva kroga okrog turisticnega razledavanja
evil.gif

Ne ker dol se vsedes v avto pa ti rece 10 evra neglede na to kje te pelje
smile-1.gif

Drugace taxisti najbolje vedo kje je najboljsa zurka, kje je folk... Isto kot pri nas.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
za kruno za NY itak rabijo rezervacijo...

pa uzadi za Bosko je neka festivalna? Sportna? dvorana...bil 1x pa je blo tud zur...
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Drgač v centru je toliko klubov, da drugam niti ni treba iti. V samem centru, 50m od Krune (ki meni ni ne vem kaj) ali Boske je bbr klub, kjer je bolj taka clubska glasba, ob četrtkih je bolj 80a-90a glasba. Imaš še Anderground, ki je tudi v samem centru, za ny naredijo zurke tudi v hotel bosna, prav tako je pod hotelom palas diskoteka, kjer sta dva lokala, v kleti imajo še diskoteko. Prav tako če se sprehodiš mimo cerkve v centru, do ''pozorišta'' so lokali, kot je tavita, ki ima še v kleti prostore za žur, čez dan je lokal. In tam okoli so tudi podobni lokali. Meni osebno so najboljši pub-i k jih je v centru kar nekaj. Pa tudi glasba je v živo. Najbolj mi je je Mac Tire Pub, zadnje čase sem tam zahajal. Če ste okoli 30 let in več, priporočam K4 klub, ki je pri ''žutem'' mostu.
Ponavadi ko ga mi pijemo, gremo v Pivnico od pivnice nektar, proti slatini (10 min z avtom od centra). Tam prodajajo pivo po takšni ceni, kot je v trgovini, če ne ceneje. Ponavadi se tam natočimo, pol pa v center, ker ti ni treba viset v parku, preden greš kam žurat. Pa še imajo starogradsko glasbo.
Drugače glasba je taka, vrtijo večinoma zahodnjaško, tam okoli enih dveh zjutraj, začnejo z narodnjaki. Za NY se izogibam žurat dol, ker je vse prepolno. Pa še treba upoštevati, da tam skoraj nimajo plesišča, ampak mize so povsod, kjer so le loh dali. Torej je gibanje omejeno, sploh če te rine na wc :D
Glede hrane, obvezno Banja lučki čevapi, včasih je bil Mujo za to, ampak vmes so se neki pokvarili. Nisem bil že dolgo pri njih. Drugače je imel obelix dobre čevape (so v bližini parka Mladena Stojanoviæa). Če pa želite orenk jest, pol pa pa pri hotelu vila vrbas je ena restevracija, kjer sem sicer dolgo nazaj jedel, ampak hrana je bila 1a. Prav tako za sladice, ne smeš zamuditi slaščičarno Manja, sicer njihove izdelke loh tudi pri nas kupiš.
Uglavnem za žurat je ogromno, sploh za NY k se odprejo se tisto, kar si nebi mislil da bi lahko bilo kaj notri za žurat. Drugače če ste bolj študenstke sorte, je tudi pri študenstkih domovih ena dvorana, kjer prirejajo žure. Se pa nahaja malo naprej od kluba K4.
 

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
Ma kakšni zemoti; čim dlje od slovenskih pi.k; pardon, pi.d.
Drgač bomo še za novo leto poslušal, kdo ma prav pa na kateri strani se je dedek boril za svobodno Slovenijo pod diktatorskim režimom klavca Broza...
smile-1.gif
Žal a res.
Al bodo pa domači huligani (brez iæ na koncu) ugotovil, da je full kull pa sploh dat petardo v flašo in jo zabrisat v luft nad folk... Pol pa noben kriv, saj so samo WSIC (white slovenian catholic).
Na fešto, kam pa drgam; noben te ne pozna, he he