Bang&Olufsen

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
B&O

Ima kdo kake izkušnje s tem? Je res zvok tisti, ki bi me prepričal v plačilo 150€ za slušalke?
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
živ bog te ne more prepričat
grin1.gif
. Če maš dost dnarja pa če ti ga ni škoda si jih kup, firma je kr super, tak da se more tut slišat fajn. No sej jih boš pa tak probal, ker če misliš dat 150€ za slušalke jih moreš sprobat, poleg tega moreš met pa zelo "tanek" uho da boš slišal razliko med 50€, 100€ in pa 150€...ampak na koncu ko pogledaš, so slušalke še vseeno slušalke.

Kam bi jih pa mel prikljopljene ? v ipoda ?
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Zvok je res super, kristalno čist, basi so jasni in ne preveč močni (sprobal v Lizboni). Res so špica od špice, tudi kar se izdelave tiče. Je pa drug problem - anatomija. Meni so se sicer zelo dobro prilegali, dvem frendom pa ne. Tako da preden ubodeš kaj tako dragega, obvezno najprej sprobaj.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Evo, sem šel v petek popoldne sprobati to čudo in moram rečti, da je zvok res fantastičen, prilegajo se mi tudi super, zadeva je pa ta, da ima samo ene testne
bonk.gif
. Bom še premislil o nakup, zadevca je špica.
Drugače pa ja za iPoda bi to imel.
smile-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Spet jaszt...

Tudi sem jih gledal, prebral n-forumov okoli teh slusalk, bojda zna rado po daljsem poslusanju tiscat aluminijast del v uhelj..

Kar se pa zvoka tice, pa pravijo, da imajo Shure boljsi zvok. Dejansko pa nevem, ker B&Ojevih se nisem sprobal, s Shurovimi sem pa zadovoljen..
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Za Olufsenove ti ne morem kaj dosti povedat
smile-1.gif
Samo prebral sem pa miljon forumov, pa nikjer ni bil folk navdusen, ces: "woooow, must buy"..

Imam pa Shure E3C, samo so cca 180€. So pa In-ear slusalke, se pravi: izberes ustrezen "nastavek" in jih zatlacis v uho. Ce jih nimas dosti zatlacenih ne slisis bassov
smile-1.gif
. Lahko das pa tudi svoje nastavke delat, ce imas bolj specificna usesa. Meni sedejo na polno, ker imam ful majhno luknjo v usesu. Pa sem lepo nataknil prilozene "pence" nastavek in sede v usesa idealno. Obcutis pa razliko v zvoku recimo, ce jih priklopis na kaksen ojacevalec, pri mp3-jih ni take nore razlike, nekaj sicer je, ce imas mp3je najvisje mozne kvalitete, samo ne pa ful..
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
MusixMax jih ima se vedno po 150€.

eBay me pa pri tehniki (zaradi garancije) ne zanima. + na firmo vzamem in ni fore..
 

TuTuRuTu

Fizikalc
14. avg 2007
120
43
28
Ljubljana
Pozdrav,
Žal slušalk ne poznam, sem pa malček prebral o njih in revizije pravijo da so slušalke v vrhu ponudbe. Sam sicer prisegam na Sennheiser slušalke. Imam dva modela.. Cenejšega HD 215 (bolj mladostniško usmerjen, malenkost bolj udarniški zvok).
Link :http://www.trustedreviews.com/multimedia/review/2005/04/27/Sennheiser-HD-215-headphones/p1
In pa dražji in zvokovno bolj natačne HD 555. Link: http://www.dansdata.com/hd555.htm
Sam sem zelo zadovoljen tako z enimi, kot z drugimi. Cena prvih se giblje okoli 80€( mislim da bivših 20 tisočakov), cena 555 pa okoli 120€(mislim da okoli 28 tisočakov). Vsekakor so slušalke vredne svojega denarja.

Lp
 

Hiero

Zelenc'
20. avg 2007
1
0
1
Zdravo!

Imam omenjene slušalke na kombinaciji, ki bi jo imel. Obnesejo se krasno, samo to lahko rečem. Enkrat znotraj garancijskega roka sem imel malce smole z gumicami na loku slušalk. Mi je čep končni stran padu. Sem bil prvi, ki jih je nazaj prnesu. So mi bp zamenjali lok. V uho se dajo čist lepo in se prilagodijo precej ušesom. Če maš dnar, kup, meni ni žal. Boš pa potem začel verjetno poslušat zelo kvalitetne posnetke, ker se razlika prec opazi.

Lp