Avtoradio

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.146
330
83
38
mene pa samo neki zanima, pa ne vem kam bi umestil vprašanje, pa bom kar tu vprašal. Kaj mi lahko kak avtoradio poveste, ki ima usb vklop in pa morda ni pa nujno ipod, bolj pomembno je pa bluetooth, da lahko gsm dela preko radia. neki gledam, sam nic ne vem kaj bi in nic kaj prepriclivo mi ne deluje.

hvala za pomoc in lp
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
Tole, kar si nalepil, je u bistvu radio, ki podpira bluetooth, samo rabiš še vmesnik, ki te stane 128,50 eurov.

Raje potem glej naslednje modele:

Tale ima že vgrajen bluetooth, shrani lahko 5 številk v spomin.
Hamburg MP57

Tale je pa dosti izboljšan, shraniš lahko v radio do 500 številk iz telefona, podpira predvajanje glasbe iz telefona preko A2DP, ima tipkovnico na sebi, tako da ne rabiš dajat telefona iz žepa, če bi rad klical, itd..

Hamburg MP68

Oba imata kakopak ločen (zunanji) mikrofon, ki si ga namestiš na A stebirček, da je blizu ust/glave, ne pa tako, kot leve znamke, ki ga imajo na ploščici.
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.146
330
83
38
no, to me je zanimalo
cheer.gif
najlepsa hvala za pomoc. se mi je zdelo, da ni glih tku vsak k ma podporo bluetooth, da dela tud gsm.

ali morda ves se za kakega in ce imas morda izkusnje s kakim in kaksna priporocila ali pa kaj podobnega...

najlepsa hvala.

lp
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.146
330
83
38
evo, mal sem zozil izbor. pa bi kupil enega od teh dveh. sam bi rabil kako mnenje al pa kej.

Radio 1
Radio 2

bolj se nagibam k 1. ampak en prjatu, mi je reku da tud ta 2 ni slab. ceprav kot si reku, ima mikrofon na prvi strani na radiu, tist pa kabl.

hvala, lp
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
ja niso slabi tazadnji blaupunkti, problem je, da imajo glossy zaslon in v malce bolj soncnem vremenu ne vidis gor nic, ker ga lahko uporabljas namesto vzvratnega ogledala
frown-1.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Če ti ni neka stiska pri denarju, kupi Pioneerja. Lahko boš kdaj menjaval radio v boljši/novi/stari/poljubno.. avto in boš imel tudi muziko pošlihtano.
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.146
330
83
38
radio je ze zmontiran. uzel sem pa tega hamburga mp68. sz 30min uporabe sem zelo zadovoljen :D sam edino kar me moti do sedaj so mal bl ceske tipke... drugace pa nic. mobitel dela, tku kot bi bil v kaki operi... se slisi da je na zvocnik :D morem pa se vse mal sprobat, da vidim kak je...

edino kar mi pa mal narobe hodi je pa za ploscico snemat. imam berlingota 2004 letnik, pa je konzola tku narjena, da je vse bl na tesno in se mores prov pomatrat, da das ploscico not in vn... najlazje bi blo, da bi mal pobrusil armaturo, sam ne vem pa kok je to kej pametno :D

lp
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Tisto ploščico je brezveze dol jemat, ne dosežeš nič, glede tipk pa se itak takoj navadih, mene je najbolj motilo na mojem da ni imel gumba za pauzo oz. ima to funkcijo skrito v meniju.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
se na hamburgu mp68 tudi sveti tisti krog, okoli potenciometra za volume, v beli barvi? in kako je z berljivostjo v soncu?

hvala
smile-1.gif
 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.146
330
83
38
sem full zadovoln z radiom. v soncu se kr normalno vidi. sicer pa gledam na cesto in ne na radio :D nene, drugace mi je pa vsec
cheer.gif


lp