avtopralnica kam

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kontaktiraj Avtostop, lansko leto sem potreboval res hitro globinsko ciscenje pa so mi ga drug dan ocistili, posesali in posusili na soncu (poletje), za ceno lahko "debatiras". Zelo zadovoljen. Morda sem imel sreco na koncno storitev kakor berem ocene na googlu. Zunanje ciscenje gratis.
Zraven imas se rent a car, ce noces biti odvisen od taksija.
 
Nazadnje urejeno:
27. jan 2022
4.801
1.736
113
Te zaposlim. To je cca 7 avtov v 8h.
Nauči se brat!

Jaz rabim notranje sesanje (10-15 minut), wap pranje notranjih gumijastih tepihov (10 minut za vse 4), sesanje sedežev (ajd še 10 minut k onemu sesanju prej), brisanje šip in armaturke ( 20 minut za zelo natančno delo), sesanje prtljažnika. Nobenega picajzliranja, samo stekla naj bodo po pranju čista.
Pa še: (ne vozim živali in kmetijskih pridelkov v avtu)

PS: nimaš ti tega denarja, da mene zaposliš!
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.191
1.807
113
Nauči se brat!

Jaz rabim notranje sesanje (10-15 minut), wap pranje notranjih gumijastih tepihov (10 minut za vse 4), sesanje sedežev (ajd še 10 minut k onemu sesanju prej), brisanje šip in armaturke ( 20 minut za zelo natančno delo), sesanje prtljažnika. Nobenega picajzliranja, samo stekla naj bodo po pranju čista.
Pa še: (ne vozim živali in kmetijskih pridelkov v avtu)

PS: nimaš ti tega denarja, da mene zaposliš!

To kar ti rabiš poišči ročno avtopralnico. Pustiš avto tam dve uri, ti ga spuca (nekako tako natančno kot si napisal) in boš cenovno nekje v rangu 40 do 50 evrov.

Če gledaš za LJ: Čisto spodobno in cenovno ugodno ti ga na tak način spuca za Bežigradom ob Dunajski cesti (Verbič...tja vozimo mi službene avtomobile)...je pa dostop do njih s Šarhove ulice (povsem na koncu ulice, ko misliš da je že konec sveta). Kolikor vem ima tudi Špan na Brezovici,...

V glavnem v vsaki ročni avtopralnici, če se zmeniš za čiščenje zunaj in notri ti bojo spucali toliko kot ti rabiš pa verjetno v tem cenovnem okvirju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc