Avto Jarc

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
govorim, po koliko je storitev in kaka garancija je za to. za vse enako. Če že delam... Sem pa tudi vrata že pokazala, to je pa tudi res. Če pa se spravim delati pa za vse pod enakimi pogoji in, vsaj trudim se, z enako kakovostjo. Slednja seveda ne more biti vedno enaka, ker ročna dela pač niso fabrka. In malo morgen, da pri tebi do sranja ne more priti - tak se še ni rodil. Razlika je le kolikokrat se mu to zgodi oziroma ali se kar naprej dogaja in kako rešuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ksi

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Imaš prav, zato pa pravim, kaj bi se zgodilo, da bi jaz zaj...
Trkam po lesu.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Pod crto: vsi ste nateguni. Cim se je treb dilat vse to pade. Nobene transparentnosti, sama dilanja, sreca bit na pravem mestu v pravem trenutku in podobne. Sorry ampak tko je. Ste pac vojaki, ki morajo svoje nardit ne glede kako. Car salesman, pih.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Smo v turciji na placu al se pogovarjamo o avtih? Ne vrm za vas, samo men je to dvoje razlika. Sicer pa ne rabs erdoganu za dilanje, mas Lenti blize al pa kako Kladuso :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Pod crto: vsi ste nateguni. Cim se je treb dilat vse to pade. Nobene transparentnosti, sama dilanja, sreca bit na pravem mestu v pravem trenutku in podobne. Sorry ampak tko je. Ste pac vojaki, ki morajo svoje nardit ne glede kako. Car salesman, pih.
Tk ja, ti si pa nadmenš.
Veš kaj me zanima: kaj tak nadmenš dela v avto salonih. Te pa ja greš direkt do precednika uprave proizvajalca in se direkt z njim takoj zmeniš za 80% popusta, potem ti ga pa še osebno ročno opere in izroči ključe.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Glej, nc nadmens. Sm kar obican 'mensch', sam teh vasih nategovanj pa v celofan zavijanj mam poln kufr. Sej zdej od kar vem da ste vecinom prodajalci tukaj so mi tud vase ocene avtov bolj jasne. Kredibilnost je padla, zame totalno. Navadbi maklerji...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Vidiš, ko popolnoma napačno sklepaš: jaz nobenih avtomobilov ne prodajam, ampak ti se še kar naprej imej za nadmenša. Še eno, kaj se tak svetnik zadržuje na tem gnilem forumu, kjer so lowlife gor?