Audi A4 Avant vs. Mercedes C220CDI

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113

Če pa ukinejo S coupe so pa res seljačine.
po mojem samo tipajo trg, V12 so kao odsekali, zdaj pa potrdili da pride nazaj, novi še boljši itd... Je še trg za te stvari, res pa da vedno bolj nišni (beri drag).
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
to, da je nekdo napolni hčer očitno :valjamse: kako si lahko to dovolil, kakšen ata pa si? ?!

(s tem, da je dandanes deci treba vse k riti prinest pa gotovo ni nič narobe)

P.S. ni nujno, da imam v tem primeru prav, ker ne poznam celotnega ozadja
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
to, da je nekdo napolni hčer očitno :valjamse: kako si lahko to dovolil, kakšen ata pa si? ?!

(s tem, da je dandanes deci treba vse k riti prinest pa gotovo ni nič narobe)

P.S. ni nujno, da imam v tem primeru prav, ker ne poznam celotnega ozadja

Prav imaš, ne poznaš. Glede na to, da je hčera celo srednjo šolo delala pri meni v firmi in da v veliki meri ona skrbi za mojo mamo, ko mene ni doma pa verjemi, da ji ni nič z neba padlo.

Predno pa mdragan obsoja, kdo jo je ”napumpal„... to je bil krasen človek, ki žal svojega otroka ne bo nikoli videl. Je namreč ne kriv in ne dolžan umrl v prometni nesreči.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Vojnik, to seveda spremeni zadevo in nakup takega avta je še najmanj, kar ste pretrpel v preteklosti. V tem kontekstu seveda odpadejo jajce. Safety First. Tu pa se ve, kdo je pionir.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Meni osebno izgleda novi volvo od zunaj dosti lepse kot mercedes c. Ampak ce niste opazili, sta izbiri samo dve. Je ze v prvem postu povedal.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.287
818
113
Nisem prepricam, da je Volvo bolj varen od MB ali pa Audi. Po mojem gre bolj zato, da Volvo to bolj poudari pri marketinskih kampanijah.

V60, ce gledas spodoben motor in Inscription opremo je kar bogato drazji od MB ali pa Audi.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Glede varnosti se gleda EuroNCAP teste in ne marketinške brošure proizvajalcev.

In kakšen econobox je varnejši od premije, kjer so marsikje za leto 2020 samoumevni varnostni dodatki še vedno doplačljivi.
In ja, lederzici v premiji še ne pomeni, da ima avto varnostne dodatke. Eni še radarskega tempomata nimajo, avtonomno zaviranje pa bolj v stilu stare slepe none za volanom, za ta prave reči je pa treba vrečt denar na mizo, kar na balkanskim prostorima ni prioriteta, je pa prioriteta bling bling na avtu, da sosed vidi.
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.427
858
113
Glede varnosti se gleda EuroNCAP teste in ne marketinške brošure proizvajalcev.

In kakšen econobox je varnejši od premije, kjer so marsikje za leto 2020 samoumevni varnostni dodatki še vedno doplačljivi.
In ja, lederzici v premiji še ne pomeni, da ima avto varnostne dodatke. Eni še radarskega tempomata nimajo, avtonomno zaviranje pa bolj v stilu stare slepe none za volanom, za ta prave reči je pa treba vrečt denar na mizo, kar na balkanskim prostorima ni prioriteta, je pa prioriteta bling bling na avtu, da sosed vidi.
O madona....
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Žal je tako...
Da ne beremo tukaj na Alterju, sosed je kupil full loaded..., ima leder zice,...
Potem pa jok - ne dela mu niti navaden tempomat. Seveda, ker ga ni. Pri nemški premiji je treba to ob naročilu dodatno obkljukat in potegnit kreditno kartico.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Težave imajo ponavadi itak taki, ki kupujejo "skoraj nove avtomobile za četrt cene", ponavadi so bili pa kaki rent-a-carji.

Normalen kupec gre, obkljuka in potegne kartico. Potem pa zadeva dela tako kot človek pričakuje in ne tako kot pri amway sceni, ko je vedno nekaj.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Tako je moj svak kupil prejšnjega C-ja. Avto kao "fully loaded",(po njegovih bsedah) neupreis 41 jurjev, navigacija itd..., tempomata pa nima. V nemčiji, kamor so šli po avto tega sploh ni opazil, doma je potem še mislil da samo ne najde kje se vklopi, potem so ga pa na servisu postavili na realna tla.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Tako je moj svak kupil prejšnjega C-ja. Avto kao "fully loaded",(po njegovih bsedah) neupreis 41 jurjev, navigacija itd..., tempomata pa nima. V nemčiji, kamor so šli po avto tega sploh ni opazil, doma je potem še mislil da samo ne najde kje se vklopi, potem so ga pa na servisu postavili na realna tla.
Neupreis fully loaded cja je od 70 naprej za dizel motor. 41 je osnova. Pač neuk možakar.