Audi A4 Avant vs. Mercedes C220CDI

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.384
9.116
113
je C malo manjši če jih vidiš skupaj, če pa narazen pa sta "ista" proproci boki itd. Zdaj bo FL enak kot novi C pa si spet tam.
Da vidimo še nov A6. jaz sicer nisem poznavalec za Audije, ampka men so vsi isti po generacijah od 80 dalje ;)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja zna bit. Hja, nekje moraš popustit. Saj če bi notri malo zrihtali ta display, bolj kvaliteten, malo boljša resolucija oz. da bi entertaiment zgledal bolj premium in bi bilo to to.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.384
9.116
113
V je tudi precej novejši od Cja..me zanima kaj bo zdaj prinesla nova notranjost. slike ne obetajo elegance, displey cez celo sredino.. boleče bo to za očke. nič več fizičnih gumbov vse neki tač tako na volanu kot drugje...ne vem. preskok v glavi ni druge.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Jaz sem zadnjič sedel v novem A6, kjer so sami displayi. Prvo (ko je bil predstavljen) sem se zgražal, ko pa sem dejansko sedel notri enih 15min, štrckal ter si prilagajal menije (feedbacke ter vse ostalo) se mi pa ni zdelo več tako slabo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.384
9.116
113
Jaz sem zadnjič sedel v novem A6, kjer so sami displayi. Prvo (ko je bil predstavljen) sem se zgražal, ko pa sem dejansko sedel notri enih 15min, štrckal ter si prilagajal menije (feedbacke ter vse ostalo) se mi pa ni zdelo več tako slabo.
Ja, navadit se pač (se bomo morali)...je pa zanimivo da tudi starejše generacije, naši starši ki so lepo v penzijah, jih tile displayi nič kaj ne motijo. Na prvo žogo mal zgražanja, potem pa kar nagruntajo. Pa je veselje.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.103
858
113
Dokler bom živ in otroke podpiral pri hiši BMW-ja ne bo. Pika. Nimam nič proti BMW-ju, organsko pa ne prenesem voznikov. Vem, da niso vsi isti, vzorec je pa dovolj velik, da sem si ustvaril tako mnenje.

Sva ze dva. Jaz sem tolko usvasan, da zame velja isto, samo za vse svabske firme, ne samo bemfle
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Jaz sem zadnjič sedel v novem A6, kjer so sami displayi. Prvo (ko je bil predstavljen) sem se zgražal, ko pa sem dejansko sedel notri enih 15min, štrckal ter si prilagajal menije (feedbacke ter vse ostalo) se mi pa ni zdelo več tako slabo.
Kak fajn...
Sedaj pa pojdi to delat MED VOŽNJO, pa povej, kako si se navadil.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Verjetno čist ok, ker že sedaj ko imam gumbe ne štrckam kaj dost ker imaš itak večino pomembnih stvari nastavljenih tako kot ti paše in jih ne spreminjaš dnevno. Tista temperatura notranjosti ter jakost pihanja pa gre lepo simpl. Mislim da se dela iz tega preveč drame. Kar bi mene osebno motilo pri teh mnogoterih dispayih je maščoba in prah na njih, isto kot imam v avtih pomislek kjer je tisti "klavirski črni lak" kjer se pozna vsak prahec in odtis...
 
  • Všeč mi je
Reactions: softi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.384
9.116
113
Malo na glas razmišljam in bom malo posegal v vaše družinkso življenje :evil: ..kaj pa oče njenga otroka, ima kakšno besedo poleg? al vozi porša pa se v to ne bo spuščal, itd al je odšel na misijo?

Drugače pa men je po funkcionalnosti všeč B, eden redkih takšnih vozil na trgu. Je pa res, da oblikovno ni to to. Drugače pa še en hint, prihaja GLB, ki pa je po mojem bomba, tako funkcionalno kot izgled. Tolk glede zvezde.
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Malo na glas razmišljam in bom malo posegal v vaše družinkso življenje :evil: ..kaj pa oče njenga otroka, ima kakšno besedo poleg? al vozi porša pa se v to ne bo spuščal, itd al je odšel na misijo?

Drugače pa men je po funkcionalnosti všeč B, eden redkih takšnih vozil na trgu. Je pa res, da oblikovno ni to to. Drugače pa še en hint, prihaja GLB, ki pa je po mojem bomba, tako funkcionalno kot izgled. Tolk glede zvezde.
oblika ni vse.