Audi A4 Avant vs. Mercedes C220CDI

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ne ni nate letelo, sem pa narobe napisal. Vglavnem NTG 5.5 je tudi več kot OK napram Audiju.

O novih pa nima smisla, ker ga NE kupuje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Za ostalo ne vem in ne bom komentiral, ampak ko enkrat voziš 9G menjalnik z močnejšim (okoli 200KM) dizlom v MB, potem ti je vse ostalo "kr neki". Bencinarji se zaganjajo v obrate in niso pol toliko dobra kombinacija, kot dizel, ki lepo prede in imaš v povprečju obrate pod 1500, menjalnik pa menja odlično.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.157
113
Ne ni nate letelo, sem pa narobe napisal. Vglavnem NTG 5.5 je tudi več kot OK napram Audiju.

O novih pa nima smisla, ker ga NE kupuje.
Ja, jaz tudi ne vidim realne potrebe po več...imam NTG5s1, command online. Mal je edino "počasen"....

Stegni se do multibeam led luči (ex ILS), 360 kamero in pa kakšno gretje zicev, to gospodičnam paše.. Kak 4matic in airmatic je nepotreben. Aja pa še distronic plus z line assist in mrtve kote, to mora bit noter, če ne si stran vrgel denar.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Ja to ni res. Maš povsem nov vmesnik MBUX ki je vrhunski od sredi 2018 naprej. Digitalne števce in širiši srednji ekran.

Samo trollaš če še to ne veš.

Ne govori neumnosti o trolanju. Poglej si digitalne števce na MB in Audiju, pa boš videl razliko, ki je kot dan in noč. Ne samo o možnostih konfiguracije, ampak predvsem v tem, kako Audi prikazuje navigacijo med merilniki v primerjavi z Mercedesom.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Redke punce so, ki pogledajo v lcd in kaj kak knof obrnejo. Za njih je bl slika. Po slišanem v okolici babe padajo bl na Audije. Če ga sama kupi. Če more izbirat je MB v igri. Da ga bodoči zet vozi se razume.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ne govori neumnosti o trolanju. Poglej si digitalne števce na MB in Audiju, pa boš videl razliko, ki je kot dan in noč. Ne samo o možnostih konfiguracije, ampak predvsem v tem, kako Audi prikazuje navigacijo med merilniki v primerjavi z Mercedesom.

Govoriš neumnosti ja. Dokler ne omenjaš različice pišeš bedarije.

$_57 (10).jpg


Evo mojo sliko, kaj naj gledam? Tale view je sam kič in ga redko kdo uporablja, ker imaš v taki A4 lepo HUD in v barvah projeciran UPORABEN info iz navija na šipi lepo v vidnem polju.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Govoriš neumnosti ja. Dokler ne omenjaš različice pišeš bedarije.

Poglej priponko 30943

Evo mojo sliko, kaj naj gledam? Tale view je sam kič in ga redko kdo uporablja, ker imaš v taki A4 lepo HUD in v barvah projeciran UPORABEN info iz navija na šipi lepo v vidnem polju.

Dajte no, kolikokrat bo ženska dejansko zagnala in uporabila navigacijo? Bo navigacija v starem, uvoženem avtu sploh uporabna, itd.? Kupi naj se tisto, kar ji je najbolj vizualno všeč. Pika.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113
Govoriš neumnosti ja. Dokler ne omenjaš različice pišeš bedarije.

Poglej priponko 30943

Evo mojo sliko, kaj naj gledam? Tale view je sam kič in ga redko kdo uporablja, ker imaš v taki A4 lepo HUD in v barvah projeciran UPORABEN info iz navija na šipi lepo v vidnem polju.

Prej sva se pogovarjala, kaj se vidi na armaturi od MB in Audi. Torej? Ali lahko tole, kar si nalepil imaš v MB? Ne moreš? Kakšne bedarije torej pišem?

Nisva se pogovarjala, ali je tole kič ali ne. To bo vsak zase presodil.
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.299
824
113

Mora biti karavan, ker pričakuje naraščaj. AMG je tudi meni zelo všeč in navijam zanj... Ampak ga je šla probat peljat in pravi, da ji je pretrd. :-(
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
:valjamse: sami internetni strokovnjaki. A je kdo imel oba? Je kdo preizkusil oba? A je vsaj kdo imel dlje časa obe znamki? A je kdo imel dlje časa obe znamki znotraj iste generacije? NE, NE, NE, NE... Torej spet črpate iz drugih forumskih debat in nakladate :fredi: