Asus tablica se ne naloži

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
V roke sem dobil 7 inčno Asus tablico, ki pa se ne zažene - ob vklopu pride do napisa asus in vrtečega krogca spodaj in na tem ostane, ne reagira na nobeno tipko ali dotik. Ko sem jo dobil, je bila baterija prazna prazna - ob priklopu polnilca se je izrisala baterija z vprašajem kot da baterije ni. Ali se da še kaj storiti ali pa je za v smeti?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.188
5.732
113
Zadnjič sem na plano po zeloooo dolgem času privlekel nexus 7 2012 (od asusa) in je rabil več ur, da se je baterija dovolj napolnila, da se je normalno začel bootat. Pred tem je bila nekaj časa tema, potem pa bootloopi z nekakšnim "šumenjem" na ekranu. Potem po enem dnevu na kablu se je baterija napolnila do konca in dela približno normalno (torej precej ur drkanja s prižganim ekranom). Normalno pa ni, da se na ugasnjeni tablici baterija scuza v parih dneh in je tablica spet mrtva, ampak to je problem s to tablico že dolgo časa.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Jaz sem baterijo "zbudil" tako da sem jo priklopil na zunanji battery pack, s kablom se nikakor ni zbudila, tudi po celem dnevu... ampak zbujanje je samo do boot zaslona...
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Probaj tole :::

" Unplug device. Hold down power button for 60 seconds and then let go of it. Plug in the power cord. Now hold down the power button a few seconds and it will (should) come on. "

T
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
413
17
18
Še tale možnost ...

" Simply press volume down and power buttons together having just inserted the charging cable. "

Good luck !