Asus p535

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Je tukaj kdo, ki bi mi lahko pomagal z upgradom iz WM5 na 6.0 ali 6.1? (kupljen v SLO)
Pa še, če kdo obvlada CPU overclock na 620 MHz?

Lahko tudi na ZS!
 
Nazadnje urejeno:

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
če si že zrihtal potem ok, drugače pa ti lahko dam ROM za 6.1. Meni dela BP.
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Prosim pošlji...
Si tudi šel iz 5 na 6? Si opazil kake performančne slabosti (se počasneje naloži, odziva...)
Po upgradu res prime 4 GB kartico?

LPD
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
jaz sem šel tudi iz 5 na 6 potem pa na 6.1. Slabosti nisem opazil, kvečjemu nekaj dodatnih bonbončkov:)

Meni 4GB kartico prepozna, ampak se pojavijo problemi pri branju in pisanju. Včasih dela, včasih ne... Sem poskušal z raznimi preformati pa ni bilo uspeha. Sicer pa mi je 2 GB čisto dovolj. Bi mogoče moral sprobati z različnimi proizvajalci kartic.

lp


... aja, obstaja pa neki patch (Patch_4GB_miniSD.cab), ki omogoči uporabo 4GB SD. Jaz ga nisem zaganjal...
 
Nazadnje urejeno:

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
No fino, pa patch bi pol tudi rabil. Imam namreč IGO8 in Garmin na eni 2GB kartici in je polna
frown-1.gif

Dj mi pliz vse to kar si napisal pošlji na mail.

LPD
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Bom vzel kar to temo, ker imam Asusa P535, ampak bi lahko odgovoril vsakdo, ki ima WM 6 ali 6.1 (morda tudi 5.0)

Kdo ve, kakšen je ukaz za zagon BlueTooth. Namreč, rad bi si naredil bližnjico, da ne bi rabil vedno klikat spodnje ikone in nato Turn BT on, pa potem spet na OFF (ne rabim vedno vključenega, pa tudi baterija bi dalj časa vzdržala...)

Sem mislil, da je v paketu SPB Plus, pa ga najverjetneje ni... ali pa ga ne najdem...
Če bi se dalo čisto simpl rešitev brez kakšnih dodatnih programov
smile-1.gif
 

dsa

Zelenc'
18. apr 2009
14
0
1
a ve kdo kje bi se dobile palčke - pač pisala za tipkanje po zaslonu za asusa - po moznosti a696?!
 

dsa

Zelenc'
18. apr 2009
14
0
1
ej hvala ti, pa sm ze iskal...sam k v bistvu nism vedu kaj naj iscem...:)

res hvala! :D
 

vili

Zelenc'
23. okt 2009
1
0
1
Ruše
A ve mogoče kdo, kako se nastavi nov tip baterije v "System-settings"? Pred časom sem namreč nabavil baterijo z večjo kapaciteto, pa mi je dlančnik ne prepozna.
Za odgovor ze v naprej hvala!
 

thitr

Zelenc'
24. dec 2007
7
0
1
Obstaja tudi (neoriginal) WM6.5 za ta dlančnik.
Zanima pa me katero navigacijo kaj uporabljate?
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Citat:
Uporabnik vili pravi:
A ve mogoče kdo, kako se nastavi nov tip baterije v "System-settings"? Pred časom sem namreč nabavil baterijo z večjo kapaciteto, pa mi je dlančnik ne prepozna.
Za odgovor ze v naprej hvala!

Ne vem, kaj bi kje nastavljal (ni potrebe). Tudi jaz sem zadnjič nabavil 1450 Li-Ion baterijo, jo vstavil in vse dela ok.
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Citat:
Uporabnik thitr pravi:
Obstaja tudi (neoriginal) WM6.5 za ta dlančnik.

Ali je to vprašanje ali trditev. Če je vprašanje, bi si upal trdit, da ne obstaja, če je pa trditev, pa ti mogoče ne svetujem namestitve, ker 6.1 dela zelo solidno in mislim, da ni potrebe po 6.5 (ne vem, če pridobiš kaj pametnega
cool-1.gif
)

Citat:
Zanima pa me katero navigacijo kaj uporabljate?

Vse kaj hočeš. Pred časom (ko so bile igo karte še bolj pomanjkljive), sem imel za SLO Garmina, za druge države pa iGo. Sedaj uporabljam samo iGo. Sem imel pa že vse živo, kot so Maporama, TomTom, Automapa, Miomap, Navigon, Ozi...
 

thitr

Zelenc'
24. dec 2007
7
0
1
Ima tudi hišne številke pri nas iGo?

Drugače pa je o WM6.5 trditev, in dela kar ok. Sem pa namestil, ker mi je 6.1 ze kar nekaj stekal in zmrzoval... je pa 6.5 mnogo bolj touch friendly (mi pride prav ker sem stylus izgubil).

Mi das na PM kje se kaj dobi karte za iGo?
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Ja, ima. Svetujem ti, da pred nadaljnimi vprašanji pregledaš temo Navigacije - GPS, kjer boš našel veliko govora o programih in kartah.
Vse stvari se pa dajo dobiti uradno pri proizvajalcih ali pa na lastno odgovornost na recimo različnih torrentih...