ArenaSport Slovenija

13. jul 2011
2.677
625
113
Ampak dva kanala bosta premalo. Verjetno se bo tudi na Areni ponovila zgodba s SK, ko se pogodba izteče, bomo spet brez. Spska posla, pač.
Nad SK pa operaterji niso še obupali, ker jih še vedno "multicastajo" - vsaj TS
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.719
2.011
113
za šankom
kako to misliš niso obupali, kdo pa še ponuja SK, se mi zdi da ŠTV ni izkoristil , kar bi se dalo na tem prostoru
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.210
113
V ozadju je hud boj, kdo bo prenašal Premier ligo. Telemach je ni hotel dajati konkurenci, ker je menil, da s tem pridobiva nove uporabnike. Sedaj je Telekom Srbija odštel neverjetno vsoto denarja, da bi jo prevzel nazaj in ponudil ostalim telekomom.


 

ememko

Fizikalc
11. jun 2009
174
25
28
Skoraj ne verjamem da bi tolko plačali za pravice, to je definitivno pretirano. Sem nekje bral da bi za ta dnar kupili že klub in bi jih določene pravice pripadale že s tem...
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
SK in sportklub bosta ziher sodelovala in si sposojala content.

btw, tudi brez NBA bo edini Telemach.
Res je, je pa tudi res da ima NBA zelo slabo gledanost zaradi poznih jutranjih prenosov, razen tekem ob petkih ob 21h po našem času za tekme na vzhodu. Pa tudi te tekme so zelo slabo gledane.
Ima pa Telemach preko SK pravice za večino športov in lig:
NOGOMET (1.,2. SLO LIGA, pokal, Liga prvakov, Evropska liga, Premier,..). Imajo pravice prve izbire boljših tekem.
KOŠARKA (kvalifikacije za SP 23, Evroliga, 1. slo liga, pokal,..)
TENIS (ATP, WTA, Wimbldon,..)
FORMULA 1, NHL

Recimo jaz gledam NBA preko NBA appa, za ostale športe pa se mi zdi Telemach najboljša izbira ;)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Torej kaj je zdaj s to Areno? Pomladi migriram na T2 ali Telekom pa me zanima kako je zdaj s tem? Opazil sem že da na SK ni več Španske lige.
 

verby

Zelenc'
15. mar 2013
6
0
1
Telekom ima 6 Arena programov (Arena od 1 do 4 in Arena Fight, Arena Esport). Vse glavne EU nogometne lige (Portugalska, Španska, Francoska, Italijanska...) razen Premier katera prihaja naslednje leto.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Super, kaj pa liga prvalov in 1 SNL? Za 1 SNL sem trenutno opazil da so ene tekme na SK-jih, druge na Šport TV-ju...?