ArenaSport Slovenija

verby

Zelenc'
15. mar 2013
6
0
1
za Ligo prvakov ne vem, 1. SNL pa vem da "first pick" oziroma naj atraktivnejšo tekmo kroga večinoma prenaša - Š (šport TV), ki je prav tako v shemah zgoraj omenjenega operaterja.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
A1, T-2 in Telekom imajo programe od Arene. Telemach pa Sportklub. Tako, da je predvsem važno kaj imata Arena in Sportklub, drugo pa je skupno vsem ponudnikom več ali manj.
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Telemach for the win!
 

Priponke

  • Slika_1.jpg
    Slika_1.jpg
    870,1 KB · Ogledi: 255

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
470
37
28
okolica MB
v Srbiji imajo od danes 12 Arena kanalov: Arena 1-8, Arena Premium 1-3, Arena 1x2

 

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Zanimivo je, da slovenska Arenasport nima nekih oddaj, kot jih ima tista originalna, ki oddaja v Srbiji. Mislim na oddaje kot so "Teme do Arene, U obruču" itd. Seveda s slovenskimi novinarji in z (večinoma) slovenskimi gosti.
 

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
v Srbiji imajo od danes 12 Arena kanalov: Arena 1-8, Arena Premium 1-3, Arena 1x2

V Sloveniji pa jih imajo 4 oz. 5 če dodamo e-arenasport (vsaj kolikor jaz vem). Mogoče pa bodo povečali število kanalov naslednje leto:oops:
 

vprasanje1

Pripravnik
18. jul 2020
128
9
18
Sicer ne morem najti spored Sportkluba, vendar se bo težko večalo število programov SK. Konec koncev je večina glavnih dogodkov (če komentiramo samo športne programe) na Arena Sport. Razen LP seveda. Tako da ne vem, kaj bi sploh lahko prenašali na SK, razen tega, kar že imajo.

Tudi ANG liga se seli na Arena Sport:

"Pri Arena Sport Slovenija so že ob napovedi prenosa La Lige napovedali, da se bodo programoma Arena Sport Slovenija 1, Arena Sport Slovenija 2 pridružila še dva. Tako bosta predvidoma v poletnih mesecih letošnjega leta luč sveta ugledala tudi programa Arena Sport Slovenija 3 in Arena Sport Slovenija 4. Dodatna programa sta povsem logična odločitev, saj številnih hkratnih prenosov v živo skoraj ne bi mogli več izvajati. S prihodom Premier League na Arena Sport, pa bi se to lahko še razširilo. Dobili bi lahko tudi Arena Sport Slovenija 5 in Arena Sport Slovenija 6."

Novica je sicer že izpred nekaj mesecev nazaj, Arena Sport SLO 3 in 4 že obstajata :)
 

grunwald

Pripravnik
20. jul 2015
61
8
8
Ima kdo seznam nogometnih in košarkarskih tekmovanj, ki jih prenaša Arena Sport Slovenija?
Jaz vem za:
nogometna prvenstva
ŠPA prvenstvo
ITA prvenstvo
FRA prvenstvo
SRB prvenstvo
HR prvenstvo
ŠKO prvenstvo
PORT prvenstvo
avstralsko prvenstvo
POL prvenstvo
BRA prvenstvo
ARG prvenstvo
+ UEFA Conference League (tekma Mure - sicer posnetek), Copa Libertadores, verjetno tudi pokali tistih lig, ki jih prenašajo
košarka
NBA
ABA

Če sem kaj pozabil, dodajte.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos in vprasanje1

grunwald

Pripravnik
20. jul 2015
61
8
8
Ima kdo seznam nogometnih in košarkarskih tekmovanj, ki jih prenaša Arena Sport Slovenija?
Jaz vem za:
nogometna prvenstva
ŠPA prvenstvo
ITA prvenstvo
FRA prvenstvo
SRB prvenstvo
HR prvenstvo
ŠKO prvenstvo
PORT prvenstvo
avstralsko prvenstvo
POL prvenstvo
BRA prvenstvo
ARG prvenstvo
+ UEFA Conference League (tekma Mure - sicer posnetek), Copa Libertadores, verjetno tudi pokali tistih lig, ki jih prenašajo
košarka
NBA
ABA

Če sem kaj pozabil, dodajte.
Pa seveda od naslednje sezone še ANG prvenstvo. Mislim, da Arena Sport prenaša tudi košarkarsko Ligo prvakov (tretjerazredno tekmovanje za Evroligo in Eurocupom).

Evo še za Sportklub:
Nogometna prvenstva
ANG (še to sezono do konca)
SLO (1. in 2. liga)
TUR
JAP
RUS
Europa League
ITA 2. liga
UEFA Conference League
Champions League (tudi mladinska CL oz. LP), tudi azijska
pa še ženski nogomet
Košarka
Evroliga
Kvalifikacije za SP (danes npr. prenašajo HRV-SLO, SRB-LAT, prenašajo tudi tekme izven Evrope, npr. jutri prenašajo tekmo med Brazilci in Čilenci, Argentinci in Paragvajci...)
TUR liga

Pa še kaj bi se zagotovo našlo, mislim pa da je glavno zajeto...

imajo pa tudi druge športe (tenis, odbojko-ITA liga, judo, plavanje, morda še kaj)
 
  • Všeč mi je
Reactions: vprasanje1

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Pa seveda od naslednje sezone še ANG prvenstvo. Mislim, da Arena Sport prenaša tudi košarkarsko Ligo prvakov (tretjerazredno tekmovanje za Evroligo in Eurocupom).

Evo še za Sportklub:
Nogometna prvenstva
ANG (še to sezono do konca)
SLO (1. in 2. liga)
TUR
JAP
RUS
Europa League
ITA 2. liga
UEFA Conference League
Champions League (tudi mladinska CL oz. LP), tudi azijska
pa še ženski nogomet
Košarka
Evroliga
Kvalifikacije za SP (danes npr. prenašajo HRV-SLO, SRB-LAT, prenašajo tudi tekme izven Evrope, npr. jutri prenašajo tekmo med Brazilci in Čilenci, Argentinci in Paragvajci...)
TUR liga

Pa še kaj bi se zagotovo našlo, mislim pa da je glavno zajeto...

imajo pa tudi druge športe (tenis, odbojko-ITA liga, judo, plavanje, morda še kaj)
Evropska tekmovanja v nogometu (LP, LE in Conference league) in košarkarske kvalifikacije (vsaj evropske kvalifikacije za SP) imajo verjetno dobro gledanost, poleg Premier League (ki se v naslednji sezoni seli na Areno Sport) in SNL. Ostalo pa verjetno dosti manj realno.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: vprasanje1

grunwald

Pripravnik
20. jul 2015
61
8
8
Evo kaj ima Šport TV:

Nogomet
-nemška liga (tako prva kot druga)
-nizozemska liga
-slovenska liga
Košarka
-Eurocup
-italijanska liga

Imajo tudi nekaj hokeja...prenašali so tudi kvalifikacije za SP 2022 (nogomet) - vsaj slovensko reprezentanco.

V primeru, če sem kaj izpustil (verjetno sem), dopišite :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: vprasanje1