app za snemanje klicev

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Zanimivo. Mogoče tudi sam poskusim, saj snemanje pogovorov res pogrešam. Pred leti sem ga imel na starem OnePlusu in je delovalo odlično.
Slabo slišim, kdaj tudi nisem tako skoncentriran, česa si ne zapomnim ... in je res fino, ko imaš posneto.
Ampak - če me spomin ne vara, je Google ta snemanja prepovedal? Zato verjetno sedaj vsi snemalniki snemajo posredno in se zato slabše sliši?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
tole sem imel, pa vem, da je bil problem, ker je imena iz imenika mešal in je dajala kar ena imena k napačnim cifram.

pa tudi na note lite 10, se nič ne sliši, kolikor gledam zadnje posnetke, ki so bili še shranjeni v telefonu... bom zdej še mal testiral...
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Sem danes malo poskusil tale Cube ACR. Kaj naj rečem? Načeloma je zadeva simpatična, je pregledna, ni večjih pripomb.
Je pa posneti zapis pač takšen, kot mu ta način delovanja omogoča. Ni vrhunski, se pa načeloma dokaj razločno sliši. Po kakovosti zvočni zapis ni niti blizu tistemu, kar je bilo na voljo včasih, ko se je snemalo na drugačen način.
Za sedaj bom zadevo kar pustil na telefonu.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
"All Call Recorder Automatic DD" res dobro deluje, za prikaz klicočega ( da je v imeniku) ali klicanega je točno razvidno( ime in številka). Glas z druge strani je jasen in razumljiv.
Sem zadovoljen zaenkrat.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Tole sem zdele ugotovil, če imaš zgrešen klic( številka je shranjena z imenom v imeniku) in ti vračaš klic nazaj, zabeleži program samo številko brez imena.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
jah, res preberi faq, jest nisem nic slisal sogovronika, zdej pa se kar slisi... dovolj da se spomnes zakaj se je slo....
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
jah, res preberi faq, jest nisem nic slisal sogovronika, zdej pa se kar slisi... dovolj da se spomnes zakaj se je slo....
ma bi bilo ok, če bi vsaj lahko glasnost svojega glasu znižal pri predvajanju, pa potem vse skupaj ojačal, tako pa če želiš slišati sogovornika, se tvoj posnet glas prav nemarno dere... :obesise:
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.588
288
83
www.kacnje.eu
Cube ACR je v osnovi brezplačna, nekaj dodatnih funkcionalnosti pa se lahko doplačuje.
Meni za sedaj zadošča brezplačna. Kot smo že ugotovili - dokler Google ne bo spet dovolil "pravega snemanja", bodo posnetki slabši. Tudi pri meni je moj glas občutno glasnejši kot sogovornikov. Ampak vseeno povsem sprejemljivo in zadošča, da vem, kaj sem se dogovarjal.
 

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
Cube ACR je v osnovi brezplačna, nekaj dodatnih funkcionalnosti pa se lahko doplačuje.
Meni za sedaj zadošča brezplačna. Kot smo že ugotovili - dokler Google ne bo spet dovolil "pravega snemanja", bodo posnetki slabši. Tudi pri meni je moj glas občutno glasnejši kot sogovornikov. Ampak vseeno povsem sprejemljivo in zadošča, da vem, kaj sem se dogovarjal.
ma ok, saj se da, ampak vseeno, glede na to da program ponuja milijon nekih "" opcij, bi opcija nivoja snemane glasnosti za svoj / sogovornikov glas, bila še najbolj uporabna. Pa verjetno dokaj preprosto izvedljiva / saj gre za dva streama...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
ma ok, saj se da, ampak vseeno, glede na to da program ponuja milijon nekih "" opcij, bi opcija nivoja snemane glasnosti za svoj / sogovornikov glas, bila še najbolj uporabna. Pa verjetno dokaj preprosto izvedljiva / saj gre za dva streama...

pol pa kar tipkovnico roke, pa nadgradit tole app... jest ti jo takoj kupim.
 
  • Haha
Reactions: kajote

kajote

Fizikalc
11. dec 2007
368
162
43
Hm, jaz sem pa tole app sedaj dol vrgel, se mi je telefon dvakrat sesul... pa obupno dosti dovoljenj rabi...
sem pri sebi predelal... bom zdržal brez snemanja...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Janez_Krajnski