Covid-19 Aplikacija za sledenje

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Kaj pa dejansko pomeni opozorilo, da je preseženo število preverjanj izpostavljenosti?

Ok, sem sam tudi do tega prišel, ko sem parkrat odprl aplikacijo. Zgleda ima Googlov API dnevno limito, verjetno zaradi baterije in/ali varovanja zasebnosti.

Tako da ta error ni vezan na download dnevnih kod, kot sem prej predvideval.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ok, sem sam tudi do tega prišel, ko sem parkrat odprl aplikacijo. Zgleda ima Googlov API dnevno limito, verjetno zaradi baterije in/ali varovanja zasebnosti.

Tako da ta error ni vezan na download dnevnih kod, kot sem prej predvideval.
Pravkar sem danes prvič odprl aplikacijo in mi kakšno minuto preverja, potem pa spet javi zgornje obvestilo, da je preseženo. Pred posodobitvijo je to preverjanje trajalo kakšno sekundo ali dve. Sedaj zgleda preverja in preverja, pp minuti ali dveh pa obvestilo, da je število preverjanj preseženo za ta dan.
 

Priponke

  • Capture+_2021-01-23-06-59-41.png
    Capture+_2021-01-23-06-59-41.png
    116,4 KB · Ogledi: 127
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
In kako je to koristilo Pepetu, ki se je kljubtemu okužil? in okužbo potem še trosil dalje ?????
Itak je pa to izvedel že prej, preden ga je app obvestila, torej takrat, ko je izgubil okus.....
In ti brihta, ki pišeš bedarije v N temah, kaj meniš, da je prava rešitev?
Kje si prebral, da sem zgubil okus? Nikoli med to boleznijo nisem zgubil okusa. To niti slučajno ni simptom, ki se pojavi pri vseh. Ni izmišljuj si nekaj o čemer nimaš pojma.
Ko sem šel na test, še nisem imel nobenega simptoma, sem pa pred tem že eno osebo okužil. Na test sem šel isti dan, ko se dobil obvestilo v aplikaciji. Ampak me je oseba, ki me je okužila, že tudi poklicala. Tako kot sem jaz obvestil vse moje stike osebno, ker jih je bilo malo in sem točno vedel s kom sem bil. Če bi šel kolesarit, bi to bolj težko vedel.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Tale app ni vredna po p.... hladne vode. Jo odprem po parih dneh, pa tkole. Gre samo še v kanto. Jutr mam test, pa če bom slučajno pozitiven, je ne mislim nazaj nalagat, ker očitno ne dela.

Screenshot_20210124-143511_#OstaniZdrav.jpg
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Vseen sem app nazaj naložu, da ne bom imel slabe vesti, vpisal TAN kodo in spet error. WTF? A res ne znajo ene kokr "pomembne" aplikacije zrihtat tko, kot je treba? Imam 150+ aplikacij na telefonu, pa ne vem, če sem kdaj pri kateri kakšen error videl. :bonk:

Screenshot_20210127-061633_#OstaniZdrav.jpg
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR
Se da ip uporabnika dobiti? Ker zdaj točno vemo, kdo je/bo kriv za slabe številke naslednje dni. Je tu jasno povedal, da se mu je.e in da aplikacije noče imeti.
IP ti lahko jest povem. Pa še password pa 2FA od google-a če rabš? Jebe se mi predvsem za to, ker ne dela. App imam pa naloženo že odkar je ven pršla, pa še vedno jo imam. :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69