Covid-19 Aplikacija za sledenje

I

Izbrisan uporabnik 474

Tisti, ki ste bolj v teh vodah, katera droga/zdravilo povzročata psihozo in/ali paranojo?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi če se motim... boš rekel da ne obstaja bojazen, da te kamere snemajo tudi avtomobile? :)
Po mojem vedenju - sodeloval sem v prijavi na dobavo sistema za cestninjenje kamionov v prostem toku, so kamere zahtevane zaradi prepoznavanja kršiteljev. Po domače: sistem zazna (večinoma na podlagi velikosti in/ali teže) kamion brez cestninske naprave in ga poslika oz. posname. S tem dobiš kršitelja ali pa ugotoviš, da vozilo ne spada pod "kamione" (recimo mene v Avstriji dva radarja za kamione lovita z avtodomom - "ročna kontrola" naredi, da kazni ne dobivam). Poleg tega je bila izrecna zahteva razpisa, da se postavijo ločeni novi portali izključno za ta namen, kar se meni zdi idiotsko ampak OK, nimaš kaj, naročnik je kralj.
Seveda pa je možno, ta sistem NADGRADIT za spremljanje prometnih tokov - sem sicer 99,9% da se za to uporabljajo druge Dars kamere, ali pa dodat "module" za elektronske vinjete - mislim sicer, da je bolj smiselna namestitev kje nižje.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.544
8.897
113
Evo, zadnjič dobil od nijz msg, naj naložim aplikacijo.
Kako pa vedo, da jo nisem naložil, če je vse anonimno?
Ker dva kolega, ki app imata, pa nista dobila nobenih msg?
Sem dobil sms pa imam aplikacijo od prvega dbne buuuuuu, Janša te bo zapru, ker nimaš aplikacije.
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Jaz bi dal na prvo mesto darjana, potem mirsi pa cifra itd
Cifra? Misliš 123? Cifra je sicer legenda, ne vem 01481 ali nekaj takega. Upokojen, verjetno ogrožen-19. V aktivnem času je bil spoštovan.

Sicer pa, cepil sem se proti gripi. Sem s tem dobil tiste mikro nano čipe? Vedeti moram, ker menda bi s temi čipi postal 5G stolp na dveh nogah in se bi moral potem izogibati tistih, ki 5G stolpe požigajo. V primerjavi s tem je COVID-19 mačji kašelj.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.764
2.645
113
Ja ajnczvajdraja sem mislu. Cifra je pa bil legenda, a se ni on umaknu ker je bil zasvojen z netom?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.389
113
Je kdo dobil takšno sporočilo? Ali je bilo kje na spletu objavljeno?

 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Še kdo s težavo? Telefon mi nonstop prikazuje obvestilo "Bluetooth se vedno znova zaustavlja. Ponovno naložite aplikacijo.".